Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
ayrıca kızlar benim yüzümün normalden daha iyi olmasının nedeni hapa başlamadan öce acnelyse kullanmıştım yani var olan izleri silmişti o zaman şmdide esas sivilceler ve izleri gidiyo ama tabi ben istediğim şeyi hala elde edemedim sanki yüzüm içine çökmüş gibi hissediyorum bebek poposu gibi olucanada inanmıyorum hiç ama bi kaç yıla toparlanırmı o ayrı

Kızlar benim de tedavim bugün bitti, yarından itibaren ilaçsız güne merhaba.. Fakat benim izlerim kaldı ama bunlar da doktorun söyledigine göre 2-3 ay içinde gidecekmiş.. Fotografımı yüklüyorum izlerim epey kırmızı, kızarıklar uzunca bir sürede geçecekmiş fakat Minuscule gibi ilacın bitimine neden bu kadar etki göstermedi benim de üzüldüm :KK43: Umarım benim de izlerim birkaç ay içinde geçer.. Eki Görüntüle 365387

canım öncelikle gözün aydın. izleri dert etme sen, aktif sivilcen yok ne güzel. benim senin gibi olabilse keşke.. inan izlerden kurtulmak daha kolay. soyucu kremler var, peeling var. ama aktif sivilce olunca bunların hiçbiri kullanılamıyo, bide üstüne iltihaplar, pütürler. sivilceyi kapatamazsın da. sen işin zor kısmını atlatmışsın. gerisi zaten çözülür. hem ilaç bitse de iyileşme sürüyomuş. onlar baya azalır merak etme sen :)

kızlar bişe sorcam şuan 110.günümdeyim ilk ay 30 2. ay 30 3. ay 40 4.ay yani şuan 50 mg kullanıyorm ama yüzüm filan çok kurumuo dudak burun kurulugu war ama yüzümde kuruluk yok normalmi? sivilcelerde artıo beni deli ediolar.buarada iz dediginiz bu pembemsi lekelermi? eger onlarsa bu ilaç lekeleri giderir demişti doktor peki bu eskiden kalmş izler geçermi beyaz olanlar çukur degil ama derimin hizasında az çökükler war ama dedigim gbi çukur degil doktor sıyrık demişti onlara eskiden kalmş tırnak izi gibi .. bunlarında geçme ihtimali warmı yada küçülme ihtimali ben inanmıorum açıkcası bebek poposu gbi yüzüm oldu diyenlere böle dag gbi çıkan sivilcelerden nasıl eser kalmıckta bebek poposu olcaz ki... 4. aya grdim ne kuruma war ne bişe bırakcam o olcak ya walla yeter 26 yaşına geldim

yüzün kuruyup pul pul dökülmez zaten sadece o aşırı yağlı hali gider gerilme yaşarsın o yüzden endişelenme 4.aydaysan artık geçtiğini fark edersin üzülme umudunuda yitirme

o konuda bende biraz şanslıyım lekeler için çok pahalı açıcılardan çok ucuz arap kızı kremine kadar kullanmışlıgım war :) leke az da hafiften bi sivilceyle oynasan tüm surat kızarıo nasıl oluosa zıkkımlar::::)

yüzün kuruyup pul pul dökülmez zaten sadece o aşırı yağlı hali gider gerilme yaşarsın o yüzden endişelenme 4.aydaysan artık geçtiğini fark edersin üzülme umudunuda yitirme

ya nebileyim herkes kurudum yzüm dökülüo filn dio ben 50mg a çıktım hala kuruluk yok soyulma yok oyüzden tuhaflk oldugunu düşündm... ilgin için teşekkrler Minuscule.. yorumların ayrı huzur we rahatlık werio inşallah pırıl pırıl oluruz fondotenden kurttulmak bana hayal gbi gelio allah gönlmze göre wersn emegmz boşa çıkmasın kızlar (amin)..

ya kızlar bişey söylicem. benim de tam tersi acayip kuruyo. bütün suratım dökülüyo. hatta beyazlayıp kalkan derilerden, sivilceler falan görünmüyo. her tarafa dökülüyolar bide. nereye gitsem her taraf bembeyaz oluyo. ama ben acnefug da kullanıyorum. ondan mı acaba. nemlendirici falan da kullanmıyorum. doktor vermedi nemlendirici. bu hafta kontrolde isticem. bu kadar çok dökülüp yara falan olmasın bide yüzüm???

ya kızlar bişey söylicem. benim de tam tersi acayip kuruyo. bütün suratım dökülüyo. hatta beyazlayıp kalkan derilerden, sivilceler falan görünmüyo. her tarafa dökülüyolar bide. nereye gitsem her taraf bembeyaz oluyo. ama ben acnefug da kullanıyorum. ondan mı acaba. nemlendirici falan da kullanmıyorum. doktor vermedi nemlendirici. bu hafta kontrolde isticem. bu kadar çok dökülüp yara falan olmasın bide yüzüm???

ben nemlendrci aldm ama kullamıorum gerek yok kurumuyoki... tamam saç filan yaglanmıyoda yüzümde soyulma olmuo sen doktoruna sor nemlendrcini kullanırsan düzenli bence halledersn bişecikler olmaz

ben nemlendrci aldm ama kullamıorum gerek yok kurumuyoki... tamam saç filan yaglanmıyoda yüzümde soyulma olmuo sen doktoruna sor nemlendrcini kullanırsan düzenli bence halledersn bişecikler olmaz

bu hafta sonu gidiyorum. sorucam versin bi nemlendirici. bu kadar kurumaya dayanamıcam daha fazla. yani sivilceden bile daha kötü görünüyo o derece. herkes soruyo noldu noldu. bu sorular daha büyük bi sorun hatta... ben şu an 35 mg içiyorum bide.( 40tı 35e düşürdü) kullananlardan yüzü benim gibi olanı hiç görmedim yani. ama bence kurumaması sorun değil.. sonuçta ilacı alıyosun vücuda etki etmeme şansı yok. ne derece geçirir orası şans tabi ama etkisiz kalmaz yani. dert etme bence. ya bide ilaca başladığım günkü fotoğraflarına baktımda yüzüm şimdikine göre nerdeyse "tertemiz"miş. nolmuşum ben öyle ya. sivilce çıkmayan yerim kalmamış. yüzümde temiz neresi varsa iltihap dolmuş. ayy valla sinirim bozuldu yaa..

bu hafta sonu gidiyorum. sorucam versin bi nemlendirici. bu kadar kurumaya dayanamıcam daha fazla. yani sivilceden bile daha kötü görünüyo o derece. herkes soruyo noldu noldu. bu sorular daha büyük bi sorun hatta... ben şu an 35 mg içiyorum bide.( 40tı 35e düşürdü) kullananlardan yüzü benim gibi olanı hiç görmedim yani. ama bence kurumaması sorun değil.. sonuçta ilacı alıyosun vücuda etki etmeme şansı yok. ne derece geçirir orası şans tabi ama etkisiz kalmaz yani. dert etme bence. ya bide ilaca başladığım günkü fotoğraflarına baktımda yüzüm şimdikine göre nerdeyse "tertemiz"miş. nolmuşum ben öyle ya. sivilce çıkmayan yerim kalmamış. yüzümde temiz neresi varsa iltihap dolmuş. ayy valla sinirim bozuldu yaa..

tatlım aynen bende ilthaplı sivilce hiç olmazdı ben komedomlar i,çin kullanıyorum eskiden yüzüm gerçekten pırıl pırıldı ben bu ilacı kullanmadan çok şey kullandm leke acıcılar hemde nasıl pahalıydı kimyasal peelingde yaptrmıştım en son bunu kullandm ama zorluyo artık .. buraya resim nasıl konuyo fotolarımızı koyalımda gelşmeleri filan hepberaber yorumlayalım böle hayat zor kimse anlamıo bırak ilacı ne hale geldin diolar ne warsa bu sitede war

Son düzenleme:
tatlım aynen bende ilthaplı sivilce hiç olmazdı ben komedomlar i,çin kullanıyorum eskiden yüzüm gerçekten pırıl pırıldı ben bu ilacı kullanmadan çok şey kullandm leke acıcılar hemde nasıl oahalıydı kimyasal peelingde yaptrmıştım en son bunu kullandm ama zorluyo artık .. buraya resim nasıl konuyo fotolarımızı koyalımda gelşmeleri filan hepberaber yorumlayalım böle hayat zor kimse anlamıo bırak ilacı ne hale geldin diolar ne warsa bu sitede war

resim koymayı ben de bilmiyorum. zaten koysam da sadece "sivilcelerim % de kaç artmış?" onu tartışmaya yarar heralde. yüzümün solunda hiçbişey yoktu. sağında inatçı sivilceler vardı. şimdi sol tarafta geniş - baya bi geniş yani- bir kırmızı bi şişlik var, bir aylık oldu ablası :KK43: geçmiyo, iltihap verdikçe veriyo bir aydır. yani sağı kurtaralım derken sol elden gidiyo anlıcağın. ay hele o sorular iyice sinirimi bozuyo. okula gidiyorum bide düşün. konuşurken gözünüzün içine bakmıyolar devamlı yüzünüzü inceliyolar. bu çok kötü. artık kimseyle konuşurken göz teması kuramıyorum, ya yüzüme baktığını görürsem, ya bişey sorarsa diye. annem bile fark etmiş. niye insanlarla konuşurken yüzlerine bakmıyosun, başını eğiyosun ayıp dedi. bide ona dert anlatmaya çalışıyorum. o da anlamıyo. beni bitek siz anlıyosunuz...

resim koymayı ben de bilmiyorum. zaten koysam da sadece "sivilcelerim % de kaç artmış?" onu tartışmaya yarar heralde. yüzümün solunda hiçbişey yoktu. sağında inatçı sivilceler vardı. şimdi sol tarafta geniş - baya bi geniş yani- bir kırmızı bi şişlik var, bir aylık oldu ablası :KK43: geçmiyo, iltihap verdikçe veriyo bir aydır. yani sağı kurtaralım derken sol elden gidiyo anlıcağın. ay hele o sorular iyice sinirimi bozuyo. okula gidiyorum bide düşün. konuşurken gözünüzün içine bakmıyolar devamlı yüzünüzü inceliyolar. bu çok kötü. artık kimseyle konuşurken göz teması kuramıyorum, ya yüzüme baktığını görürsem, ya bişey sorarsa diye. annem bile fark etmiş. niye insanlarla konuşurken yüzlerine bakmıyosun, başını eğiyosun ayıp dedi. bide ona dert anlatmaya çalışıyorum. o da anlamıyo. beni bitek siz anlıyosunuz...

bilmemmi tatlım o durumları insan içine çıkmıyorum aylardır ewe hapsettim kendmi çok zor çok.. sürekli saçlar salık waziyette yüzümün ne kadarını kapattam kar gbi gelio ama gececek inş beklioruz napalım .. ama bebek poposu benzetmesini unutalım bence çok saçma .. kötünün iisi olalım napalım..ben resim ekliorum birazdan cnm

tatlım maşallah olarda geçer geçmezse tretin acnelyse tarzı kremlerle geçicek benimde orda görüldüğü kadar az değil ışık parlamış yani izlerim var üzülme yani hem doktorunun dediği gibi benimkide söyledi tedavi bitince de geçemsi devam eiyormuş zaten ben 5.ayımdayım bir kaç ay daha var

insaşşalh canım.. benim tedavi bitti işte bakalım artık kızarıklıklar geçsin yeter hoş ben bu aşamada da rahatım fondöten iyice kapatıyor çünkü artık ama esas amacım hiçbişey kullanmamaktı işte :) bakalım bi eylüle kadar bekleyecegiz yine geçmezse kimyasal peeling dedi doktor ama geçecek gerek kalmayacak dedi :) hepimizinki geçer insaşşah sagol :)

tebrikler cnm kaç ay kullandın walla bende bi üste sııkıntımı yazmıştım senin bittiiii yazını görnce sewindim:) bittiii yazmayı çok istyorum bende:) bişe sorcam tedavi de 6 aylık dozu 5 ayda yükseltip alıp 1 ay daha btme süresini kısaltsak olumsuz bş tarafı warmı bunun yoksa az doz uzun tedawimi daha ii sonuç werir.. ben 50mg kullanıyrm dger ayda 50 kullansam btcek tedawm 5. ayın son hatta 6.ayın il khaftasıda kullanabilrm okadarcık

canım ben 5 ay kullandım tam.. 51 kiloydum hoş şimdi 53e çıktım ama baslarkenki kilomla verilen doza göre 5 ay kullanacaktım. sabah akşam 20+20 den günlük 40mg kullandım ve 5 ay boyunca hiç degiştirmedi doktor dozu..

canım öncelikle gözün aydın. izleri dert etme sen, aktif sivilcen yok ne güzel. benim senin gibi olabilse keşke.. inan izlerden kurtulmak daha kolay. soyucu kremler var, peeling var. ama aktif sivilce olunca bunların hiçbiri kullanılamıyo, bide üstüne iltihaplar, pütürler. sivilceyi kapatamazsın da. sen işin zor kısmını atlatmışsın. gerisi zaten çözülür. hem ilaç bitse de iyileşme sürüyomuş. onlar baya azalır merak etme sen :)

teşekkür ederim :) aktif sivilceler gerçekten geçiyor sen de onları dert etme :) regl öncesi bile çıkmıyor artık bakalım bugün bitti bundan sonra ne olacak onu bilemem ama yaklasık 40-50. günden itibaren sivilce hiç çıkmadı.. suanda da fondötenle gayet iyi kapanıyor pürüz kalmadıgı için ama işte fondötensiz günleri görmek istiyoruz :)) hepimize sivilcesiz ve izsiz günlerrrrrr :)

merhabalar:KK34:benim yakın bi arkadaşımın yüzü tabiri caizssw delik deşikti yaklaşık 1o yıllık arkadaşım yüzünden çok çekmişti ergenlikten sonra çok fena oldu hiç geçmedi aksine kötüleşti böyle küçük küçük oyuklar vardı tüm yüzünde yaklaşık 1 yıl rocutan tedavisi gördü kilo aldı ve başka sıkıntılarıda oldu ama cildi çok değişti resmen pürüssüz oldu o lekelerden oyuklardan iz kalmadı yani demem o ki bence işe yarıyor

:KK3:İyi geceler kızlar yarın akşam itibari ile 1. ayım doluyor hafif dudak kuruluğu ağız kenarında yoğun bir kuruluk ve burun üstünde kuruluğum var nemlendirici gül kremim var onu kullanıyorum yağsız dudaklarımıda sürekli ilaca basladığımdan beri nemlendiriyorum o yüzden çok çatlamıyor sivilceler de artış var ve Salı doktora gideceğim bakalım ne olacak :KK70: yanlız sol yanağımda sert yumru şeklinde sivilce desem değil gibi anlamadım ne olduğunu son 3 gündür yoğunlaştı doktoruma danısacağım acaba böyle bir durumla karşılaşan var mı?

Son düzenleme:
ya nebileyim herkes kurudum yzüm dökülüo filn dio ben 50mg a çıktım hala kuruluk yok soyulma yok oyüzden tuhaflk oldugunu düşündm... ilgin için teşekkrler Minuscule.. yorumların ayrı huzur we rahatlık werio inşallah pırıl pırıl oluruz fondotenden kurttulmak bana hayal gbi gelio allah gönlmze göre wersn emegmz boşa çıkmasın kızlar (amin)..

Ben 40 mgama gectigimden beri yuzum cok feci kuruyo pul pul dokuluo soyuluyo yrni deri geliomus gibi

Ben 40 mgama gectigimden beri yuzum cok feci kuruyo pul pul dokuluo soyuluyo yrni deri geliomus gibi

eysancım nerlerdesin epeydir görünmüyodun :KK3: bende 40 mga geçtim hatta senle aynı zamanlarda yükselmişti dozlarımız. bende tam tersine pul pul dökülme olmuyo ya. olmasımı daha iyi olmamasımı anlamadım gitti

walla 2 hafta sonra degerlerm normalse 60 mg geçelim dicem doktora zaten ben şuan 50 kullandgmdan diger ay 50 dahi kullansam nisan sonu tedawm btcek ama ben bi düzelme görmüyorumki ne kuruma ne soyulma ne bişe

$12032012197.JPG

111.günüm we şuanki halim budur kızlar fikir olsun hepimize diye koydum ilerleyen günlerde yne paylaşırım ...

X