Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
arkadaşlar benim baya düzeldi ama hala sivilce çıkıyor. 2 ay 1 hafta oldu ne zaman duracak ? 2. aydan sonra durur diye biliyordum ben:/

sivilce 6.ayda çıkan bile oluyor 2. aydan sonra durur die bişe yok malesef.. 4 ten snra düzelme hissedilirmiş ben 4. aydayım aktif 2 sivilcem war

kızlar ben 6. ayıma girdim. ama doktor kiloma göre toplam doz miktarı falan hesaplamadı. 52 kiloyum 20 yasındayım. kaç doz kullanmam gerekiyorkiii fazla mı kullandım acaba. kadına bak niye bana hesap yapmadı yaa sinir oldum

ben 53 kiloyum minimum 6360 kullanmam lazım kilonu minimum 120 max.150 ile çarpıyosun we kullanman gereken dozu buluyorun ben 53 kiloyum 53ile120yi çarpınca minimum kullanmam gereken dozu , 150 ile çarpınca max. dozu buluyoruz... tedawin nasıl gidiyor cildin izlern lekelrin nasıl peki

benim cildim çok feci kuruo dayanamiorm fondoten bile suremiorm artik :/ ama sivilce çikior yinede arada o kadar kuru olmasina ragmen bende anlamiorm vallah daha ne kadar kuricak. Kurumakla alakasi yok heralde sivilce çikip çikmamasinin. çok yan etki yoksa sende dozunu yukselt bence. benim izlerimin rengide açildi baya. acaba açila açila kaybolcakmi :/ ay insallah ( peeling yapmak zorunda kalmayizz.

kaçıncı ayındasın

bende 53 kiloyum ama hesaplayamıyorum 6 ay kullansam günde 40 mg 7200 falan oluyor normalden azda almak istemiyorum geçen sefer tedavim tam bitmemişti tekrarladı

bende 53 kiloyum ama hesaplayamıyorum 6 ay kullansam günde 40 mg 7200 falan oluyor normalden azda almak istemiyorum geçen sefer tedavim tam bitmemişti tekrarladı

Benim doktorum kilomu 120 ye çarpti ben 56 kiloydum tedavime basladigimda. 6720mg yapio bu da maksimum doz. tekrar sivilcelerinin gelmemesi için minimum dozda 110 la çarpitiginda galiba ama emin degilim

Merhaba kizlar, 60 kiloya kadar 40 mg verilmeli demisti benim doktorum (6 ay icin) Yani dozunuzu mutlaka tamamlarsiniz merak etmeyin:) benim 12 gunum kaldi tedavimin bitmesine 26sinda kurtuluyorum sanirim, insallah bi daha kullanmak zorunda kalmayiz hicbirimiz:)

gitmiş hastahaneden doktorum ya napıcam ben

cnm hesaplamayı anlamamışn sanırım bak şimdi mesela ilaca aralıkta başladın 30mg ile dielim.. aralık 31 çekio dielim 31 ile 30 mg yi çarp , snra ocaga gel ocakta 40 mg kullan we ocak ayıda 30 çeksin 30ile kırkı çarp bu şekilde kullandıgın ayları çarp bütün sonuçları topla.. kaç mg doz aldıgın ortaya çıkacak.. sende benim gbi 53 kilosun minimum almamz gereken doz 53 ile 120 çarpımından elde edilcek max. alcagmz doz 53 ile 150 yi çarpnca buluncak.. o bütün aylardan topladıgın değer bu min. yada min.max. doz aralıgnda olması lazım 'total doz ' yani anlatabldm inşallah

peki bende bişe sorcam mesela ben tedawiye başladıgım gün atıyorum 50 kiloydum şimdi 4.ayda 53 oldum bu doz hesaplamammı yne 50 ye göremi hesaplıcam 53 e göremi?

peki bende bişe sorcam mesela ben tedawiye başladıgım gün atıyorum 50 kiloydum şimdi 4.ayda 53 oldum bu doz hesaplamammı yne 50 ye göremi hesaplıcam 53 e göremi?

heh iste bu benim de sorum..ama cevap bulamadim.. 6 ayda kilom o kadar degisti ki bi aldim bi verdim.. Neye gore hesaplanacak bizim dozumuz? Benim su anki kiloma gore tedavi bittiginde kilo basi aldigim doz (toplam aldigim doz/kilom) 127 olacak, ama 150 max sinirmis.. Altlardan ust sinirlara mi cikmak gerek nüksetmemesi icin, 127 yeterli olur mu acaba.. Gerci bunda sivilcenin siddeti cok onemli, benimkiler azdı.. Gecen gittigimde doktor merak etme dozunu aşıyosun sen zaten deyip teselli etmisti de, insan arastirdikca habire takacak bi sey buluyo.. 127 az mi acaba, 150ye mi yaklassam nüksetmemesi icin.. Napsam ben ya.. Daha da uzatmak istemiyorum aslinda tedaviyi

uzun uzun anlatmışsın tatlım çok sağol anladım ama hangi ay başladım onu hatırlamıyorum işte ama tbi normal dozun biraz üstünde almak daha iyidir bence benim doktorum gitti ben bu ilaca nasıl devam edicem /I]

bende 4. aydayım. doktor bana yüzüne ekstra bişey sürme dedi. sadece nemlendirici kullanıyorum. ama bugün farkettimde çene bölgem kurumuş

inşallah canım yaa. yan etki olarak bişey yok pek. dudaklarım bile okadar kurumuyo. ama kolestrol zıplar die dozu yükseltmeye cesaret edemem bu arada izler hakkaten geçiyo gün be gün. ilk önce baya kırmızı izlerdi şimdi açık pembe onlar da tedavi bitince kaybolur die umud ediyorum.

Kızlar moralim çok bozuk benim ya. Çok dengesiz bir psikoloji yaptı bu ilaç bende. Bugün tedavimin 27.günü. İlaca başlamadan çene bölgemde inatla çıkan sivilceler vardı tek tük , onun için kullanmıştım. Ama yüzüm besbeter oldu. Ne varsa derinin altında kustu dışarı. Tam bir haftadır sanki kusma azaldı diyordum ki bu sabah yanağımın tam ortasında içi acıyan kistik bir akne ile karşılaştım. O kadar moralim bozulduki anlatamam. Biliyorum bu kusmalar zaten ilacın etki gösterdiğine işaret ve kişiye göre değişmekle birlikte 3-4 ay sürebiliyor. Ne bilim işte belki de çok sivilcem yoktu diye daha çabuk bir düzelme bekledim. Ya normal sivilce çıksın sorun değil de, içleri acıo çok gece o tarafa yatamıyorum,içleri dolu dolu çıkıyor.Üzüntüden zayıfladım resmen, yüzüm çöktü, görenler zayıflamışsın yanakların daha toplu idi diyorlar. Allahım hepimizi tez zamanda muradına erdirsin inşallah. Ya bi de evde olsam sorun değil, yatar bakarım keyfime de işe giderken çok zor oluyor. Her sabah onları kapatmakla uğraşıyorum. Her akşam makyaj çıkarma derdş. Fondötensiz gezdiğim günleri o kadar özledim ki. Çok değil bundan 3 ay önceydi oysaki

Acnegen ve zoretaninden sonra yine sirabuna geldi. Iki kutu daha kullanacakmisim sonra bitiyormus tedavi. Dermatixsi ultra jel diye bir krem verdi izler icin. Kullanalim gorelim neler olacak..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…