sivilcelere çözüm

• Konu Sahibi muhasebeci07
  • Başlangıç Tarihi
M

muhasebeci07

Ziyaretçi
arkadaşlar sivilceden muzdarip biri olarak denemiş ve sonucunu almış biri olarak limonun mucuzevi sonuçlarını gördüm,
yüzümüzü bi güzel yıkıyoruz temizliyoruz sonra limonu yüzümüze sürüyoruz biraz yakıyo tabi ama limonlu yüzle bi güzel uyuyoruz sabah kalktığımızda sivilcemizin söndüğünü görüyoruz bunu tekrarlayınca sivilcemiz gidiyor hem gece sabaha kadar yüzümüz çok güzelleşmiş oluyo :dance:

bunu yapıyorum arada bir sürekli yapınca aşırı kurutuyor.

ipekbocugu canım ben öyle kuruyunca ertesi gün hametan diye krem var eczaneden almıştım cildiye doktorum önermişti onu kullanıyorum gece yatarken temiz cilde uyguyuyorum
tavsiye ederim hem sivilce izlerinide yok ediyo hem yağlanma yapmıyo ciltte:içelim:

canım limonda yüksek oranda asit var, geceden sabaha bekletmek doğru değil yara-tahriş yapabilir. ayrıca nemi aldığı için bi süre sonra kırışıklarına çare aramaya başlayabilirsin.
sende tahriş yapmamış olabilir tabi, ama cildi hassas olanlar da kalkıp dener de feci sonuçlar alırsa topik sahibi olarak kabak senin başına patlar, boşu boşuna tatsızlık çıkar yani.
8 saat çok uzun bi süre, sadece sivilceli bölgelere uygulayıp kuruyunca yıkamak ve ardından yağsız bi nemlendirici kullanmak daha doğru olur bence.
bir de limon ve maden suyunu buz kalıplarına koyup dondurduktan sonra yüze kompress yapmak da iyi geliyor, aklında bulunsun cnma.s.

Limonu uzunca bir süre ciltte tutmak zararlıdır. İçerisindeki asit oranı yüksek ve ayrıca sonuçta o da yağlı. Ben denedim daha da çıkarıyor sivilceleri.

Bir kaç gün önce aldığım bir gazetede ve tanıdğım rus bir bayndan duyduğum kadarıyla sivilceli bir cilde 1 paket kurumaya ve biraz su ekleyip yüze maske yaparsak sivilcelere iy geldiği yazıyordu...

teşekkür ederim budapest uyarıların içinkaydirigubbakcemile5
peki bu kalıbı yapıcaz ne kadar yüzümüzde durcak budapestcimfisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…