Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Siz benim mükemmel evimi gördünüz müüüğğğ ??? :D:D

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
yatak örtüsü romantik,duvardaki tablo postmodern,komidindeki resim çerçevesi ağır klasik.bence sadece yatak odasında kafa karışmış ama ilk oturma odası gayet başarılı.ha bir de o orta sehpaya daha kısa düz bir dekoratif koyabilirsiniz.ufak bir çanak gibi bir şey belki.tek başına yalnız ve uzun kalmış...

olay budur cıvıl cıvılll renkli neşeli bir evv yemek masasının sandalyelerinin kırmızı ve mavi olması da hoşuma gitti

Ben sade olan herşeyi severim böyle tamamen bembeyaz olmalı ya da kahverengi tonlarına bayılıyorum böylesini hiç düşünmemiştim ama cidden çok hoş oluyormuş . Rengarenk çok tatlı şirin bi eviniz varr . Beğendim :)

canm maşallah maşallahhh. Allah nazarlardan saklasın. ağız tadıyla oturun inşallah.

Çok sevdim cıvıl cıvıl ayy Darısı bana Allah ağzınızın tadını bozmasın. O güzel evde bol bol çocuk cıvıltısı kahkahalar ve mutluluk dolup taşsın inş.

Ne güzel o koltuklar rengarenk cıvıl cıvıl Mutlu günlerde eskitin canım

güzel sıcak evinizde mutlulukla oturun.koltuklarına hele minderlerine bayıldım.nereden aldığını öğrenebilir miyim acaba ? :)

tattlımmmm... oturma odasında orta sehpadaki renklı mumluğa bittim nerden aaldınnnDD

çok beğendim canım hepsinin markasını öğrenebilir miyim?

gule gule oturun,zevkinize hayran kaldim
isallah kendi evimi alip,boyle doserim ben de

Tarzini cok begenim , tam bana hitap ediyor, spor , renkli abartidan uzak sade cok hos bi ev , gule gule otur ins, darisi bizlere umarim istedigimiz gibi bi kombin yapabiliiz

Bayıldım. İçim açıldı. Ayrıca renklendirmek istediğim salonum için de fikir verdin bana.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Salona bayldmm çok tatlı olms güle güle eskitn😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yatak odan dişinda sahaneee

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…