Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
kızlar 6. ayımdayım. mükemmel bir cildim var. hiç kusma falanda yaşamadım insanlar yok böbrekler iflas edermiş yok ölürsün hangi yüzyıldayız yaa her ay düzenli olarak kan testi yapılıyor bi kere kim kimi kandırıyor. depresyon falanda olmadı bu ilacın depresif bir etkisi olduğuna inanmıyorum hiç ama hiç alakası yok. hatta bu ilacı kullandığımı duyan bazı asalaklar aaa sen dengesizsindir şimdi depresyon varmı vs şeyler söyleyenlere de cevabını yapıştırdım. depresyon falan yok o tamamen kişinin başka başka depresyon nedenleri faturayı roaccutane a patlatıyorlar ilaca başlamadan önce mutlu ve hayatında bir sorun olmayan insanlar tedavi sırasında da gayet mutlulular ancak hayatlarında bazı problemleri olan insanlar bunun ilaçtan kaynaklandığını sanıyorlar HAYIR bu tamamen o kişinin kişisel hayatındaki sorunlardan kaynaklanıyordu zaten ilaçtan önce. sadece ilk ay bel ağrım oldu o kadar.

Sabredin kimselere de kulak asmayın böbreklerde bir sorun olsa kabak gibi tahlilde yazardı. Şuan mermer gibi bir suratım var ...

Sizlere de nasip olması dileğimle...

amin canım ya yerinde olmak isterdim.. peki kusma dönemin nasıldı kaçncı ayında oldu iz leke çok kaldımı kaldıysa nezaman geçti minik çukurcuklar doldumu bazen sivilceni yoldugun oldumu yolduysan izi geçtmi:) beni bıraksan daha sorarım yani neyapayım bu ilacı kullanan bi yakınım olmadı öncesi sonrası nasıl oluyor bilmyorum we merak ediyorum

Çok saol canım ilk fırsatta denerim.Valla saçlarıma gelince ilk 2 hafta süperdi, herzamankinden daha gür duruyordu ama herhalde ilaç artık etkisini göstermeye başladıki saç tellerim incelmeye başladı daha bi sönük seyrek görünüyor.Plasenta güzel bir şampuan ama zaten kuru olan saclarimızı daha da kurutmasın?

yok tatlım kuruturmu doktorum yazdı onu bana hem dökülme karşıtı yazıyo üzeernde şampuanın we bitkisel.. bu ilacı kullannanlara plesenta anaphase gbi şampuanlar werilyor fiyatıda uygun 19.5 di bana 18 e werdi eczacım:)

Son düzenleme:
kızlar benim 3bucuk ay oldu kullanalı..öle bir kusma dönemim olmadı benimde 2 3tane cıktı gerci yüzümde cok yoktu benim...arada siyah noktalar gittide süper oldu :KK1:
bende el kuruması burun kanaması bel agrıı ve dudak catlamasından başka pek bir yan etkisi olmadı ilk ay kafam deli gibi kaşınıyordu o gecti alahtan :)) ellerimde gecti burnumda düzeldi gibi..bel agrımla dudak çatlaması var birazz..bekliyorum gecer diye artık..buarada kızlar bol bol su tüketmeye calışın 1-2ltre kadar ihmal etmeyin karacigerinizi korursun tahlileriniz daha ii cıkar.ve kesinlikle güneş kremi kullanın lekelenmesin yüzleriniz..unutmayın bunları..
tek anlamadıgım şey ben kac ay kullancam günlük 30mg alıyorum.ve 47 kiloyum kac gün oluyor sormadım doktora unuttum :KK17:

Canim benim bir ayin dolmasina 3 hap kaldi.Günde 30mg kulanıorum.İlacı içmeye başladığım 2.gün başladı sivilceler kusmaya.Ama şu son bir haftadir abartti kistik kistik çıkıo içleri acıyor hep,yatamiorum yüzümün üstüne.hele bu sabah yanagimda kocaman bir kırmızılık vardı,sivilce oluşamıo bile elleyince sertlik var içinde ve acıo.uç yapsa geçecek ama ortada uç yok.Ergenlik döneminde bi tane bile sivilcesi çıkmamış bir insan olarak 25 yaşında bunları yaşamak gerçekten çok yıkıcı.Sabretmek ve beklemekten başka yapacak bişi yok neyazıkki.

benimde yüzümün hiç sivilce çıkmayan tarafında öyle bi şişlik başlamıştı tam 1. ayın sonunda. sertti dediğin gibi.ve 1 aydır duruyo ve hala sert.. kıpkırmızı ve geniş. devamlı iltihap veriyo 1 aydır. 2. ayı doldurdum o hala duruyo orda. inş. seninki benimki gibi olmaz. onun izi kalıcak diye çok korkuyorum. yani öyle ilginç yerlerde, öyle ilginç şekillerde sivilceler çıkıyo ki tam trajikomik yani...sen 25 yaşındaymışsın. cidden zor yani. başka laf bulamıyorum. ama umutluyuz dimi, bekliyip güzel sonuçları görücez burda hepbirlikte :)

Senin ilk tedavinden nekadar sonra tekrar etti canım,dozunu tamamlamışmıydın.Ben kendimde neden tekrar ettiğine bir anlam veremeim doğrusu...

dozumu tamamlayamamıştım doktorum sorumsuzdu 1 sene olmadan tekrarladı 2.5 sene önce kullanmıştım çok kötü değildi ama genede baya vardı inatçıydı dediğin gibi birde genetik biraz bende

bir de kızlar ilaç bittikten ne kadar süre sonra iz tedavisine başlanıyor ? yaza denk gelmesin bir de uğraşmayalım

kızlar 6. ayımdayım. mükemmel bir cildim var. hiç kusma falanda yaşamadım insanlar yok böbrekler iflas edermiş yok ölürsün hangi yüzyıldayız yaa her ay düzenli olarak kan testi yapılıyor bi kere kim kimi kandırıyor. depresyon falanda olmadı bu ilacın depresif bir etkisi olduğuna inanmıyorum hiç ama hiç alakası yok. hatta bu ilacı kullandığımı duyan bazı asalaklar aaa sen dengesizsindir şimdi depresyon varmı vs şeyler söyleyenlere de cevabını yapıştırdım. depresyon falan yok o tamamen kişinin başka başka depresyon nedenleri faturayı roaccutane a patlatıyorlar ilaca başlamadan önce mutlu ve hayatında bir sorun olmayan insanlar tedavi sırasında da gayet mutlulular ancak hayatlarında bazı problemleri olan insanlar bunun ilaçtan kaynaklandığını sanıyorlar HAYIR bu tamamen o kişinin kişisel hayatındaki sorunlardan kaynaklanıyordu zaten ilaçtan önce. sadece ilk ay bel ağrım oldu o kadar.

Sabredin kimselere de kulak asmayın böbreklerde bir sorun olsa kabak gibi tahlilde yazardı. Şuan mermer gibi bir suratım var ...

izler ne durumda peki nasıl bir tedavi izleyeceksin biliyor musun

amin canım ya yerinde olmak isterdim.. peki kusma dönemin nasıldı kaçncı ayında oldu iz leke çok kaldımı kaldıysa nezaman geçti minik çukurcuklar doldumu bazen sivilceni yoldugun oldumu yolduysan izi geçtmi:) beni bıraksan daha sorarım yani neyapayım bu ilacı kullanan bi yakınım olmadı öncesi sonrası nasıl oluyor bilmyorum we merak ediyorum

amin canım ya yerinde olmak isterdim.. peki kusma dönemin nasıldı kaçncı ayında oldu iz leke çok kaldımı kaldıysa nezaman geçti minik çukurcuklar doldumu bazen sivilceni yoldugun oldumu yolduysan izi geçtmi:) beni bıraksan daha sorarım yani neyapayım bu ilacı kullanan bi yakınım olmadı öncesi sonrası nasıl oluyor bilmyorum we merak ediyorum ???????????????????????

slm..uzun zamandır girmemiştim bu sayfaya oysa kullandığım dönemde her gün açardım kimisi moral bozardı kimisini de kıskanırdım...iki sene önce kullanmaya başladım abartılı bi kusma dönemi olmadı eskisinden biraz daha fazla çıktı ama psikolojimi etkilemedi desem yalan olur..sonuç iyi oldu bi süre pürüzsüz dolaştım ama 2.sene tek tek çıkmaya başladı ben eskisi gibi olacak diye korktum ve tekrar kullanmaya başladım 2 ay kadar kullandım ama zararı olur diye uzatmadım..şu an ayda bir iki sivilce çıkıyo ki eski halime bakarak bu durumdan asla şikayetçi değilim..zor dönemler geçiyo sonuç herşeye rağmen eskisinden iyi oluyo...etrafınızdakilere aldırmayın mükemmel sonuç vermeyebilir herkesde ama eskiye göre çok iyi olacaktır emin olun...

merhaba arkadaşlar. ben de 1,5 yıl önce 6 ay boyunca kullandım ve şu anda sonuçtan inanılmaz memnunum. bende hiçbir yan etkisi olmadı. sadece dudaklarımda çatlama ve cildimde biraz kuruluk yaptı. zaten her ay kan tahlili yapılıyor, sürekli takiptesin, yalnızca hamile kalmaman gerekiyor. cildini iyi nemlendirir, çatlayan dudakalrını kopartmazsan, bir de hamile kalmazsan hiçbir problem yok. benim cildim şimdi gayet düzgün, hiçbir izi de kalmadı. geçen ay gebelik düşündüğüm için genel bir kan tahlili yaptırdım. herşeyim normal, hiçbirşey çıkmadı. dikkatli kullanın ve korkmayın derim ben. sonuçta elde ettiğiniz cilt herşeye değer...

kızlar acayip stresliyim. tahlile gidicem. değerlerim geçen yükselmişti. bu sefer düşmüş olsun siz de dua edin nolur. doz düşürmek zorunda kalmıyalım. zaten yeterince zor. bide tedavim uzarsa/ biterse mahvolurum. beni ayakta tutan tek umut bu. hepimiz iyileşelim bir an önce lütfen lütfen lütfen...

kızlar acayip stresliyim. tahlile gidicem. değerlerim geçen yükselmişti. bu sefer düşmüş olsun siz de dua edin nolur. doz düşürmek zorunda kalmıyalım. zaten yeterince zor. bide tedavim uzarsa/ biterse mahvolurum. beni ayakta tutan tek umut bu. hepimiz iyileşelim bir an önce lütfen lütfen lütfen...

inşAllah dilediğin gibi çıkar sonuçlar. :KK54:

slm kızlar bende 4. ayımdayım ilk ay 40 sonra 50 bu ayda 60 mg yukseldi fakat inanılmaz cok sivilce çıktı yüzümde hiçte geçmicek sanıyorum... bazı arkadaşların yorumlarını okudum 4 aydan itibarende gecmeye basladıgı oluyormuş umarım artık geçmeye başlar yoksa ben iyice kafayı sıyırıcam... :KK43::2:

ya kızlar kafama bişi takıldı bn doktarmu dğştrsem soru olurmu valla hç memnun değilm sadece ilaç yazıyo ne muayene ediyo nede yan etkilerden bahsediyo sadece tahlil istiyo sonrada ilaç yazıp gönderiyo 2. ayım bitmek üzere sizce değişsem sorun olur mu bide hala azalma yok (sivlce ztn yok siyah nokta ve yağ bezeleri )

düşmüştür cnm kekik suyu filan iç kolestrolü düşürürmüş bide yulaf ezmesi iyi gelirmiş hadi güzel haberlerle gel

ya kızlar kafama bişi takıldı bn doktarmu dğştrsem soru olurmu valla hç memnun değilm sadece ilaç yazıyo ne muayene ediyo nede yan etkilerden bahsediyo sadece tahlil istiyo sonrada ilaç yazıp gönderiyo 2. ayım bitmek üzere sizce değişsem sorun olur mu bide hala azalma yok (sivlce ztn yok siyah nokta ve yağ bezeleri )

walla bende özele gttigim halde çok bi muayene olmuyor kafama takılan bütün soruları bi kagıda yazıyorum heray..gittigimde tek tek soruyorum ama öle muayene etcek bişede yok düzen belli çnkü ilacı içeceksin 4.aydan snra düzelmelere göre destekleyci krem ws wercek .. ilk başlarda kusma dönemnde filan ne yapablrki olası bişe bu zaten.. önce çıkıp sonra söncek izz kalcak gbysede soyucu krem lazer yda peeling önercek.. ama sende ben gbi takılan soruları not al biyere gttgnde sor:) geçmş olsunn

Son düzenleme:
slm kızlar bende 4. ayımdayım ilk ay 40 sonra 50 bu ayda 60 mg yukseldi fakat inanılmaz cok sivilce çıktı yüzümde hiçte geçmicek sanıyorum... bazı arkadaşların yorumlarını okudum 4 aydan itibarende gecmeye basladıgı oluyormuş umarım artık geçmeye başlar yoksa ben iyice kafayı sıyırıcam... :KK43::2:

bende 4. aydayım 50 mg kullanyrm we buay kusma oldu bende..sanırım dozumuzdan kaynaklı 30 we 40 kullandgmda bukadar degildi..degerlerm normalse 60 a çıkıp dger aya tedawm bitireym diorum ama son aydada doz artınca kusarsa hiç iileşme görülmez düşük doz uzun süremi mantıklı bilmiyorumki..ama 4 aydır bünyede alıştı yani bilemiyorum :S

merhaba arkadaşlar. ben de 1,5 yıl önce 6 ay boyunca kullandım ve şu anda sonuçtan inanılmaz memnunum. bende hiçbir yan etkisi olmadı. sadece dudaklarımda çatlama ve cildimde biraz kuruluk yaptı. zaten her ay kan tahlili yapılıyor, sürekli takiptesin, yalnızca hamile kalmaman gerekiyor. cildini iyi nemlendirir, çatlayan dudakalrını kopartmazsan, bir de hamile kalmazsan hiçbir problem yok. benim cildim şimdi gayet düzgün, hiçbir izi de kalmadı. geçen ay gebelik düşündüğüm için genel bir kan tahlili yaptırdım. herşeyim normal, hiçbirşey çıkmadı. dikkatli kullanın ve korkmayın derim ben. sonuçta elde ettiğiniz cilt herşeye değer...

teşekkürler moral werdiginz için..doktorum bana ilaç btiminden 1 ay sonra hamile kalablrsinz demişti aradan 1 yılın geçmesine gerek yok dimi? bu konuda her kafadan bi ses çıkıyo çünkü de ..hani yaş 25 olunca ewlilik olur artık kısmetse we hemen çocuk istyorum yaşım geçmeden .. bu konu önemli benim için ..

Son düzenleme:
düşmüştür cnm kekik suyu filan iç kolestrolü düşürürmüş bide yulaf ezmesi iyi gelirmiş hadi güzel haberlerle gel

geldim. doktorum çok güzel şeyler söyledi. yüzün yeterince kurumuş dedi. nemlendirici falan da verdi bu sefer. çok rahatladım gerçekten. iyileşme olmasa da tedavinin iyi gittiğini duymak güzel :)

X