Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

izler ancak lazerle geçer oda yüzde yüz değil hiçbişe kesin olarak geçirmiyo.ben 2seans lazer yaptırdım hiçkimseye tavsiye etmem öle bi canın yanıyoki.ve cildin eskisinden çok kötü oldu izlerimde geçmedi şimdi oyüzden roaccutane başladım 2hafta oldu ama lazerden hassaslaştığı için bide bu ilaç çok ağır geldi bana bakalım inş herkesin yüzü bigün pürüzsüz olur

ay ne güzel seninkiler geçmiş inş benmde geçer 2hafta oldu daha başlayalı hiç güneşe çıkmıyorum ama sen nsl güneşlendin herkesin cildine göre değişiyo demekki

bütün ilaçlar karaciğerde metabolize edildiğinden elbet zararlıdır hem sadece karaciğerinle kalsa
cildinde kuruluk yapıyor eklem kas ağrıları
bende kullanmıştım birkaç sene önce bel ağrılarımdan bıktığımdan son ay içmedim

roc geçirmedi işte ya üf lazer de yaptırmam zaten :/

canm lazer yaptıracksan sadece 1seans yaptır ben 2seans yaptırdım ilkinde güzeldi ama 2cisi tam i fiyasko eskisinden beter oldu yüzüm resmn yanmış gibi oyüzden roc a başladım seninki niye geçmediki acaba dozmu düşük geldi

aynen bende bel ağrıları çekiyorum ve daha 17 gün oldu (((

Ben başka bir markanınkini kullanmıştım ve çok işe yaradı. Gerçekten bebek cildi gib yaptı cildimi... Çünkü bende çok aramıştım ve en sonunda böyle bir ürün buldum.

bu ilacı çocuk denecek yaşta içmiştim
sivilcelerimi ergen çağında herkes gibi çok takmaya başlamıştım doktora gittim bana kökten çözüm verin bıktım artık dedim bu ilacı verdi eve geldim içmeye başladım 1 hafta sonra dudaklarımı tanıyamadım sürekli yanma kaşınma kızarıklık çatlaklar iğrençti babamın dikkatini çekti sordu bende ilacın yaptığını söyledim eline alır almaz prospektüsü istedi ve inanılmaz derecede kızdı hemen bırakıyorsun bu ilacı bir daha da sivilce için herhangi bir ilaç içtiğini duymayacam dedi çöpe attı ilacı
ve şimdi düşünüyorum kendi kzıım veya oğlum olsa bende babam gibi davranırdım sanırım sırf görüntü için insan iç organlarından vazgeçebilir mi?en basiti ilaç tedavisi bitince 3 yıl bebek kesinlikle yasak diyor kandan 3 yılda anca temizlenen bir ilacı ben nasıl olmuşta içmişim
sonuç ne mi ergen sivilceleriymiş bitti gitti şimdi tek tük çıkıyor regl dönemlerimde sonra kendiliğinden sönüyor

AKILLI OLUN DERİM

Öncelikle bu ilaç vücuttan maksimum 6 ayda atılıyor yanlış bilgilendirme olmasın.Karaciğere etkisine gelince her ilaçta olduğundan biraz daha zarar riski var ki bunu da aylık tahlilllerle kontrol altında tutuyor doktorlar. değerlere ve karaciğer enzimlerine göre devam ettiriyo yada bıraktıyor bu tedaviyi.Bu yalnızca bi cilt hastalığı değil aynı zamanda ruhsal açıdan da problem doğuran bi hastalık.kendi haline bırakılmayacak seviyede akne problemi yaşayan kişiler var ki onların da tek çözümü bu ilaç...Lütfen böyle yorumlarla zaten zor geçen bu tedavi sürecini daha da zorlaştırmayın..

Merhaba herkese .. yine ben :) 27 temmuzda 2 ayim olmus oluyor , inanirmisiniz cildim cok guzel Oldu . kullanmak isteyenler hic dusunmeden kullansin bence , benim sivilcem fazla yoktu ztn gunde 20 mg kullaniyorum ve cok memnunum dudak kurulugundan baska fazla bi yan etki yasamadim , insallah tamamen duzelir cildimiz :)

ne güzel canm inş biz dha başlardayız bian önce geçerde kurtuluruz

arkadaşlar ben bugün çok kötü bişe yaptım. bu ilaçtan siyah noktalar yağlar falan yüzeye çıkıyoya bugün dayanamadım sıktım onları. kahretsin ya keşke sıkmasaydım çok pişman oldum. zaten cilt hassaslaşmış sıkınca kıpkırmızı oldum vede tırnak izleri oldu gözeneklerimde açıldı çok üzgünüm:85::85:
napacam ben şimdi ilacın etsiyle yine düzelrmi sıktığım yerler of of of siz böle bişe yapmayın sakın zaten moralim bozuktu berbat durumdayım şimdi
bide bu ilaç boğazımıda kuruttu sürekli gıcık tutuyo sabaha kadar uyuyamadım gıcıktan nsl katlanıcam böle giderse bilmiyorum allahım sen yardım et:85::85::85:
bidaha asla sıkmıcam dokunmucam bile yüzüme kendi kendime söz veriyorum umarım 4 5 ay sonra bişe kalmaz izlerde geçse bari hafiften ona bile razıyım ((
bıktım usandım yıllardır böle yüzüm niye bukadar ağır ödüyoruzki bedelini ya bu apır ilaç bile yüzde yüz geçirmiyo.aynaya bakmak bile istemiyorum artık umudumu yitirmek üzereyim bu mübarek günde dualarım kabul olur inşallah allahım sen büyüksün herkese sabır ver yardım et :85::85::85::85::85:

Canım benim kendine sıkıntı yapma bu kadar..ben de bi keresinde aynı senin gibi dayanamyıp sıkmıştım kıpkırmızı olmuştum ama sonra "hametan pomad" sürmeyi denedim ve sonuç gayet başarılı kızarıklığı ve tırnakların yaptığı yarayı 2 güne geçirdi baktın o da olmadı "aklovir krem" dene 2si de çok iyi geliyo sıkma canınııı ölümden başka her şeyin çaresi var

saol canm ama ben kafayı takmış durumdayım bu 3.kullanışım olduğu için çoğunluk yazmış bikerede geçiyo.benm hep tekrarladı yani sürekli böle olması moralimi bozdu baya çünkü ağır bi ilaç herkese belki okadar ağır gelmiyo ama ben boğazım yüzünden dayanamıyorum bazen.
çaresi yokmuş gibime geliyo çünkü yıllardır denemediğim şey kalmadı lazerle bile izlerim geçmedi oysa ne umut etmiştim herşey fos çıkınca doğal olarak bu hale geldim.o kremleride sorayım bi doktora denerim tşk canm benm .tek dileğim bundan sonra tekrarlamasın :26:

kızlar doktorum bana tretin ve avene diacnel verdi.kullanan varmı ?

merguana ben hem tretin hem diacneal kullandım.ama tretin yazın kullanılmaz güneş koruyucu kullansan bile olmaz demişti doktorum sakın sakın kafana göre sürme demişti.terin en erken eylülde başlanıp,en geç nisanda bırakılır demişti.bende kullanmıyorum şu an izlerim olduğu halde biraz daha sabır lazım eylüle kadar

diacneal soyar ama tretindeki bariz soyulmayı göremezsin.yalnız biraz yağlı yapısı var ama süper krem.verilen parayı hakediyo bence.ayrıca çok uzun süre gidiyo krem en az 1yıl oda hergün kullanırsan ben 3 yıl aynı kremi kullanmıştım hatta son kullanma tarihi geçti diye atmıştım dahada vardı içinde.siyah noktaları ve sivilceleri çok güzel temizliyo bencee

inşallah değer 49 tl verdim diacnele .tiretin soymaya başladı artık.bugün yüzüm baya soyuldu.sağol cevap için

Kizlar 8 gun sonra 2.ayima giriorum kusma falan yasarmiyim? cildimde sivilceler gitti cenemde var bikactane onlardan bikac gune geciyor hemen ,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…