Sivilceli Ciltler SİVİLCELERİM BİTMİYORRR!!

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

minikgezginnnnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2016
85
18
yüzümdeki sivilceler gün gectikçe artmaya başladı ve ben onları kanatana kadar oynamaktan vazgecemiyorum .bi kaç ürün denedim ama aksine ilerliyor .boynuma kadar inmeye başladı .arkadaslar kesin çözüm varmıdır ??

Kesin çözümü oynamamak. Bakterileri dağıtıyorsunuz o yüzden yayılıyor. Elinizdeki bakteriler de yüzünüze yayılıyor bu süreçte.

Eğer bir sağlık sorunu yoksa yüzünüzü günde iki kez yıkayıp tonikleyip nemlendirerek kurtulamayacağınız hiç bur cilt problemi yok.

Kesin çözümü oynamamak. Bakterileri dağıtıyorsunuz o yüzden yayılıyor. Elinizdeki bakteriler de yüzünüze yayılıyor bu süreçte.

Eğer bir sağlık sorunu yoksa yüzünüzü günde iki kez yıkayıp tonikleyip nemlendirerek kurtulamayacağınız hiç bur cilt problemi yok.
teşekkür ediyorumm ,umarım gecer..

teşekkür ediyorumm ,umarım gecer..

Geçer geçer. Benim de problemli bir cildim var, bakım yapmayı, temizlemeyi bıraksam 30 yaşında yine sivilce basar her yanımı.

Bunu rutin haline getirmelisin, yaşam biçimine dahil etmelisin. Sabah kalkınca o yüz temizlenecek, nemlendirilecek. Akşam yatmadan yine aynı şekilde. Yağsız bir nemlendirici kullanırsan daha iyi olur.

Ve bir haftada sonuç bekleyip göremeyince vazgeçme. Belki aylar sürecek ama düzelecek.

iyi de bu sizi ilgilendirmez ki

İlaç tavsiye etmek yanlış. İlgilendirir beni hatta herkesi. Sizin tavsiye ettiğiniz ilacı benim bir yakınım okuyup kullansa ve zarar görse ne olacak? Tavsiye ettiğiniz ilaç zaten çok tehlikeli bir ilaç. Gerçi boğazım ağrıyor diyene dur bende antibiyotik var diye ilaç veren bir millette bu bilinci nasıl oturturuz o da ayrı bir sorun.

Merhaba,

Henüz yeni denk geldiğim topiğine. Ne yaptın bilmiyorum ve işini görür mü bilmiyorum ama bir deneyimden bahsetmek isterim.

Aynı sorunları bende yaşadım, ergenliğe girdiğim dönemde bir başladı daha da önünü alamadım. Biri geçse, hıp öbür yerde iki tane bitiyordu. Gitmediğim doktor, yazmadıkları ilaç kalmadı. Derken her şeyi bıraktım, maskeler, tonikler...

Bir güzellik mağazasına gittim, isim vermem sorun olabilir açıkta, bir bebek katı sabunu aldım. (İçerisinde silikon, paraben yok) ve günde 3 kez ılık suyla yüzümü yıkadım. 5 gün sonra azalmaya başladı. Şuan yüzümde kızarıklık dahi yok, sivilce hiç çıkmıyor zaten. İşin güzel yanı, lekesizce geçirdim. Bir de böyle denemeni tavsiye ederim, eminim iyi gelecek...

yüzümdeki sivilceler gün gectikçe artmaya başladı ve ben onları kanatana kadar oynamaktan vazgecemiyorum .bi kaç ürün denedim ama aksine ilerliyor .boynuma kadar inmeye başladı .arkadaslar kesin çözüm varmıdır ??
Raoccutane en son ki caren olsun sana mikrosilver yuz bakim setini oneriyorum akneler icin denemeni tavsiye ederim

X