siyah beyaz ikiz :)) gördünüzmü?

Ayyy çok tatlıllarr maşallahhh bende ikiz istiyorumm paylaşımın için sağol

Son düzenleyen: Moderatör:
ay bende başlığı görünce dedim kesin karı koca beyazda ikizlerden biri siyah olmuş..
kadın başkasından yapmıştır diycektim..günahlarını almışım ..çok fesatım ben beee..:teytey:

:icecream: Pek güzel yaaa.. Birisi anneye , birisi babaya.. Allah herkesin gönlüne göre versin. İkiz isteyenlere de ikiz versin inşallah. Amin :içelim:

bayıldım yaaa süper birşey.. bende istiyorum ikiz bal kız bakarsın ikimizde ikizlere hamiş kalırız ahaaaaaaa:lepi::asigim:

ayy aklıma ne geldi ayrılık söz konusu olduğunda kimin hangi çocuğu alacağı baştan belli:))))töğbe töğbe tamamen işin şakası bu ama gerçekten çok tatlılar yaaaaa beyazı gözlerini bile açamamış hele siyaha bakın nasıl bilmiş bilmiş bakıyor hıh demiş annesinin burnundan düşmüş:))))

:roflol::roflol::roflol::roflol: ilahi kız öldüm gülmekten o nerden aklına geldi ayolll:roflol::roflol::roflol:

ben görmüstüm ama kadina kocasindan almislar baska spermle karismis biri beyaz biri siyahti cocuklarin simdi 3 yaslarinda falan olmasi lazim.bunlarda cok tatlilar ya

bilmem fesatlık insanın gizlide olsa ruhunda var demekki:)))))))direk aklıma geln o oldu ama belkide siyahı annenin beyazıda babanın kucağında tutmasının etkisi vardır sanırım etkilenmiş olabilebilermiyimküne:))))))

acayip tatlılar yaa siyah olan anası gibi gözü açık maşallah yaa
Rabbim isteyenlerle birlikte banada sağlıklı ve hayırlı ikiz bebek versin
paylaşımın için teşekkür ederim canım a.s.

Allah Allah..
Cok ilginç olmuş ya...
yavrularım benim..
Allah bahtlarını açık etsin inş..

evet az once haberlerde gordum ne sekerler ya rabbimin hikmeti iste kurban olurum yaradan allaha ben ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…