Sivilceli Ciltler Sivilcelere karşı ROACCUTANE kullananlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Doktor merhem veriyor onu sürekli süreceksin kendiside anlatır zatende yan etkisinden şikayet ettim ama cildimden memnunum tabi yediklerimede dikkat ediyorum

cips çerez bende yememeye çalışıyorum ama arada kaçamak yapıyorum 1-2 saat içinde de cezamı buluyorum
bepanthen veriyormuş okuduğum kadarıyla bir de güneş kremi kullanmak gerekiyormuş

Benimkinin ismi başkaydı ama genelde o evet biliyorum o merhemide,güneş kremide ben alamadım ssk ödemiyordu bana pahalı geldi

güneş kremi kullanılmadığı takdirde kıpkırmızı yapıyormuş ama sen 1 ay kullandığın için sıkıntı olmamıştır sanırım

Ben esmerim kırmızı olmam :90: o kadar dikkat etmedim ama esmer olduğum için problem olmadı :)) çok kızarmadım ben yinede birazcık oldu

bende Roaccutane kullanmak istiyorum doktora gidicem peki neye göre tavsiye edip yazıyo bu ilacı çok yan etkisi var diyo herkes ama sivilcelerden köklü kurtulmak istiyorum artık çok şey denedim ama hiçbiri fayda etmedi bu ilacı kullanırken neler yapmak lazım ne yemek/yememek gerek yardımcı olursanız sevinirim özellikle yan etkileri söylenildiği kadar fazlamı?

işte roaccutane her yolu deneyip sonuç alınamadığı noktada doktorların yazdığı bi ilaç...yani en son çare evet doğru yan etkileri var her ilaçta olduğu gibi...benim gördüğüm en büyük yan etki dudak kuruluğu bundan başka sorun yaşamadım çok şükürr neler yapmak sorusuna gelince şu yaz döneminde kullanıcaksan olmazsa olmazın +50 faktörlü güneş koruyucusu olacak..beslenme konusunda da fazla yağlı yiyeceklerden kaçınmalısın çünkü kolesterolü yükselten bi ilaç..bunun yanında karaciğeri destekleyicii sebze meyveler tüketmelisin ve tabiki bol su ben 4.ayımdayım sıkıntısız geçiyoo ve yüzüm ciddi farkedilir derecede düzeldi

kızlar doktorunuz bilgi verdi mi size karaciğer ile ilgili ,eğer değerleriniz yükselirse ne yemenizin size faydalı olacağı konusunda? benim karaciğer enzimlerim 3.ayımda yükseldiği için bıraktırdı ilacı ve ben ne yesem de fayda etse,ben de tedaviye devam etsem diye araştırıyorum ama pek bir şey bulamadım :/ doktorum da bir bilgi vermedi

ah bu ılac maffettı bnı yuzum guzl sıvılcem yok ama saclarım o kadar azaldı kı:S 6 ay oldu cok olmsada hala dokuluor hala kuru ne ypcgmı sasrdım:S:S:S

selam kizlar pazartesi gunu kontrole gidecegim . 1 ayi anlatayim kisaca fazla sivilcelenme olmadi simdi tek tük cikmaya basladi belkide regl yaklastigi icindir. dudak kurulugu cok yasadim hatta kanadigi oldu. burun kuruluguda var. saclarimdada kurulasma oldu farkediyorum ister istemez ve cildim dokulmeye basladi bu iyi sonuc, insallah daha fazla sivilce falan cikmaz. ben simdilik 1.ay olmasina ragmen memnunum insallah tamamen kurtulurum.

SLM KIZLAR

roc.sonrası izler için internette araştırma yapıyordum napabilirm diye ama o kadar çok moralim bozulduki anlatamam bu forumdada okumuştum ama bu kadar çok etkilenmemiştim erken yaşlılık yapıyormuş çok endişe ettim ya çökme falan olsun istemiyorum ben şu sıralar kilo verdim ama yüzümde pek bişey belli değil sivilcem kalmadı ama lekelerim var vucüdüm acayyip hassas eklem ağrılarımda oluyor ama dayanamayacak gibi değil 2.ayım bitti 3 e başladım çok korktum kızlar ya herkeste aynı etkiyi yapmaz belki ama çökük bi yüzdense sivilcelerin geçiceğini umut ederek beklemek daha iyi ve kaşıntı çok kollarım yara yara oldu gören ne oldu diye soruyor herkes sivilcelerim varken ayrı soru dudaklarım kuru diye ayrı bir soru bıktım ya napsam ki bu ayda bitsin doktora gidip sorayım diyorum şimdi sivilce yok ama bırakırsam ya çıkarsa birde o kadar korktum ki yağlı yüyecekleri kesicem tamamen cips kola çikolatayı az yerim yine çekirdek falan az az hep kokruyorum ben çok:83:

doktorum bna yedıklerımle alaksı olmdıqını tamamen hormanal olduqunu solemıstı ama ztn bnlr zrrlı sylr ynede sız blırsınz.hea bıde madem bu ılaca basladınız yarıda brkmyn dvm edın derım bnce.

arkadaşlar roaccutane izlerede iyi geliyo mu

slm ben 53. günümdeym zoratenin verdi doktor(roacla aynı etkide ilaç) ben doktoruma sordum ne zaman geçer lekler izler die o da bana ilaç kullanımın bittikten sonra peeling tedavisi gibi bisi yaptıracakms onunla geçeçek diyo ama lekeleri aza indirmek için bioderma sebium hydra nemlendirici kullan kesinlikle kurumayı azalttığı için pullaşmıyo doğal olarak leke de azalıyo oleyy:)))) acil şifalar:)

merhaba arkadaşlar bende 53 gündür zoratenin kullanıyorum yasadığınız etkiler bende de oluyo kuruluk deride döküntü halsizlik uyku vs.ama herkes soyulmaktan sikayetçi evet kötü bir görüntü oluyor ama sunu düsünün çürümüs bir seyi tekrar eski haline çeviremiyz değil mi? bırakın soyulsun dökülsün yeni deri çıktıkça temiz bir görünüm kazanıyor cildiniz ve mümkün oldugunca ellemeyin biliyorum söylemesi çok o kırmızı kocaman sivilceler karsısında ama sonuç için değer bir ömür aynı seyi görmekten sıkılmaktan ve milyonlarca para dökmektense sorunu kökten bitirmek lazım sabır işi bu ilaç kesinlikle sabredin aynaya bakmayın tavsiyem bioderma sebium hydra nemlendirici ve aynı ürünün günes koruyucusunu kullanın mükemmel sonuç ben dudaklarım için vazelin kullanmaya basladım bephantane tüylenme yapıo ve doktor aslında önermiyo sadeceyağlı oldugu için kullanın dio bol su için arkadaslar saçlardaki kuruma için de haftada 1 kez zeytinyağı sürüp 2 3 saat bekletip yıkayın 3 4 gün sonra da sinemaki+bademyağı+zeytinyağı karısımını sürün yine bekletip yıkayın kuruluk azalıyo ve saç besleniyo uzuyo neyse çok uzun oldu gelismeeri yazarım bys:)))

doktorum bna yedıklerımle alaksı olmdıqını tamamen hormanal olduqunu solemıstı ama ztn bnlr zrrlı sylr ynede sız blırsınz.hea bıde madem bu ılaca basladınız yarıda brkmyn dvm edın derım bnce.

çok korktum cnm bende yarıda bırakmak istemiyorum ama iyice aklım karıştı yüzüm çok kötüydü hatta resim ekledim 900 lü sayfalara tam hatırlamıyorum çok iyi geldi amainşallah bişey olmaz çünkü ben kendimle sürekli uğraşmışımdır dişlerim dişler bitti sivilceler sivilceler bitti yine diş yara bere yanık çok çekerim dertleri bak karamsara bağladım saol cnm fikrin için zaten buayda kullanayım dr.sorucam ama bana test te yapılmadı yapmıyor doktor 3.ayın başındayım 1 kez yapıldı bi dahada yapılmadı direk dudaklarına iyi bakmassa ağrın çok olursa ilacı keseriz dedi

bnm bıldıqım doz tamamlanmaynca yuzde 90 nuks edıyor guuu tmmla tam tedvı olsn bn 60 mg kullndm 51 kıloyum 6 ay klnndm yuzum gectı allha sukur ama bu ılc yuzne saclrm tuy gıbı kaldı cok azldı. baslamams olsydın kullnma derdım ama madem basladın sakın yarda kesme doktrun thlıl yptrmıosa gt saglık ocgna bn bunlrı yptrmk ıstıorum de aıle hkmne ozmn onlr ypp snclrnda soluolr bn bole ypıodum .

ne dertli ne stresli bir ilaç bu böyle.kasım'ın 10 da başladım vede son 2 kutum kaldı.ilaçla birlikte sanırım bende tükeneceğim.her ay kan tahlili yaptırmaktan illallah geldi.herkesin bırak demesine inat tedaviyi bitireceğim diye sabrediyorum ama son kutu olduğu için mi nedir artık dayanamıyorum.sürekli halsizlik sürekli yorgunluk hali var vede sürekli uyumak istiyorum.zaten deriyi hassaslaştırıyor nereye dokunsam hemen çiziliyor kanıyor.her şeye ağlamak istiyorum.resmen depresif bir kişiliğe büründüm.psikolojim acayip bozuldu

son zamnlar bole oluyor az daha dayan..

selam ben cuma gittim doktora yüzüme baktığında çok sivilcen yok dedi ben yine de roaccutane istedim yazarım ama onaylamıyorum bu ilacı falan dedi şimdi kullanıyorum 3 gün oldu yüzüm zaten soyuluyordu bu arttı şikayetçi değilim ama umarım sivilcesiz bi yüze kavuşurum :) yalnız makyaj yapmamak gerekiyormuş bu beni biraz sıkıntıya sokuyor iri gözeneklerimi kapatmak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…