Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
3 gün önce randevum vardı...Doktorum bu sefer Roaccutane yerine Zoretanin yazdı ve 2si arasında bi farkı olmadğını söyledi ama kesinlikle yan etkiler konusunda fark var...5 aydır roaccutane kullanırken hiç baş ağrısı yaşamamıştım ama bu Zoretanin şiddetli baş ağrısı yaptı...zoretanin kullanıp baş ağrısı çeken var mı aranızda arkadaşlar ?

3 gün önce randevum vardı...Doktorum bu sefer Roaccutane yerine Zoretanin yazdı ve 2si arasında bi farkı olmadğını söyledi ama kesinlikle yan etkiler konusunda fark var...5 aydır roaccutane kullanırken hiç baş ağrısı yaşamamıştım ama bu Zoretanin şiddetli baş ağrısı yaptı...zoretanin kullanıp baş ağrısı çeken var mı aranızda arkadaşlar ?

Merhaba cnm
Zoretaninde 3, ayımın içerisinde 1 gün dahi baş ağrısı, kas ağrısı vs çekmedim. Birazda psikolojik bir durum buu

Merhaba cnm
Zoretaninde 3, ayımın içerisinde 1 gün dahi baş ağrısı, kas ağrısı vs çekmedim. Birazda psikolojik bir durum buu

arkadaşlar bende zoretanin kullanıyorum 23.günümdeyim ilacın tek etkisi bel ağrısı,dudaklarımda falanhiç biyerde kuruma yok 40 mg kullanıyorum neden böyle oluyor anlamadm doktor da şaşırdı bu duruma,ayrıca bu ilaç kilo yapar mı merak ediyorumm:2:

ya benim dışımda ayak tabanları felaket kaşınan var mı? :)) illet bi başlayınca bitmek bilmiyo ne yapsam bilemedim

Merhaba cnm

Teşekkür ederim canım cevabın için...haklısın belki de okuduklarımdan falan etkilendiğim için olabilir yada bünyeden bünyeye değişiyo etkiler

Ya kızlar ben bu ilacı 1 haftadır kullanıorum. Dudaklarımın etrafı kurumaya başladı. Ama daa da kötüsü acaip bi yorgunluk varKafamı kaldıramıom adeta her yerim nasıl ağrıyo... Bütün gün işte mal gibiyim tabiri caizse Sizede oluo mu böyle.

canım ben de 8 gündür kullanıyorum günde 12 saat uyumaya başladım bir süre sonra geçiyo diyolar inş geçer

canım ben de 8 gündür kullanıyorum günde 12 saat uyumaya başladım bir süre sonra geçiyo diyolar inş geçer

Pufff inşallah geçer cnm yaa Güzel olcaz die şu eziyete bak Maalesef saç dökülmesi de arttı az önce duştan bi avuç saç topladım nerdeyse Ben bütün yan etkilerini yaşıorum herhalde

Pufff inşallah geçer cnm yaa Güzel olcaz die şu eziyete bak Maalesef saç dökülmesi de arttı az önce duştan bi avuç saç topladım nerdeyse Ben bütün yan etkilerini yaşıorum herhalde

sen bide bana sor banyoda bi avuç tararken bi avuç yakında saç kalmıcak kafamda. diğerleri önemli deil de bu saç sorununa bi çözüm bulmak lazım

sen bide bana sor banyoda bi avuç tararken bi avuç yakında saç kalmıcak kafamda. diğerleri önemli deil de bu saç sorununa bi çözüm bulmak lazım

Ewet ya mutlaka bi çözümü olmalı. prospektüsünde yeniden çıkar yazıo ama güvenemiorum ki. İlaç fabrikasında çalışıorum ve ben asla bi ilacın yan etkilerine güvenmem Ama bu sefer mecburi kullanmam gerekmese hayatta bulaşmazdım da... Zaten 2 tel saçım var yakında sivilcesiz ve kel biri olcam galiba Puff bilen biri varsa ne olur bi çözüm yolu söylesin ya:84::84:a

kızlar saçlar kesinlikle geri geliyo burda bir sorun yok...fakat 3.aydan itibaren dökülme daha çok artıyo...ben şimdiden önlemimi almayı düşünüyorum....

kızlar bende de bel ağrısı,baş ağrısı çok var.gözlerimde çok kurudu yapay damla kullanıyorum.sizde soyulma ne zaman ve nasıl oldu? yani deri kalkıyomu? benim 15. günüm sadece burnumun kenarlarında pütür pütür deri soyuluyo. cevap verirsenin çok sevinirim kızlar

merhaba kızlar 2 sorum olucak. lütfen yardımcı olursanız cok mutlu olurum
benim 3 ayim bitmis olucak bu ayin 27 sinde
benim kollarımda yara gibi seyler olusmaya basladı , kuruluktan dolayımı acaba?
2.sorum ise , Hayıt tohumu ve roaccutane yi birlikte kullanirsam kotu birsey olurmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…