Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
peki sivilce çikiomu senden?
Doktorum dozumu yukselttiginden beri bir suru sivilcem çikioooor bnm yaaaa bide kocaman :KK43:(( 3 buçuk ay oldu gitsin artik su meletler !!!!!!!! sivilcesiz bir hayat istiorm :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

dozunu nekadar yükseltti doktor? benimde 3. ay bitti hala bi ilerleme yok sinir oldum :KK50:

Merhaba arkadaşlar baştan sona yazılanları okudum hem korktum hem tedirgin oldum ben bu ilaca 10.02.2012 tarihinde sabah 10 mg aksam 20 mg olarak başladım şuan 7. günümdeyim inat ettim bırakmayacağım çünkü kullanmadığım yapmadığım şey kalmadı umarım güzel sonuçlar alırım ....gereklı önlemleri aldıktan sonra çokda sorun olmadan atlatılacağını düşünüyorum doktorla irtibat kesmemenizi öneririm zira doktorum bana sorun olursa aramam gerektiğinide söyledi korkulacak birşey yok bence ..:KK37:

Merhaba arkadaşlar baştan sona yazılanları okudum hem korktum hem tedirgin oldum ben bu ilaca 10.02.2012 tarihinde sabah 10 mg aksam 20 mg olarak başladım şuan 7. günümdeyim inat ettim bırakmayacağım çünkü kullanmadığım yapmadığım şey kalmadı umarım güzel sonuçlar alırım ....gereklı önlemleri aldıktan sonra çokda sorun olmadan atlatılacağını düşünüyorum doktorla irtibat kesmemenizi öneririm zira doktorum bana sorun olursa aramam gerektiğinide söyledi korkulacak birşey yok bence ..:KK37:
canım benim hayırlısı olsunnn bende dün akşam başladım seninle aynı akşam 10 mg sabah 20 mg biraz bi sersemlik ve
biraz da kaşıntım var ama ellemiyorum daha çok kaşınmasınlar die acaba vücudum alerjik reaksiyon mu gösteriyor
:KK31:

ve sen bu süreçte hangi kapatıcıyı kullanmayı düşünüyorsun
:26:

canım benim hayırlısı olsunnn bende dün akşam başladım seninle aynı akşam 10 mg sabah 20 mg biraz bi sersemlik ve
biraz da kaşıntım var ama ellemiyorum daha çok kaşınmasınlar die acaba vücudum alerjik reaksiyon mu gösteriyor
:KK31:

ve sen bu süreçte hangi kapatıcıyı kullanmayı düşünüyorsun
:26:

Kaşıntı bende de var cildim de pullanmaya başladı yağsız nemlendırmeye çalışıyorum sivilcelenmede var ama zaten benım sivilcelerim iltihaplı ve yumru şeklinde kızarıklar elımden geldığınce dokunmuyorum zaten ilaçtan öncede mevcuttu ve sivilcelerim vardı yüzümü soyan kremler kullanmıstım çok önceden bu yüzden kızarık olmasına alışığım su bazlı bir kapatıcı ısımı görecek sanırım sabır ve sürekli kontrol doktorunuza sormaya korkmayın ...:KK51::KK42:

dozunu nekadar yükseltti doktor? benimde 3. ay bitti hala bi ilerleme yok sinir oldum :KK50:

uç ay 30 mg kullandim. Simdide 35 mg kullaniorm 15 gundur.

900 + 490 = 3190 mg toplam kullandim simdiye kadar.

2 Kasimda basladim tedaviye

toplam 6720mg almam lazim.
Bence ayla alakasi yok aldigin dozla alakasi var etki edip etmiyecegi.
iki ay 20mg kullanan 2 ay 40 mg kullananla ayni sonuçlari elde edemez bence dimi yani!

Daha yolun yarisinda bile degilim 3530 mg daha almam lazim. o yuzden moralimi bozmuyorum bi de 5 gun sonra regl olcam onunda etkisi olabilir diye dusunuorm bilmiormm :KK5::KK5::KK5:

Sende moralini yuksek tutmaya çalis :/

Bende biran once bitsinde peeling yapim istiorm.

sağol canım benim :KK16:önerebilceğin mineralli ve kapatıcılığı iyi olan bir fondeten var mı:44:

kapatici fondoten alma canim.
kapatici al ve o kapaticiyi fondoten surdukten sonra sadece sivilcelerin uztune ve izlerin ustune sur.
Full cover make up forever çok iyi bir kapatici ama biraz pahali ben 25 euro ya aliyorum. Ama dovmeleri falan da kapatio inanilmaz birsey. Sephoradan aliorm.
Fondoten olarak ta make up foreverinkini kullaniorm çok hafif bir fondoten.

uç ay 30 mg kullandim. Simdide 35 mg kullaniorm 15 gundur.

900 + 490 = 3190 mg toplam kullandim simdiye kadar.

2 Kasimda basladim tedaviye

toplam 6720mg almam lazim.
Bence ayla alakasi yok aldigin dozla alakasi var etki edip etmiyecegi.
iki ay 20mg kullanan 2 ay 40 mg kullananla ayni sonuçlari elde edemez bence dimi yani!

Daha yolun yarisinda bile degilim 3530 mg daha almam lazim. o yuzden moralimi bozmuyorum bi de 5 gun sonra regl olcam onunda etkisi olabilir diye dusunuorm bilmiormm :KK5::KK5::KK5:

Sende moralini yuksek tutmaya çalis :/

Bende biran once bitsinde peeling yapim istiorm.

evet bencede ayla alakası yok tamamen dozla alakalı. bende 23 kasımda başladım. günde 30 mg.

kapatici fondoten alma canim.
kapatici al ve o kapaticiyi fondoten surdukten sonra sadece sivilcelerin uztune ve izlerin ustune sur.
Full cover make up forever çok iyi bir kapatici ama biraz pahali ben 25 euro ya aliyorum. Ama dovmeleri falan da kapatio inanilmaz birsey. Sephoradan aliorm.
Fondoten olarak ta make up foreverinkini kullaniorm çok hafif bir fondoten.

canım benimmm çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için :KK16:su bazlı mı yada mineralli mi fullandığın fondeten

canım benimmm çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için :KK16:su bazlı mı yada mineralli mi fullandığın fondeten

Ne demek canim rica ederim :KK66:
Make up forever kullaniorm ben tedaviye baslamadan once almistim o yuzden dikkat etmedim su bazli mi degilmi diye ama sanmiorm. Bu bitince arastirip oyle alicam :)

Arkadaşlar merhaba
Bende bugün acnegen kullanmaya başladım. Roac nın muadili. Fakat dr a bişey sormayı unuttum. Ben nemlendirici olarak neostrata nın bi ürününü kullanıyorum normalde. Ama bu ürün soyucu özelliği olan bi ürün olduğundan bu gibi ilaçlarla kullanılmıyor. Nemlendirici olarak hafif bişey kullanmak gerek ama bi fikrim yok. Acaba siz hangi marka kullanıyosunuz. Dudaklar tamam bepanten kullanıcam ama cildime ne kullanmalıyım sizce...

neredeyse ayni zamanda baslamisiz :) senin sivilcelerin ne durumda ve nerende çikiordu ?

benim boydan boya çene kemiğimin olduğu yerde vardi sivilcelerim. kitle gibi çıkıyordu ve yastığa yan yatamıyodum bile baya acı veriyodu bana. şimdi çok şüküro büyük kitle tarzı sivilceler geçti ama izler olduğu gibi duruyo. icala başlamadan önce yanağımda hiç yoktı şimdi yanağımda çıkmaya başladılar. bende dayanamıyorum sıkıyorum hep :26: senin nasıl şu an vaziyet? yenileri çıkmaya dewam ediomu?

Arkadaşlar merhaba
Bende bugün acnegen kullanmaya başladım. Roac nın muadili. Fakat dr a bişey sormayı unuttum. Ben nemlendirici olarak neostrata nın bi ürününü kullanıyorum normalde. Ama bu ürün soyucu özelliği olan bi ürün olduğundan bu gibi ilaçlarla kullanılmıyor. Nemlendirici olarak hafif bişey kullanmak gerek ama bi fikrim yok. Acaba siz hangi marka kullanıyosunuz. Dudaklar tamam bepanten kullanıcam ama cildime ne kullanmalıyım sizce...

bana doktor avene ürünlerini önerdi. çok memnunum. daha öncede yazmıştım zaten forumda. bu ilacı kullananlar için özel üretilmiş serisi var. temizleyici jel&nemlendirici&dudak koruyucu 3ü bir arada satılıyor. memnun kalcaksın :KK34:

kızlar 3 gündür kullanıyorum bu ilacı ama gözlerim şişti bugün açamıyorum resmen :KK5:sulanıyorda acaba ne yapmam gerekiyor neden oluyor fikri olan yada bu durumu yaşayan yardımcı olabilir mi roa kardeşliği adına :KK53:

kızlar 3 gündür kullanıyorum bu ilacı ama gözlerim şişti bugün açamıyorum resmen :KK5:sulanıyorda acaba ne yapmam gerekiyor neden oluyor fikri olan yada bu durumu yaşayan yardımcı olabilir mi roa kardeşliği adına :KK53:

kullananlar genelde göz kuruluğundan şikayetçi sende tam tersi olmuş :26: bekle bakalm bi kaç gün. daha ilk günlerin, vücudun ilaçla tanışıyor..

kullananlar genelde göz kuruluğundan şikayetçi sende tam tersi olmuş :26: bekle bakalm bi kaç gün. daha ilk günlerin, vücudun ilaçla tanışıyor..

canım benim çok sağol öyle çok büyük bütün yüzümü kaplayan sivilcelerim yok benim izler ve tekaralayan sivilcelerim var cildim
sanki zeytinğıyla maske yapmış gibiydi normal hali çok yağlıydı 25 yaşındayım geçmiyor diye bir türlü serkis bey önerdi bu ilacı
evet daha yeni başladım ama gözlerim çok şişti acaba ilaca alerjimmi varyada içeriğinde ki birşeye telaşlandım:18:

canım benim çok sağol öyle çok büyük bütün yüzümü kaplayan sivilcelerim yok benim izler ve tekaralayan sivilcelerim var cildim
sanki zeytinğıyla maske yapmış gibiydi normal hali çok yağlıydı 25 yaşındayım geçmiyor diye bir türlü serkis bey önerdi bu ilacı
evet daha yeni başladım ama gözlerim çok şişti acaba ilaca alerjimmi varyada içeriğinde ki birşeye telaşlandım:18:

dur hemen telaş yapma yavaş yavaş alışcak vücudun ilaca. ya herkes de şu serkis beyden bahsedio adam forumda ünlü oldu :KK1: hangi şehirdesin sen cnm?

X