siz nasıl yaptınız?

Zeynep28 maras

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2009
2.507
19
kızlar bebeğim 3.5 aylık oldu çok şükür.. sürekli emzirmeme uykusuz kalmama evde hiç oturmamama rağmen kilolar beni bırakmadı :KK43:
50 kilo ile hamile kaldım 72 ile doğum yaptım şimdi ise 65 kiloyum.. bakıldığında öyle kilolu gözükmüyorum eşimde memnun bu halimden ama eski pantolonlarım olmayınca sinir oluyorum..
emzirdiğim için diyet benim kızım çok huysuz olduğu içinde spor yapamıyorum...
siz nasıl verdiniz kiloları ben ne yapabiliirm?

canım ben kılolarımın gıtmesı ıcın hıc bısey yapmadım uykusuzluk kosturma derken butun kılolarım gıttı senınde gıder uzulme canım 3.5 ay kısa bı zaman benım hıç ıştahım da yok zorla sutum olsun dıe yemeye calışıyorum oyuzden bukadar cabuk gıttığını dusunuyorum bebegını emzırmeden kesınce sıkı bı rejıme gırersın hepsı gıder kılolarının....

altunhan canım ben de pek bişey yapmadım
ama bol su içmeye özen göster ve düzenli yemek ye
ben son zamanlarda sabah ılık suya biraz limon sıkıp onu içiyordum fakat ankara falan derken bıraktım

zaten yaramadı bana ankara son verdiğim 1 kgı geri almışım :KK43:

ara öğünleri de atlama ekmek yiyorsan mutlaka kepekli ekmek tüket
önemli olan metabolizmanın hızlanması
gerisi kolay

unutmadan probiyotik yoğurt tüketimi de etkili aslında ama ben onu da bir türlü beceremedim canım :)

kızlar bebeğim 3.5 aylık oldu çok şükür.. sürekli emzirmeme uykusuz kalmama evde hiç oturmamama rağmen kilolar beni bırakmadı :KK43:
50 kilo ile hamile kaldım 72 ile doğum yaptım şimdi ise 65 kiloyum.. bakıldığında öyle kilolu gözükmüyorum eşimde memnun bu halimden ama eski pantolonlarım olmayınca sinir oluyorum..
emzirdiğim için diyet benim kızım çok huysuz olduğu içinde spor yapamıyorum...
siz nasıl verdiniz kiloları ben ne yapabiliirm?

valla canım bende aynı durumdayım doğumdan önce herkes uykusuz kalınca kilo verirsin emziren zayıflıyor filan dedi ama bende hiçbiri işe yaramadı malesef sen yine iyisin bakınca kilolu durmuyomuşsun ben tam bi tosuncuk oldum hiç memnun değilim halimden diyet filanda yapamam zaten az olna sütüm iyice gider diye korkuyorum spor yapıcam ama nasıl olucak bilmiyorum vakit az bebekle evle ama kararlıyım bir yolunu bulcam yoksa gitmez bu kilolar

canım benimde uykusuzluk, koşuşturma derken gitti kilolar, hiç oturmuyorum ki, oğluş uyanıkken sürekli onunlayım,uyurkende ev işleriyle boğuşuyorum. 50 ile hamile kaldım, 15 kilo aldım, şimdi 48 kiloyum, ben bile şaşırdım performansıma doğrusu.

ayy anlamıyorum nasıl oluyor bu bende aynı şekilde hatta günde 2 kerede işyerine gidip geliyorum iş almak için ama yinede bırakmıyorlar beni :KK43:(

ben platesle verdim kızlar aynı koşuşturmayı ben de yaşadım ama kilo vermek bir yana alıyordum, düzenli plates yapınca gittii tavsiye ederim

valla canım bende aynı durumdayım doğumdan önce herkes uykusuz kalınca kilo verirsin emziren zayıflıyor filan dedi ama bende hiçbiri işe yaramadı malesef sen yine iyisin bakınca kilolu durmuyomuşsun ben tam bi tosuncuk oldum hiç memnun değilim halimden diyet filanda yapamam zaten az olna sütüm iyice gider diye korkuyorum spor yapıcam ama nasıl olucak bilmiyorum vakit az bebekle evle ama kararlıyım bir yolunu bulcam yoksa gitmez bu kilolar

36 beden pantolonlarım olmayınca sinir oluyorum :)
herkes çok iyi gözüküyosun diyo ama ben kilo vermek istiyorum bi ypolunu bulunca haber ver canım beraber deneyelim

canım ben kılolarımın gıtmesı ıcın hıc bısey yapmadım uykusuzluk kosturma derken butun kılolarım gıttı senınde gıder uzulme canım 3.5 ay kısa bı zaman benım hıç ıştahım da yok zorla sutum olsun dıe yemeye calışıyorum oyuzden bukadar cabuk gıttığını dusunuyorum bebegını emzırmeden kesınce sıkı bı rejıme gırersın hepsı gıder kılolarının....

inşallah canım..

altunhancım 4 yemek kaşığı bal 4 yemek kaşığı sirke 4 su bardağı su bunları karıştırıosun sabah öğle akşam yemeklerden önce içiosun ayda 6 kilo werdim cnm...hem sütede faydası oluyormuş..bu arada sirke elma sirkesi..ama bunun yanında sibelin de dedii gibi beyaz ekmek yerine bu unonun lght ekmeinden yedim yemeklere 3 kaşık yağ koyuyosam 1 kaşık koydum bide aralarda yoğurt fln hafif hafif bişiler yemeye çalıştım..şekerle tuzuda azalttım..wee bol bol su..hem süt için hemde yağ yakımı için..benimde 4 kilo kaldı eski kiloma dönmeme..bi dene istersen

altunhancım 4 yemek kaşığı bal 4 yemek kaşığı sirke 4 su bardağı su bunları karıştırıosun sabah öğle akşam yemeklerden önce içiosun ayda 6 kilo werdim cnm...hem sütede faydası oluyormuş..bu arada sirke elma sirkesi..ama bunun yanında sibelin de dedii gibi beyaz ekmek yerine bu unonun lght ekmeinden yedim yemeklere 3 kaşık yağ koyuyosam 1 kaşık koydum bide aralarda yoğurt fln hafif hafif bişiler yemeye çalıştım..şekerle tuzuda azalttım..wee bol bol su..hem süt için hemde yağ yakımı için..benimde 4 kilo kaldı eski kiloma dönmeme..bi dene istersen

sütü kötü yönde etkilemiyo demekki bende deniyim bakalım ama bal eriyomu suyun içinde hergün mü yaptın bunu canım benim 6 kilo fazlam kaldı bir an önce vermek istiyorum bu aralar dikkat etmeye çalıştım yediklerime bu sefer sütüm azaldı ondan bıraktım yine bide bunu deniyim

ben önce bi bardağa balla sirkeyi koyup iice karıştırıorum eriyene kadar sonra hani bu cam şişede meywesuları oluo ya onun şişesine boşaltıyorum karışımı üstünede 4 bardak suyu ilave edip kapağı kapatıp tekrar çalkalıorum..işte bölee..afiet ossunn cnmhihoyyyt

bu arada ewt hergün yaptım 1 ay oldu şimdi 5gün ara werip tekrar başlıcam...okuduum yerde böle yazıodu...

sütü kötü yönde etkilemiyo demekki bende deniyim bakalım ama bal eriyomu suyun içinde hergün mü yaptın bunu canım benim 6 kilo fazlam kaldı bir an önce vermek istiyorum bu aralar dikkat etmeye çalıştım yediklerime bu sefer sütüm azaldı ondan bıraktım yine bide bunu deniyim

hımmm baya etkili oldu yani.. ok bende deneyeyim.. inşallah faydası olur süte bi zararı yok dimi yazmışsın yok diye ama tekrar sormadan edemedim valla..
bide tadı nasıl oluyo?

Yaa kızlar ben de kilolarımı veremiyorum. 54le hamile kalmıştım.Şu anda 62 yim.1 ay sonra işe başlıyorum ve hiç bir kıyafetim olmuyor. Mağazalara girip üzerime birşey denemek istemiyorum .38 bedendim 44 bedenleri dener oldum.ınanamıyorum kendime. Üstelik 2 -2.5 aydır sabahları plates yapıyorum,akşamları da eşimle 4-5 km yürüyoruz.Yediklerime de dikkat ediyorum ama yok kilolar gitmiyor.Ne yapacağımı şaşırdım. Elma sirkeli suyu da 1 ay denedim.Ara verdim tekrar başlayacağım.umarım eski halime dönebilirim.

off ne zama gider bu kilolar bilmiyorum yaa canım sıkkın yaz geldi yapışıp kaldı 50 kilo ile hamile kaldım 75 kilo ile doğum yaptım şimdi 55 kiloyum zaten boyum kısa bi türlü veremedim şu 5 kiloyu yemeyim dedikçe üstüne düşüyorum tatlı yemeyen ben tatlı ister oldum varmı böyle bişey yaaa:KK43:

X