Dudak Makyajı siz hangı ruju kullanıyorsunuz?

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
canım ben 3 gün önce pastelin şu yeni çıkan tüp içinde şeffaf parlatıcı şeklindeki rujunu aldım.dudağa uyguluyorsun sadece şeffaf parlatıcı renginde..1 dk bekliyosun ve sein dudak rengine göre pempeleşiyor..çok hoş pembe ve parlak ..en önemlisi likitler gibi yapış yapış değil....ruj izi de yok ve çok kalıcı..bayıldım ben

canım ben 3 gün önce pastelin şu yeni çıkan tüp içinde şeffaf parlatıcı şeklindeki rujunu aldım.dudağa uyguluyorsun sadece şeffaf parlatıcı renginde..1 dk bekliyosun ve sein dudak rengine göre pempeleşiyor..çok hoş pembe ve parlak ..en önemlisi likitler gibi yapış yapış değil....ruj izi de yok ve çok kalıcı..bayıldım ben

tesekkur ederım fıyatı ne kadar canım kalıcı mı

canım benım de bir tavsiyem olacak flormarın tüp içindeki glossunu dene ben alınca sasırdım..rengi max factor silk glossdan daha uzun süre kalıyo:KK9:
hayret ettim maxa verdigim paraya üzüldüm:95:
gayette ucuz bir çok ürüne göre...artı shenin çok sevimli rujları varya onları da deneyebilirsin ..ben ne zaaman sürsem sanki dudaklarımı karıncalastırıyo aynaya bakınca dolgunlaştıgını goruyorum:KK24:
birde benım vazgecılmezım maybelline watershine serisi hem renkler güzel hemde dudak kenarı ve ortasında tortu bırakmıyo:KK28:
son olarak loreal glamshine tavsiye edebilirim onu cok begenıyorum:81:

canım benım de bir tavsiyem olacak flormarın tüp içindeki glossunu dene ben alınca sasırdım..rengi max factor silk glossdan daha uzun süre kalıyo:KK9:
hayret ettim maxa verdigim paraya üzüldüm:95:
gayette ucuz bir çok ürüne göre...artı shenin çok sevimli rujları varya onları da deneyebilirsin ..ben ne zaaman sürsem sanki dudaklarımı karıncalastırıyo aynaya bakınca dolgunlaştıgını goruyorum:KK24:
birde benım vazgecılmezım maybelline watershine serisi hem renkler güzel hemde dudak kenarı ve ortasında tortu bırakmıyo:KK28:
son olarak loreal glamshine tavsiye edebilirim onu cok begenıyorum:81:

cok tesekkur ederım tavsıyelerın ıcın:KK8:

Golden rose 217 tavsiye ederim..çok farklı bir rengi var,pempe-nar çiçeği-bej-kahve karışık bir renk hafifte sedefli,bulaşmıyor ..bu dediğim tüp içinde değil,bildiğimiz rujlardan ve kolay kolay çıkmıyor..5,90 fiyatı ,kesinlikle deneyin..

Golden rose 217 tavsiye ederim..çok farklı bir rengi var,pempe-nar çiçeği-bej-kahve karışık bir renk hafifte sedefli,bulaşmıyor ..bu dediğim tüp içinde değil,bildiğimiz rujlardan ve kolay kolay çıkmıyor..5,90 fiyatı ,kesinlikle deneyin..

denıcem tesekkur ederım acaba resmını ekleyebılır mıısn rengını merak ettım

maybelline in shinylicious mı ne die bi ruju var tüpte.turuncusunu aldım o kadar doğal ve güzelkiii bide portakal tatlı:KK16:

ykm de yüzde50 indirimde görüp almıştım 8ytl ydi. bi gloss ne kadar kalıcıysa o kadar kalıcı vala:KK53: yani günde bikaç defa sürmek şart:KK34:

size muhteşem bir ruj önereceğim türkiyede yok sadece 1 internet sitesinde var tam 18 saat çıkmıyor sabah bir sürüyorum 3 ögün yemek yiyorum akşam duş alıyorum hala duruyor olaganüstü... maybellinenin ama Tütkiyedekilerden değil..... Özelden yazarsanız site adını veririm tşk

kızlar aranızda kryolan'ın rujunu kullanan var mı? çok kalıcı olduğu söyleniyorda merak ettim doğrusu :KK15:

Ben asimasinin 66 renkli ruj paletini tavsiye edebilirim. Pek çok renk var içerisinde. Çok güzeller. Hemen alacağım ben bütçemi ayarlıyorum şimdi

ASIMASI-66-RENK-RUJ-PALETI__33715468_0.jpg

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

X