Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
görmemişim ne demek cnım sonuçta hepimiz aynı yoldan geçiyoruz başlıyoruz hemen sonuç alma istiyoruz tedaviyi bitirmiş yada bitirmek üzere olanlara bakıp imreniyoruz ama sabretmek lazım bende bitti z kaldı diyenlere imrenirdim bak şimdi benimki bitmek üzere çevremdede geçen olduğunu görünce rhatlıyorum ben iz silici bir krem varmış ayrıca kızlar kullanıpta tedavisi biten arkadşaımdan duydum

roaccutane kullanıyorum,3.ayım bu hafta bitiyo.ve öyle sivilcelenme dısında bi yan etki yasamadım.yani tahriş yada soyulma vs... dün gece de bıyıklarımı iple almak yerine daha cabuk oluyo diye ağdayla aldım. 1kez cektim,cildimi tahriş etmemek için...

aldıktan sonra yagını filan sürdüm,5dk sonra yüzümü yıkadm.ama nasıl yanıyo nasıl acıyo o su bile değdikçe... sonra güç bela dişimi sıka sıka yıkadım ettim kayısı kremi sürüyodum nemlendirici olarak tüm yüzüme uyguladm. buz kalıbı tuttum dudak üstüme. bolca kremleyip yattım sabaha kadar yumuşasın düzelsin diye..
şimdi baktımki aynaya kıpkırmızı olmus agda yaptıgım yerler. yüzümü yıkayıp soğuk suyla,bepantene sürdüm bolca şimdi bekliyorum(

başına böyle bişey gelen varmı. yada bi önerisi olan. nasıl gecirmeliyim bunu,okulumda var bir an önce gecmesi gerek.....

kızlar acil yardıma ihtiyacım var. hani roac. la birlikte tetrasiklin grubu ilaçlar( monodox, tetradox gibi) kullanılamıyo ya. bi göz merhemi aldım da. içini okudum tetrasiklin grubu ilaç falan diyo. acaba sürsem sorun olurmu???

tatlım göz pomdı wermişti doktor bana ama burnuna sür diye werdi gözz pomadını ben kullanıorum bişede olmadı ama bi doktoru arayıp sor yada bi eczaneye danışıwer saglam olsun. buarada ben soyulmuorum diorum ya çene we alın kısmım soyulmaya başladı :)) yuppi:) sanki 2-3 gündür artık iileşmeye başladm zaten son 1 ayım filan kaldı dozum yüksek çnkü:)

Son düzenleme:
canım bence sürme. çünkü ilaç yan etki olarak göz kurumasıda yapabildiğine göre demek ki gözlere de etkisi ulaşıyo. cildiye doktoruna danıs,kullanma derse göz dr.una gider durumu anlatır,başka ilaç istersin.

öksürük için şurupları kullanabiliyomuyuzz peki bilgniz warmı_?

hiç araştırmadım canım bi bilgim yok malesef.... peki ağda yanıgını gecirecek bi kreem bilen biri var mı kızlar cok kötü dudak üstümm (

yarın eczaneye danışırım artık. şimdi geç oldu. yüzün soyulmaya başlamış canım. çok sevindim. böyle söylemek de komik oluyo ama :) bence yüzdeki sivilcenin derecesine görede soyuluyo olabilr. yani benim sivilcem geniş bi alana yayılmış durumda. yani hepsi bitişik bitişik yan yana. o yüzden geniş bi alan kuruyo. ama tek tek çıkıyosa ayrı ayrı farklı yerlerde kurumaması normaldir zaten bence. sivilcelerimin tek tük olduğu bölgelerde benimde kuruma yok çünkü. yani senin yüzün gibi olan bölgelerde. bu da şimdi aklıma geldi yazıyım dedim :)

buralardayim cnm ben asil sen nerelerdesin takip ediorm forumu ama yazamadim bi turlu
Nasil sende durumlar ?
benim dozum yukseldiginden beri cildim asiri kuruor artik gece yuzume yag surup yatiorm.
5. ayimin ortasindayim :)

Son düzenleme:

ayy teşekkür ederim bak şimdide se nbana moral werdin canım:))

buralardayim cnm ben asil sen nerelerdesin takip ediorm forumu ama yazamadim bi turlu
Nasil sende durumlar ?
benim dozum yukseldiginden beri cildim asiri kuruor artik gece yuzume yag surup yatiorm.
5. ayimin ortasindayim :)

Allah Allah bende kuruma falan yok akşam iyice yıkıyorum sabah burun kenarlarım yağlı bile oluyo. sabah gene yıkıyorum. makyajdan önce avene in nemlendiricisini uyguluyorum okadar. sivilceler geçti tek tük çıkıo arada. ama izler duruyo. ama gün be gün rengi açılıyo. bide gözeneklerim çok belirgin tedavi bitsin bi onun da bi hal çaresine bakcam artık..

kaçıncı ayın canım ? bende kurumuyorum die yakınıyodum 4.aydayım 2 gündür kuruyorum bide gece yatmadan siwex sürüyorum şuan çene alın bölgeem filan kurumaktan yanıyor .. ya bendede şöle bi sorun war tv filan izlerken bakıorum cildi problemli olan ve makyaj filan yapan kızların yüzü delik deşik çok kötü duruyo bizde öle olurmuyuz ya (

Son düzenleme:
buarada sırtımda sivilce çıkmıyo artık ama lekeler war kimisi kırmızı kimisi kahwerengi eskiden kalma onlar geçermi kızlar?

merhaba canım. ben tedavimin 24. günündeyim ve aynı hatayı ben de yaptım. geçen hafta cuma kuaförde sir ile aldırayım dedim ve kızın siri çekmesiyle derimin kalkması bir oldu ben bolca bepanthen plus sürdüm 3 güne geçti benimki.

buarada sırtımda sivilce çıkmıyo artık ama lekeler war kimisi kırmızı kimisi kahwerengi eskiden kalma onlar geçermi kızlar?

benim de sırtımda çıkardı çok sık olmasa da. yüzümde bi iyileşme yok ama 3-4 haftadır sırtımda hiç çıkmıyo. ama dediğin gibi o izler nolcak acaba..geçmesini umut etmekten başka çaremiz yok. böyle izleri olup geçen arkadaşlar varsa da paylaşırlarsa süper olur:)

arkadaşlar benim baya düzeldi ama hala sivilce çıkıyor. 2 ay 1 hafta oldu ne zaman duracak ? 2. aydan sonra durur diye biliyordum ben:/

arkadaşlar benim baya düzeldi ama hala sivilce çıkıyor. 2 ay 1 hafta oldu ne zaman duracak ? 2. aydan sonra durur diye biliyordum ben:/

şuan ki düzelmeye pek aldanma 2 ay olmuş daha hiç çıkmadan düzelmesi 4 ayı buluyor ne yazık ki 2.aydan sonra değilde 3ten sonra durmaya başlıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…