Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
yorumları bizzat kızıma okuttum sayenizde daha olumlu bakıyo artık :)
sevindim bu tedavi son nokta ve başarılı bir tedavi ne yzleri ne hale getiriyor umarım en yakın zamanda faydsını görür yüzüne ne yapıyosun geçiyolar dediğinde arkadaşalrı daha iyi anlıycak eminim
kızlarr bişey sorucam. roaccutane nin yanında yüz için krem tedavisi de gören var mı? acnefug gibi mesela?

aynı tedaviyi aynı anda vermez bence çünkü hap içten de dıştan da kurutuyor yüzü artı bir şeye gerek yok vücut yorulur

ben yıkama jeli veya sabun hariç hiçbişeye gerek duymadım canım birde nemlendirici tabi sen genede yüzüne pek ellememeye çalış kızarıcak fazlalaşıcak ama sonunda hiçbirşey kalmıycak emin ol

doktorun bepanthene tarzıbir krem vermiştir mutlaka onu şimdiden sürmeye başla sabah akşam.mutlaka lipbalmın olsun gün içinde sür vücudunun gerilmesi normal de 30 mg hepsini tek seferde mi alıyosun ? kızarma varsa nemsizlikten kaynaklanıyo olabilir yüzünüde yıkadıktan sonra ıslakken hemen çok az bir nemlendirici uygula.Bu arada fotoğrafını çekip bizimle paylaşmaya ne dersin belirli zamnlarda.Ben düşünemedim tereddütte kalan arkadaşlar için iyi olur

ilk 2 haftada sivilce artışı yaşayan varmı baya bi çoğaldılarda bidd burnum soyuluyo soyulma sadece burundamı olacak?

Canim ben de şu an tedavimin 22.günündeyim ve ilacin daha 2.gününde cildlm sivilce kusmaya basladi acayip moralim bozuldu.Ne yazikki kisiden kisiye değişmekle beraber tedavinin ilk 2 ayinda buna hazirlikli olmak gerekiyor.Malum ilaç cilt altini temizleyerek,tikali gözeneklerdeki yağı dışarı atarak etkisini gösteriyor.Gönül isterdi ki kusturmadan sivilceleri hemen kurutsun ama yapacak bişi yok.Katlanacağız artık.Soyulma cildin heryerinde olabilir.Demekki senin en ince hassas derin burun bölgesindeymiski ordan baslamis.İlerleyen günlerde Ciddi kuruma ve soyulma problemi yaşamaman için kaliteli bir su bazlı yağsız nemlendirici kullanmanı tavsiye ederim.La Roche Posay Effaclar H ya da Avene clean ac kullanabilirsin.En yakın zamanda sağlıklı ve güzel ciltlerimize kavuşma dileğiyle...

doktorum ilaç zatensoyuyo böle kremler kullanrsan tahriş olur dye wermedi bana zararlıymş

canım bana doktorum verdi. 2. aydan itibaren (ve şu an 2. ayımı doldurmama 1 hafta kaldı.) acnefug kullanıyorum günde bir kez. 3 haftadır. yorumlar "olmaz bence" falan diye gelince korktum bende. zararı olmaz umarım. sonuçta doktor cilde bakıp kişiye özel veriyo tabi ama. korktum şimdi böyle yorumlar gelince

ilk 2 haftada sivilce artışı yaşayan varmı baya bi çoğaldılarda bidd burnum soyuluyo soyulma sadece burundamı olacak?

canım ben 7. haftamdayım. haftaya 2. tahlilimi vericem. ama gel gör ki hala artış var. doktoruma sormuştum iyileşme ne zaman başlar diye " 3 ya da 4 ay sonra" demişti. benimde ilk haftalar burnum ve çevresi soyulmuştu, bir de çenem, yani siyah noktalarımın yoğun olduğu bölgeler.. burnumun ve çenemin soyulmasıyla birlikte tüm siyah noktalarım döküldü. şuan burnumda, çenemde tek bir siyah nokta yok. yani eğer siyah noktan varsa yakında bu soyulmalarla dökülücek demektir. şimdi tamamen yanaklarım (sivilce olan bölgelerim yani) soyuluyor, kuruyor. umarım bir an önce geçerler..hepimize pürüzsüz ve izsiz bir cilt dileğiyle :)

minuscule cildin gerçekten çok güzel olmuş. iz falan da yok. inş. bundan sonra hep böyle devam eder, sorunun tekrarlamaz. darısı başımıza :)

maaşallah çk guzel sonuç krdesim:)
teşekkür ederim umarım sende en yakın zamanda böyle bir sonuç alırsın
Minuscule ne guzel yuzunde hic iz kalmamis. Benim izlerim gitmior yaww U
tatlım ne yazıkki izler var çekimden pek belli olmamış ama tedavinin tam bitiminde baya azalıyolarmış
maşallah ne güzel sivilcelerden eser kalmamış
teşekkr ederima rkadşım darısı başına
minuscule cildin gerçekten çok güzel olmuş. iz falan da yok. inş. bundan sonra hep böyle devam eder, sorunun tekrarlamaz. darısı başımıza :)

amin inşallah tekrarlarsa gerçekten çok üzülürüm inşallah darısı başınıza

kızlar bişe sorcam şuan 110.günümdeyim ilk ay 30 2. ay 30 3. ay 40 4.ay yani şuan 50 mg kullanıyorm ama yüzüm filan çok kurumuo dudak burun kurulugu war ama yüzümde kuruluk yok normalmi? sivilcelerde artıo beni deli ediolar.buarada iz dediginiz bu pembemsi lekelermi? eger onlarsa bu ilaç lekeleri giderir demişti doktor peki bu eskiden kalmş izler geçermi beyaz olanlar çukur degil ama derimin hizasında az çökükler war ama dedigim gbi çukur degil doktor sıyrık demişti onlara eskiden kalmş tırnak izi gibi .. bunlarında geçme ihtimali warmı yada küçülme ihtimali ben inanmıorum açıkcası bebek poposu gbi yüzüm oldu diyenlere böle dag gbi çıkan sivilcelerden nasıl eser kalmıckta bebek poposu olcaz ki... 4. aya grdim ne kuruma war ne bişe bırakcam o olcak ya walla yeter 26 yaşına geldim

Kızlar benim de tedavim bugün bitti, yarından itibaren ilaçsız güne merhaba.. Fakat benim izlerim kaldı ama bunlar da doktorun söyledigine göre 2-3 ay içinde gidecekmiş.. Fotografımı yüklüyorum izlerim epey kırmızı, kızarıklar uzunca bir sürede geçecekmiş fakat Minuscule gibi ilacın bitimine neden bu kadar etki göstermedi benim de üzüldüm Umarım benim de izlerim birkaç ay içinde geçer..

tebrikler cnm kaç ay kullandın walla bende bi üste sııkıntımı yazmıştım senin bittiiii yazını görnce sewindim:)

tebrikler cnm kaç ay kullandın walla bende bi üste sııkıntımı yazmıştım senin bittiiii yazını görnce sewindim:) bittiii yazmayı çok istyorum bende:) bişe sorcam tedavi de 6 aylık dozu 5 ayda yükseltip alıp 1 ay daha btme süresini kısaltsak olumsuz bş tarafı warmı bunun yoksa az doz uzun tedawimi daha ii sonuç werir.. ben 50mg kullanıyrm dger ayda 50 kullansam btcek tedawm 5. ayın son hatta 6.ayın il khaftasıda kullanabilrm okadarcık

tatlım maşallah olarda geçer geçmezse tretin acnelyse tarzı kremlerle geçicek benimde orda görüldüğü kadar az değil ışık parlamış yani izlerim var üzülme yani hem doktorunun dediği gibi benimkide söyledi tedavi bitince de geçemsi devam eiyormuş zaten ben 5.ayımdayım bir kaç ay daha var

merhaba kızlar.
daha önce de bikaç kez bu başlıkta takılmıştım.öncelikle sonuca ulaşmak için sabırlı olun.ilacı düzenli kullanın mutlaka.evet ilk etapta yüzünüzü sivilceler basacaktır ama etkisini bu şekilde gösteriyor merak etmeyin.bende öyle belirgin bir sinir bozukluğu yapmadı.evet sabah uyandıgımda kemike ağrım bikaç kez oldu ama çok şiddetli değildi.artık yüzümde hiçbişey çıkmıyor.arada regl döneminde bikaç sivilce çıkıyor.o da dokunmadan bi günde geçiyor.ayrıca yaza doğru güneş kreminizi mutlaka kullanın.ben yaz döneminde bu ilacı kullanmıştım,bikaç leke kaldı fakat rahatsız edici biçimde değil.ama yine de güneş kreminizi yanınızdan ayırmayın derim.ayrıca yağlı yiyeceklerden kaçının.gerçekten kolesterol yükselmesi yapıyor...sormak istediğiniz bişey varsa cevaplayabilirim

kızlar bişe sorcam şuan 110.günümdeyim ilk ay 30 2. ay 30 3. ay 40 4.ay yani şuan 50 mg kullanıyorm ama yüzüm filan çok kurumuo dudak burun kurulugu war ama yüzümde kuruluk yok normalmi? sivilcelerde artıo beni deli ediolar.buarada iz dediginiz bu pembemsi lekelermi? eger onlarsa bu ilaç lekeleri giderir demişti doktor peki bu eskiden kalmş izler geçermi beyaz olanlar çukur degil ama derimin hizasında az çökükler war ama dedigim gbi çukur degil doktor sıyrık demişti onlara eskiden kalmş tırnak izi gibi .. bunlarında geçme ihtimali warmı yada küçülme ihtimali ben inanmıorum açıkcası bebek poposu gbi yüzüm oldu diyenlere böle dag gbi çıkan sivilcelerden nasıl eser kalmıckta bebek poposu olcaz ki... 4. aya grdim ne kuruma war ne bişe bırakcam o olcak ya walla yeter 26 yaşına geldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…