Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Ya bende 4. Aya girdigimden beri sivilcelerim azmaya basladi. Noluyo dedim kendi kendime ne guzel yavas yavas gitmeye basliordu
Birakmak istiorum ilaci daha beter oluorum sanki ya:/ psikolojimide cok kotu etkiledi bnm moralim yerlerde su an !!

Evet tam da bu işte anlatmak istediğim moral vereceklerine daha beter moral bozuyolar neden artmış yüzün noldu sana böyle falan. İnşallah bu sıkıntılarımız boşa gitmez de bi an önce geçer ne diyim.

Evet tam da bu işte anlatmak istediğim moral vereceklerine daha beter moral bozuyolar neden artmış yüzün noldu sana böyle falan. İnşallah bu sıkıntılarımız boşa gitmez de bi an önce geçer ne diyim.

Yaa evet uyuz oluorm oyle diyenlere!!
Allah hepimize sifa versin..
Sivilcesiz gunler bizi beklior cok yakinda insallah

ya kızlar gözlerim ilaca başladığımdan iki gün sonra şişti hala şiş neden ki acaba gözleri şişen var mı aranızda

Son düzenleme:

Ya bende 4. Aya girdigimden beri sivilcelerim azmaya basladi. Noluyo dedim kendi kendime ne guzel yavas yavas gitmeye basliordu
Birakmak istiorum ilaci daha beter oluorum sanki ya:/ psikolojimide cok kotu etkiledi bnm moralim yerlerde su an !!

bende bırasksammı diye ciddi ciddi düşünüyorum ama baslamısken tedaviyi bitirelim bence,çunku bu kadar kahrını cektık az kaldı...tedaviyi bitirmedim demeyiz en azından... Allah sabır versin ya hepimize.. yüzüm kırıscak diye korkuyorum kuruluktan :s

Sabrediorm bende 2,5 ay gibi bir sure kaldi benim.
cildim daha beter olcak diye çok korkuormm
ayin 27 sinde doktora gidicem artik sorarimm normalmi falan diye

Sabrediorm bende 2,5 ay gibi bir sure kaldi benim.
cildim daha beter olcak diye çok korkuormm
ayin 27 sinde doktora gidicem artik sorarimm normalmi falan diye

bırakma cnm ya yüzmüş yüzmüş kuyruğuna gelmişsin. sık dişini az daha. çoğu gitmiş azı kalmış. bu arada benim dün kontrollerim vardı. cevizli su iyi gelmiş kolestrolüm düşmüş biraz. (cevizli su muhabbetini senle yapmıştık yanılmıyorsam) doktor dozu yükseltti 10mg daha. 40 mg kullanıyorum artık

kızlar 2.haftadır kullanıyorum ilaci gözle görülür bi değişim var arkadaşlar bile geçmiş sivilcelrinin çoğu diyolar.. bu normal mi bilmyrm çünkü yorumları okudum genelde ilk 1 ay baya bi arttırıyomuş.. aranızda var mı benim gibi daha ilk haftalardan değişim gören?bu arada eğer aranızda yüzünün kuruluğundan şikayetçi varsa krem kullanmadan önce maden suyuyla yüzünü silmesini öneririm azaltıyo kuruluğu..

Benim kadar yüksek dozda kullanan yok galiba. :44:

60 mg kullanan çevremde de duymadım. En azından erken bitecek benimki mutluyum.

Son 17 günüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…