Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Bu arada 40 mg bir anda içmek ağr geliyomuş onu anladım dünden beri sırtım ağrıyor doktorum ilaçtan olmayabilir dedi ama ben artık biliyorum bu ağrının ne ağrısı olduğunu :) ilk ilaca başladığımdada aynısı olmuştu neyse eski düzene geri dönücem sabah ve akşam şeklinde...

ilaca basladıktan sonra oldu ama. ilaçtan kaynaklı dıye dusunuyorum. muayene olmak ıstemıyorum yaa anal fln

canım anal fissurden şüpheleniyorsa yapacağın tek şey bol bol su iç hatta böyle yanına 1 lt satılanlar varya onlardan al boyuna büyük olanlardan değil enine biraz daha kalın ve büyük olanlardan. Poponun arasına vazelin sür yumuşatır ve mümkün olduğunca kabız olmamaya bak bu yüzden sıvı ve posalı şeyler tüketmende fayda. Bir müddet böyle dene bakalım eğer hala aynıysa büyük ihtimal mg yükseltmekten kaynaklanan fazla kuruluk sonucu oluşmuş bir fissurdur. Doktoruna danışırsın o da büyük ihtimal dozunu azaltır. (Yazdığım tavsiyelerin hepsi bizaat doktor tarafından söylenmiştir)

Aynen öyle tatlım ben ki sivilcelerimi elleyip heleki sıkmaktan çok korkar bir insanım ona rağmen izler kalıyor gibi bence roactuane kullanırken hormon tahlili yaptırılabiliyorsa ilgili tüm testleri yaptırın sonra onu iyi bir endokrin uzmanına durumunuzu iyice izah ederek gösterin.

ım tesekkürler cevap için bende zoretana kullanıcısıy 3 bucuk aydır bu hapı kullanırken baska tedavi yok degilmi bnm doktor bana tam olarak bilgi vermedi.s

ım tesekkürler cevap için bende zoretana kullanıcısıy 3 bucuk aydır bu hapı kullanırken baska tedavi yok degilmi bnm doktor bana tam olarak bilgi vermedi.s

hayır yok normalde roaccutane tek başına sonuç verıyor ama hastalığın kaynağı hormonlar falansa tekrarlama İHTİMALİ var o yüzden hormonlara baktırmak gerekiyor

işte daha önce çoğu kez yazdığım gibi doktorum hormon testi istemedi benden sende öyle olduğunu zannetmiyorum diye adet düzensizliğim ve aşırı kilom yok şükürler olsun ama bilemiyorum belirtisi olmak zorunda mı bunun

ve sivilce çıkmıyor Allah' a şükür ama kırmızı kırmızı izlerinden çok bunaldım ne zaman geçecek bunlar?

Kızlar bide epilasyon aleti kullanmak yasak mıydı? sanki konusu geçmişti ama doktorum bana bahsetmedi

ilk ilaca basladıgımda gunde 2lt su ıcıyordum. şimdi iş yogunlugundan su ıcmeyı bıle unutuyorum :s surahım sureklı masamda ama vakıt bulamıyorum.
bıraz daha dıkkat etmem lazım, biyerlerı duzeltırken dıger yerlerı bozmayalım :18:
umarım sağlığımıza kavuşuruz canım, teşekkürler yorumların için

Epilasyon konusu ise;
agda cilt hassaslaştıgından tahrıs eder, lazer epilasyonda da ciltte iz kalma ihtimali var. oyuzden yaptırılmamalı.
ben lazer epılasyon yaptırıyodum, bı kac seansım kalmıştı ama ılac tedavım basladı dıye bıraktım. Epilasyonu yapan uzman, bu ilacı kullananlar ıcın düşük dereceli ışınlar verebılırım cıldıne zarar vermez dedı. ama rıske atmak ıstemedım. zaten yeterınce sıvılce ızlerım var bıde lazer ızı eklenmesın

Rica ederim canlarım umarım hepimiz sorunsuz bir şekilde sivilcesiz bebek gibi cildimizin olacağı günlere kavuşuruz. (işaret koyamıyor üzgünüm yeni üye olduğum için nasıl yapıldığını bilmiyorum :))

bana doktorum ilaç bitince kırmızılılar için yeni bir tedavi sürecine gireceğimi söylemişti. İzlerinden değilde böyle hani sivilceyi kırmızı yapıyor ya işte o çok can sıkıcı

Kızlar bu arada sakın yüzünüzü beyaz sabunla yıkamayın beni bir kaç sefer yıkarken yüzümü yakmıştı acayip derecede kızarmıştı ve sivilcelerim sanki böyle gerilmişti, o zamanlar sivilcelerim kusma dönemindeydi her yerimde iltihap vardı onları kanatmıştı ve dershaneye gidecektim en enn iyi kapatıcım bile kapatamamıştı siz düşününn yani böyle kanadıkça kanıyordu moralim bozulup evde oturmuştum. KISACA KIZLAR AMAN UZAK DURUN. Bebek sabunlarını tavsiye ederim bende seba medin var çok memnunum :)

Tedavi süresince doktorum yıkama jeli ya da sabun kullanmamı yasakladı bana da. Mart sonuna kadar da lekeler için krem verdi .roaccutane maceram 4 gün sonra bitiyor

Tedavi süresince doktorum yıkama jeli ya da sabun kullanmamı yasakladı bana da. Mart sonuna kadar da lekeler için krem verdi .roaccutane maceram 4 gün sonra bitiyor
kremlerinin adı ne? ben mayısta başlamıştım, 7 ay boyunca 30 mg, 8.ay ise 40 mg kullandım, dün bitti son hapım 55 kiloyum. pazartesi doktora gideceğim, umarım tedavim bitmiştir ..:26:

kremlerinin adı ne? ben mayısta başlamıştım, 7 ay boyunca 30 mg, 8.ay ise 40 mg kullandım, dün bitti son hapım 55 kiloyum. pazartesi doktora gideceğim, umarım tedavim bitmiştir ..:26:

cok sevindim sizin adınızaa

ben daha 2.ayın içindeyım

kızlar yüzünüz tam gözükmüycek şekilde tedavi öncesi ve tedavi sonrası dıye foto koyabılır mısınız ? sadece yanagınızın veya anlınızın fotosu gibi.
Özel mesajdanda gönderebilirsiniz?
içimiz rahatlasın bıraz

Ben 66. günümdeyim yüzümde hala yoğun bir şekilde sivilce ve izler var ama burnumda cok fazla siyah nokto vardı onlar tamamen gitti :/ sanırım henüz sonuç almak için erken biraz daha sabırlı olmalıyım ama yüzüm hep kırmızı gözlerimin altı ve alnım hariç yanaklarım kıpkırmızı

aynen canım kırmızı kırmızı kaldılar yerini çukura bırakacaklar sanırım.. sıkmadığım halde..

tedavisi biten birinin ilk ve son halini görmek istiyorum

aynen canım kırmızı kırmızı kaldılar yerini çukura bırakacaklar sanırım.. sıkmadığım halde..

tedavisi biten birinin ilk ve son halini görmek istiyorum

gerçekten şu anda benim de görmeye ihtiyacım var dışarı kapatıcısız çıkamıyorum sanırım en az üç ay böyle olucak

merhaba arkadaşalr bennim daha ilk günüm ama yorumlar beni korkuttu açıkcası hiç çurum yok şuan ama deri altında ve yüzeyde sivilcelerim var sadece çene bölgemde. çıkan sivilceler çukur şeklinde iz bırakır mı acaba.bazı arkadaşlar iz kalıcak yada çukur kalıcak gibi gözüküyo demişler bunlar tedavi sırasında mı oluştu öncedende varmıydı cevap verirseniz çok sevinirim kızlar..

korkmana gerek yok bazı kişilerde sivilce hiç artmıyor genelde doktorlar tedavi sonrası kalan izler için onlar sizin eski izleriniz diyor :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…