Siz isteğinizi nasıl dile getiriyorsunuz

İyi de neden dokunmuyor ki ben anlamadım. Sizin kendinizi karşısında okşamanızla olmaz. Karşılıklıdır cinsellik. İğreniyor falan mı neden dokunmuyor?

E önceki konunuzdaki problemden dolayıdır ne yapsın özel bölgelere dokunup 5 sn de mi gitsin?Erken bosalma sorunu hallolsun hele önce🙄

BEnce sürekli konu açmak yerine ilk önce diğer konunuzu halledin hanımefendi

Önce ereksiyon problemini çözsün sonra evlenin yoksa daha çok konu açarsınız burda.

İyi de neden dokunmuyor ki ben anlamadım. Sizin kendinizi karşısında okşamanızla olmaz. Karşılıklıdır cinsellik. İğreniyor falan mı neden dokunmuyor?
Hayır iğrenmiyor
BEnce sürekli konu açmak yerine ilk önce diğer konunuzu halledin hanımefendi
Ay ne takıldınız, öğrenmeye çalışıyorum. Bugünlük girdim sadece buraya çıkıcam zaten

Sırf onun bana dokunmasını istediğim için ben ona boşalmanı istiyorum dedim, karşısında kendime dokundum, o boşaldıktan sonra hâlâ sevişmeye son vermedim sakinleyemiyorum hâlâ çok istiyorum seni dedim ama ben de makine değilim ki dedi :KK43:
Bu ne saçma bir diyalog. Adama niye boşalmanı istiyorum diyorsunuz? Tamam dediniz hadi, niye sevişmek yerine kendinize dokunuyorsunuz karşısında? Adamı boşaltmışsınız, iş bitmiş, sakinleyemiyorum diyorsunuz. Sakinlemek -o da neyse- için karşılıklı bir eylem yapmamışsınız ki niye sakinleyesiniz? Bence normal insanlar gibi sevişmeyi deneyin.

X