Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
KIZLAR

ben zayıfladım çok güzel popom vardı çıkık hep eridi bitti herkes zayıflamıssın diyor böyle bi etkisi varmıydı önceden okuduğum sayfalarda böyle bişey okuduğumu hatırlamıyorum.

KIZLAR

ben zayıfladım çok güzel popom vardı çıkık hep eridi bitti herkes zayıflamıssın diyor böyle bi etkisi varmıydı önceden okuduğum sayfalarda böyle bişey okuduğumu hatırlamıyorum.

Ben okumuştum cnm bir yerde yağları yaktığı için kiloda verdiriyormuş. Bende 1 ayda 2 kilo verdim ((

kızlarrr selam
ben geldim (her ay 1 kere uğrayan sivilceli kız)

Benim ilacım bitti.1 hafta oldu.akşamları ilacımı arar oldum ya 6 aydır alışkanlık olmuş herhalde.
doktor temmuzun ortası gibi gel bi kontrol edelim dedi.izlerim için tedaviye başlıyacak çünkü.
sivilce olan yerlerimde kırmızı lekeler çıkmıştı.onların kızarıklığı artık geçiyor.tamamen geçicekmi bilmiyorum.şüphelerim var.umarım geçer o kadar uğraştık yaa.
bi de şu dudaklarımın kuruluğu geçse süper olucak da bakalım artık.
sonraaa ben geçen cuma epilasyona randevu almıştım.kadınlar almadı beni ya bağırdılar bide halbusi ilacı kullanırken 2 kere gitmiştim bişey olmamıştı.onlarda haklı sonuçta.kadın 6 ay dan önce alamam seni dedi.olduu canım dedim.3 ay sonra giderim aga 6 ay bekleyemem.

bakalım doktor izler için ne diyecek.merakla 15 temmuzu bekliyorum.sizleri haberdar edeceğim.
esen kalın

ben kullanmak istemedim doktorumun verdiği başka ilaçlarla iyileştm lekelerim kaldı onuda kendin çözüceksin dedi kırmızı kahvrengi lekelerim var şimdi

kendi kendine nasıl çözücekmişsin ki hehe o da ilginç.benim lekelerde kırmızıydı.yavaştan kahverengi olmaya başladı.

Bilmiyorum sivilcelerden kurtulduğuma sevindim en azından dengeye girdi yenisi çıkmıyor yanaklarımda vardı 3 aydır falan uğraşıyorum denediğim şeyler aşağıda

aspirin + limon (haftada 2 kez)
pembe maske (7 gün denedim)
ve en son kil maskesi 2 haftadır yapıyorum haftada 2 kez

inanılmaz bi çözüm sağladı kil maskesi bana lekelerim gitti bide ben sürekli 1 ayı aşkındır kil sabunuyla yüzümü yıkıyordum :)

evet kilin iyi geldiğini duymuştum.sonra bende gittim bi kil maskesi aldım.bi kere kullandım yüzümü çok kötü yaptı.tabi ilaca başlamadn önceki evrelerimdeydi.çok çok çok yağlı bir yüzüm vardı.her şey ters tepki veriyordu.çok şey duyuyorum forumda lekeleri geçirmekle alakalı.kantaron çiçeğimidir öyle bişey mesela herkes anlatıyor lakin ben artık yüzüme bilmediğim birşey sürmek istemiyorum.aslında için için istiyorum da gözüm yemiyor

aman aman sürme o zaman bnde sürdüm hatta sürüyorum ama sonu kötü olmaz inş. bi yan etki görmedim şimdilik sol yanağı düzeldi ama sağ yanağım devam ediyor hala bunu hiç anlamadım mesela sağ yanağımda leker hala var orası azalmadı mesela neyse öyle ya da böyle geçecek ben en son çare şu anda solaryuma girmeyi düşünüyodum sonra artık güneşlenirim falan gider herhalde :) son 7 8 aydır var çünkü bende daha önce yoktu güneş son umudum lekeler için

sivilceler çıkmaya devam ediyorsa doktora mutlaka git kesinlikle bir çözümü oluyor mağlum dönemler dışında sivilcem çıkmıyor çok şükür

roucutane kullananalara tavsıyem ilaç ile bırlıkte bella b foamıng face wash kullanın yuz yıkama kopuğu hem aknelerın kızmızlarını alıyor hemde cıldınıze nem sağlıyor cıldınız sureklı nemlı ve parlak kalıyor.

sıvılce lekelerı, gebelık lekelerı,gunes lekelerı,yaşlılık lekelerıne ise bella b glowıng dunyanın en ıyı leke gıderıcı topıcal kremı!
15 gunde etksını goreceksınız ayrıca yazın dahıl kullanıyor

waaay direk reklam mesajı.

hee tmm tatlım ben geçmişi okumadım ben differin kullandım o iyi gelmişti bu kremi dene olmazsa doktoruna danısıp differin baslarsın

saol canım dün yazamadım kusura bakma contratubex 2. gün bitmesine ragmen etkisini hafif göstermeye basladı bile sasırtıcı sekilde ya da psikolojik bana öyle geliyor hehe ama olmazsa bikaç ay sonra differine danışıp baslayabilirim :) teşekkürlerrrrrrrr

Ben okumuştum cnm bir yerde yağları yaktığı için kiloda verdiriyormuş. Bende 1 ayda 2 kilo verdim ((

ama göbeğim erisin o zamn ben popomdan çok memdundum çıkılığından yani şimdi eridi bitti kül oldu koca göbek duruyor ama ...
saol cnm benim cvp verdiğin için

ama göbeğim erisin o zamn ben popomdan çok memdundum çıkılığından yani şimdi eridi bitti kül oldu koca göbek duruyor ama ...
saol cnm benim cvp verdiğin için

aynen benim de kalça ve basenlerimde erime oldu çooook memnunum bu etkiden içine giremediğim bi kotumu rahatlıkla giyebiliyorum şuan

Kizlar merhaba tekrardan. pazartesi günü kontrole gittim 1.ayim oldugu icin. kan sonuclarim oncekine gore cok daha normal cikti. ama roaccutane nin dozunu artirmadi. ilk basladigimda 1 gün arayla 20 mg kullaniyordum. simdi hergun 20 mg kullaniyorum. Regl olmustum 2-3 sivilcem cikti insallah cabuk gecer. cenemdeki agri yapiyor biraz :)) ama yinede memnunum cildimden sadece dudak ve burun kurulugu cok var bende onun disindi psikolojik olarak bi sorunum yok cok sukur. insallah pürüzsüz bebek gibi cilde kavusuruz en sonunda:)))

kızlar bende doktora gitmeye karar verdim ama önce size sormak istediğim bişey var benim böbreğimin teki diğerine göre biraz daha küçük bu ilaç bi sorun oluşturur mu acaba biraz korkuyorum açıkcası:26::26:

bu soruya burda hiç birimiz doğru cevap veremeyiz canım...uzman bi doktora danışman yararına olur

belki bu durumda olan bi tanıdığı kullanmıştır diye merak etmiştim canım.en iyisi doktor evet yinede sağol canım.

kızlarr bende roaccutane kullanıyorum 4.ayıma giricem. tedavi yazın olduğu için uzicakmış. sivilcelerim çok şiddetliydi şimdi geçmedi ama o kötü görünüm gitti.izlerim çok derindi yavaş yavaş gidiyolar. doktorum kışın sana soyma tedaviside uygulayabiliriz şuanda sivilce çıkışını durduruyoruz dedi. güneşe kesinlikle çıkmıyorum çok ihtiyacım olursa avenenin 30faktörlük güneş kremini kullanıyorum. 3 saatte bir sürmek şartıyla. şimdi 50 faktör önerende var ama biliyosunuz deri inceliyor yani hassaslasıyor 30 faktör 3 saatte bir sürmek şartıyla gayet uygun bence. bide izlerim için aktifoks hasarlı cilt kremini kullanıyorum. bu gibi tedaviler en güzel kışın uygulanıyor İnşallah yüzümüzde hiçbişey kalmaz. Ama bundan sonraki hayatımızdada 20faktörde olsa bi güneş kremi sürüp dışarı çıkmamız gerekicek çünkü güneş görünce kızarabilme şansımız var çünkü artık hassas bi cilde sahibiz. Ama 4. ve 5.aydan sonra sivilce çıkımı duruyor. Tek yapmamız gereken stres ve sıkıntıdan uzak durmak,bide bol bol dua,Ayetel Kürsi:) Bu arada bu ilacı şuanda kullanıyo olan var mı? Ya da yazın kullanmış,tedavisi bitmiş olan?:44:

ben yeni başladım 6gün oldu ama izleri geçirmiyo öncedende kullandım çünkü geçmedi izlerim sivileceler komedonlar hepsi geçyio bi izler kalıyo kızarıklıkta bıraktıktan 1ay sonra falan tamamen geçiyo.yani sürekli hassas bi cildin olmuyo bırakınca eski haline dönüyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…