Siz Onları Bir de Makyajsız (daha doğrusu yarı makyajlı) Görün

Rumeysaa

BLACK PEARL
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2009
1.613
4
Beğendiğimiz ünlülerin makyajsız, daha doğrusu az makyajlı hallerini görmeye ne dersiniz?
.
.
14.jpg

Jessica Alba
.
21.jpg

Cameron Diaz
.
16.jpg

Eva Mendes
.
23.jpg

Sharon Stone
.
24.jpg

Gisele Bündchen
.
25.jpg

Pamela Anderson
.
26.jpg

Nicole Kidman
.
17.jpg

Catalina Sandino
.
32.jpg

Jennifer Lopez
.
31.jpg

Drew Barrymore
.
30.jpg

Katherine Heigl
.
29.jpg

Eva Longoria
.
27.jpg

Britney Spears
.
28.jpg

Penelope Cruz
.
9.jpg

Anna Kournikova
.
7.jpg

Hilary Duff
.
15.jpg

Alicia Silverstone
.
divaninsok124.jpg
fft17_mf45275.Jpeg

Bülent Ersoy
.
Ve daha bir çoğu...
:
:
:.........................................................................................................................................Alıntıdır.
.
.
.
Arkadaşlar bugün gördüğüm bir haberle yeni bir fotoğraf yüklemek istiyorum:
Erkekleri Baştan Çıkaran Carmen Electra:
Carmen-Electra-Screensaver-Set-2_2.png
carmen-electra-bikini-greece.jpg

17189_421x281.gif

trknllerje0.jpg

hadisess.JPG
hadise22107_ic1.jpg

anaaaaaaaaam Marilyn Manson''a bakınnn:1shok:

cihatinium8081189445534pv4.jpg

Son düzenleme:
final en kötüsüydü beee..korktum valla..
şu cameron diaz zaten makyaj yapmayınca yüzüne bakılmıyor yaaa..

eva mendes güzel bence makyajsız da..
jennifer lopez de öyle..yüz hatları güzel oldugu için soluk durmasına ragmen çirkin görünmüyor bence.

yani doğal olarak makyajlı halleri daha iyi ve güzel ...
ama bizlerde makyajlı ve makyaksız foto koysak buraya bizimde ne farkımız kalır ki... kaydirigubbakcemile3
ama kesin hır çıkar ,o ayrı :teytey:

Bülent Ersoy dışında çok şaşırdığım olmadı...

Özellikle Jessica Alba her haliyle çok güzel.

sadece yüz ifadelerinin kötü anını yakalamışlar.

Acımasız olmaya gerek yok.

uuuuuuf ne kadar cok bununla ilgili topık acıldı ...buraya koydugunuz fot.lardakı hatunların cogunun yuz hatları gayet guzel ...makyajın amacıda guzel yerleri on plana cıkartmak ,cirkin yerleri geri plana atmak degil mıdır ...bir cogu zaten cok guzel hatunlar makyajlada dahada hos gorunuyorlar

Aprilin dediği gibi kötü anların yakalandığı fotolar bunlar. Hilary duff çok güzel çıkmış zaten. Bunun dışında nicola kidman ve cameron diaz okadar kötü olamaz. Cameron diaz ı makyajlı makyajsız çok beğenirim ama orda okadar çok sırıtmış ki, yüz mimikleri kırışmış. değişik bir anında yakalamışlar pozu. Ama şaşırdığımm biri oldu tabi :)) Bülent Ersoy ne öle yhaa? Ben hiç makyajını beğenmezdim onun fakat şimdi makyözünün ne kadar profesyonel olduğunu düşünmeye başladım :))) o ne öle yha korku filminden fırlamış gibi.

Yahu güzel hepsi...Bülent hariç. Onu bence değerlendirmeye bile almayalım. :roflol:

bunlarda turk unlulerin makyajsiz halleri.hepside faciaaaa:roflol:

3.jpg
5.jpg

7.jpg
9.jpg

11.jpg
13.jpg

15.jpg
17.jpg

19.jpg
19.jpg

makyajsız olarak koyulan fotoları gerçekten kötü fotolar çünkü en kötü anlarını yakalayıp koyuyorlar makyajsız durup poz verseler bu kadar olcağını düşünmüyorum ve süürekli onları makyajlı gördüğümüz için makyajsız çirkin geliyor soluk geliyor çünkü gözümüz makyajlıya alışmış güzel olan hatları ön plana çıkmış olarak görüyoruz bunlarda çirkin geliyor bence çoğu güzel makyajlı halini düşünmeden bakılırsa ortaya çıkıyor makyajsız güzel olanlar...

hande ataizi makyajsızda güzel her nekadar sevmesemde ille 1 kilo makyajmı olucak insanların yüzünde

Hande ateizi bencede makyajsız güzel bi kadın ama demet akalın bülent ersoy seda sayan makyaj güzeli

Bir kaçı hariç çoğu güzel.
Birde yakaladıkları pozlar önemli... Baksanıza bir kaçı ne halde yakalanmış o pozlara bakıp aman ne çirkin demeye gerek yok...
Birde ünlüler diye kusursuz olucak diye bir kural yok...

Bülent Ersoy dışında çok şaşırdığım olmadı...

Özellikle Jessica Alba her haliyle çok güzel.

sadece yüz ifadelerinin kötü anını yakalamışlar.

Acımasız olmaya gerek yok.

işte bunda haklısın. ben bir de vücuduna bayılıyorum zaten.

X