Sivilceye iyi gelen allık

bloodsucker

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2011
141
0
merhaba hanımlar aranıza yenı katıldım sıze yaklasık 2 aydır kullandıgım kendı yaptıgım allığı anlatıcam oncelıkle sunu solemelıyımkı cıldıme bırsey kullanmayı sevmıyorum ama allık ayrı bır hava katıyor sıvılce olucak dıyede her urunu kullanamıyorum...sonunda aklımı calıstırdım ve su tarıfı uygulayarak mukemmel bır allık elde ettım ...

1 adet aknefug bp5 (eczanelerden sıvılce ılacı)
bir tatlı kaşığı tendirdiyot
ve bir çay kaşıgının ucunu doldurmayacak kadar kırmızı gıda boyası

aknefugun içine bu karısımı dokun ıyıce calkalayın sonra ıcıne koydugunuz kırmızı gıda boyasının 3te 1 ı kadar mavı gıda boyası ekleyın bunun nedenı ne dersenız sadece kırmızı allık hıc dogal durmuyor ıcıne azcık mavı ekleyınce kahveye yakın hatta gulkurusu rengını elde edıyoruz.. allık hazır oda sıcaklıgında saklıyorsunuz ıstedıgınız zaman nohut tanesı kadar alıp yanaklara suruyorsunuz ınanılmaz otesı dogal bır alıgınız oluyor :) umarım begenırsınız kızlar hıcbıryerden almadım tamamıyle benım tarıfım :)
altada allık yuzumdeyken cekılmıs bır resmımı eklıyorum umarım yapabılırım <3

goruntu kalıtesı kotu ıdare edın lutfen :))

$Kopyas&#305; IMG00386-20111111-2035.jpg

Tendirdiyot,Kırmızı gıda boyası ve birde sivilce ilacı vermissin
Gıda boyası yüze sürülür mü hiçç vede tendirdiyott ayrıca bu sivilce ilacı ters etkide yapabilir
Helede bu ikili ile birleşincee
Bence bunları kullanacagına hiç birsey kullanma cildine birsey olur mazallah

gıda boyası bır damla damlatıyorsunuz oyuzden zararı olmuyo aldıgımız allıkların ıcınde daha saglıklı selerın oldugunu dusunmuyorum ben ve 3 arkdasım dha kullanıyoruz yuzumuzde tek bırsey cıkmadı 2 ay falan oldu kı ben allık kullanınca bana ısvılce yapardı

Valla çok güzel olmuş yanağınızda güzel zaten doğal olmuş denicem bunu kesinlikle :)

tendırdıyot olma nedenı antıbaktrıyel olması yanı cılttekı bakterılerı olduruyo gıda boyası var dıyede tedırgın olmayın kullandgınız allıkların ıcındede mevcut bu.:KK51:

yanı ben sole solıyım ben kullandıgımda ıyı geldı en azından sıvılce yapmadı allık bana mumkun degıl surdugum gun sıvılce yapar aksamında bunda ole bır sorun hıc olmadı ben tavsıye edıorum keısnlıkle

gerçekten sizin icatınızsa tebrik ederim.
Her zaman söylerim Kadınlardan korkulur valla,bir kadın isterse yapamayacağı şey yoktur:)

X