Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Siz benim mükemmel evimi gördünüz müüüğğğ ??? :D:D

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
bizde cıvıl cıvıl olsun ama abartmayalım istedik. böyle yazlık ev havası olsun istedik. amacımıza ulaştık sanırım
teşekkür ederim canımmm sanada

Kişiliğin gibi evinde renkli çok güzelll güle güle oturun canım Allah eşinle aranızdaki muhabbeti hep daha iyi etsin

allah güle güle oturmayı nasip etsin çok güzel olmuş çok zevklisiniz. yatak odası halısını nerden alabilirim acaba? beyaz ya da sütlü kahve düşünüyorum da bulamıyorum.

Kişiliğin gibi evinde renkli çok güzelll güle güle oturun canım Allah eşinle aranızdaki muhabbeti hep daha iyi etsin

kişiliğimi çözmüş olmana hayran kaldım nasıl anladın kız :) amin cnm inşallahhhhhhh sizler içinde muhabbet hep daim olsun inşalah

kişiliğimi çözmüş olmana hayran kaldım nasıl anladın kız :) amin cnm inşallahhhhhhh sizler içinde muhabbet hep daim olsun inşalah

İnşallah canım seneye bizimde böyle telaşlar olcak fikrini alırım =)

konuşmaların falan hep pozitif böyle yüzyüze değiliz ama yazdıkların falan çok sıcakkanlısın herkesle iletişime geçebiliyosun öyle düşünüyorum ben Çağlacım =)

tamam tabiki yardımcı olurum zewkine göre konuşuruz )) ay teşekkür ederim yahu hoşuma gitti :)
iletişimim iyidir insanları çok seviyorum ben ondan heralde :)

rica ederim efendimmmm :)) ne demek ..
istedğin bi model varsa söyle eşime indirim yaptırıyım baskı ile

canım evın rengarenk enerjıkk:)
oturma odasını gordukten sonra cocuk var mı acaba dıye merak etmedım desem yalan olur:)

çocuk henüz yok canım ama olsa bu ewe çok yakışır :) oyuncak ev gibi yaptık çünkü :)

Ayy salona bayıldıımmm

Rengarenk capcanlı ne güzeell

Güle güle oturunn

çocuk henüz yok canım ama olsa bu ewe çok yakışır :) oyuncak ev gibi yaptık çünkü :)

ınsallah canım Allah ıstedıgınız zaman nasıp etsın...cocuk olunca ortada hıcbırsye kalmıyor da o yuzden merak ettım:)
aksesuar cerceve vazoo vs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…