Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
amin
canim cukurlar malesef bendede var, onun icin dermaroller kullaniyolar bi arastir istersen, gittigim doktor da yapoiyomus dermaroller ama bi seans 300 euro diyo evdekilerin ignesi kücük ise yramaz dedi bana ama yapanlar fark görüyormus
ben ilac tedavim bitsin baslicam emla kremi esliginde tamamen gitmesse, hafiflesede yeter:98:

kirmizi lekelere cinko hapi iyi geliyomus, ben suanda fazla kusma olmasin diyede kullaniyom

Kırmızı donlu ben dermodellere selüliterim için bu forumda okuyup düşünmüştüm ama sonra vazgeçtim pahalı geldi şuan alıcak durum yok keşke sıkılaşma durumu olsa kapansa süer olur 300 euroda uçuk fiyat burda yapan doktor varmı bilmiyorum inş.senin durumun da düzelir bebek oluruz

herkese merhaba kızlar.
bu sivilcelerle benim de başım belada.
her gün ayrı bi tane çıktığını gördükçe psikolojim bozuluyor. ben kendimi bildim bileli hep sivilcem vardı zaten. kullanmadığım ilaç kalmadı diyebilirim.
bir de geçen sene polikistik over teşhisi kondu psikoloji falan kalmadı bende.
adet düzensizliğim de vardı 5 sene boyunca diane 35 kullandım 2 senedir kullanmıyorum.
sadece geçen sene sivilcelerim yoktu onu da 6 ay boyunca pcos için kullandığım aldactone ilacına bağlamıştım.
bu sene tekrar kullanıyorum o ilacı ama hiç bir iyileşme yok yüzümde.bir gün çıkmasa ertesi gün bir tane mutlaka çıkmış oluyor.
ben de roaccutane kullanmaya karar verdim en sonunda. ama aynı zamanda pcos olduğum için de endişelerim var.
size sormak istediğim pcos olup da bu ilacı kullanan var mı? ve kullanıp da faydasını gören var mı ?
çok kötü durumdayım nolur yardım edin

bu sorunun cevabını bende çok merak ediyorum arkaşlar yardımcı olun. bilgi ve deneyımlerinizi paylaşın lütfen okuyup geçmeyın

bu sorunun cevabını bende çok merak ediyorum arkaşlar yardımcı olun. bilgi ve deneyımlerinizi paylaşın lütfen okuyup geçmeyın

kıslar benım kardeım bu ılacı 5 sene once kullandı ama bu ılac 6 aydan fazla kullanılmaması gerekıyomus doktor hıc uyarmadı kardesımde 1 seneye yakın kullandı. bu ılac yuzunden sımdı kardeımde karacıger yaglanması olustu bence cok dıkkat edın devamlı kontrole gıdın

Arkadaslar ben Roaccutane adlı ılac ıcın yasdım dıgerlerını bılmıyorum gecmıs olsun

doktor bana da yumurtaların kistik yapıda demişti aynı şey mi tuubaa bilmiyorum ama bende diane35 kullandım 6 ay.ama acillik etmişti beni bünyem kaldırmadı iyi sen kullanabilmişsin.şimdide zoretanin kullanıyorum bakalım ne olacak :44:

Arkadaşlar roacuton'ı kaç ay kullanacağınıza kaç kilo olduğunuza göre dermatolog karar veriyor.Örneğin benim arkadaşım benden daha zayıf olduğu için 6 ay kullandı ama doktor bana 8 ay kullandırttı.Bide bu ilacı kullanmaya başlarken kan tahlili istiyorlar ve ilk 3 ay her ay için tahlil yaptırıyorsunuz.Karaciğeri yorduğu ve kolestrolü çıkarttığı için.Doktor tahlil sonuçlarında önemli birşey görmezse devam ediyorsunuz.Birde kırmızı et çok tüketen birisiyseniz beyaz ete dönmeniz gerek kolestrol'den dolayı.

yeni kullanmaya başlayan arkadaşlar ne durumda 18. günüm yuzume sanki her gün yeni bi sivilce ekleniyo bikaç gündür

yeni kullanmaya başlayan arkadaşlar ne durumda 18. günüm yuzume sanki her gün yeni bi sivilce ekleniyo bikaç gündür

Hiç moralini bozma çok normal ilk ay sivilce artışı...benim de öyle olmuştu ilk ay daha önce hiç çıkmayan yerlerde bile sivilce çıkmıştı ama çabuk sönmüştü o sivilceler şuan 5.ayım bitmiş bulunmakta ve yüzüm pürüzsüzz darısı sizlerin de başına kızlarr

canım ben suan 7. ayımdayım. evet yaklasık 1 ay iç organların acıyor. uyurken saga sola dönkerken özellikle.ama merak etme geciyor hepsi. suanda yüzüm tertemiz cok hafif lekelerim var o kadar.

kızlar bu ilacın çok kötü yan etkileri varmış..tiroidden tutun birçok hastalığa..tv de duymuştum..dikkat edin..

ilacı bıraktıktan sonra tekrar sivilcelenme oluyormuşş.

Son düzenleme:
canım polikistik over ın tam olarak ne oldugunu bilmiyorum ama yaklaşık 4 senedir benim de adet düzensizliği problemim var. yasmin kullnadım bi kaç ay ama yan etkilerinden ötürü bıraktım. su andsa rocaccutane tedavimin 7. ayındayım. hiç bir yan etkisini görmedim. yüzümde tertemiz oldu.

öf bende makineyle alcam ama ins bise olmaz

egzama icin nemlendirici kullansan :26:

suanda yüzümde hic sivilce yok, ama siyah noktalarim cok hatta beyazda cok

resimlere bakayim ozaman

sen nezamandir kullaniyosun

canım haberin olsun siyah noktalar için roaccutane muthiş bi ilaççç....burnum simsiyahtı suanda hiç syah noktam yok...ilk ay ilk önce kustu hepsini böyle pütür pütür oldu burnum..ve döküldü hepsi...keseledim..

öf bende makineyle alcam ama ins bise olmaz

egzama icin nemlendirici kullansan :26:

suanda yüzümde hic sivilce yok, ama siyah noktalarim cok hatta beyazda cok

resimlere bakayim ozaman

sen nezamandir kullaniyosun

canım haberin olsun siyah noktalar için roaccutane muthiş bi ilaççç....burnum simsiyahtı suanda hiç syah noktam yok...ilk ay ilk önce kustu hepsini böyle pütür pütür oldu burnum..ve döküldü hepsi...keseledim..

öncelikle geçmiş olsun canım...bende ilacı kullanıyorum 7 aydır fakat tesadüfmü anlamadım bendede kabızlık problemi var...sana tavsyiem kaysı 2 gun için iyidir. ancak daha sonra etkisini yitirir hiç bi işe yaramaz...kan gelen yere acı varsa tahriş olmuşsa bepanten sür tam o bölgene .hatta biraz içine dogru sürmen fayda gösterecektir. bikaç gune düzelirsin..

canım dozunu artırdıgın için bi geçiş dönemi yasıor olabirlsn. eger biraz idare edersen bu duruma vucudun alışacaktır..arakdasım bu durumu yasamıştı ...bende olmadı... tavsiyem azaltma...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…