Sivilceli Ciltler Sivilceler ve lekelerinden nasıl tamamen kurtulurum?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Lilac5

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2016
2
0
28
Öncelikle cildim yağlı ve hassas. Yüzüm öyle sivilce tarlası değil ama 3-4 tane sivilce eksik olmaz, bir de sivilcelerin dışında sivilce izlerim çok var, bunlar kızarıklık şeklinde. Cilt rengim de eşit değil. Cildiyeye gitmeme gerek var mı bunun için? Cildim öyle aşırı akneli değil, yazdıklarım gibi sadece. Doktorun ilaç, cilt bakım ürünü vs. önerisi üzerine bunlardan tamamen kurtulabilir miyim?

Sivilce sorunuz için size yardımcı olmak isterim.Öncelikle bana WhatsApp'tan fotoğraflarınızı ve kullanmış olduğunuz ilaçları ve doktorun ne dediğini yazabilirsiniz size geri dönüş sağlayabilirim WhatsApp numaram 0 535

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle gidip bir doktora gösterin, ilk aşamada kan/hormon tahlili yapılır yakın zamanda yaptırmadıysanız, eğer sonuçlar normalse stres kaynak diyorlar genelde.. Ayrıca bu mevsim tedavi için pek uygun değil, verilen kremlerin büyük kısmı cildi soyucu etki yaptığı için yeni lekelere yol açabilir, sabah akşam maden suyu, gül suyu ya da kullandığın herhangi bir tonikle güzelce temizle ve güneşe çıkmadan güneş kremi kullan. Böylece sonbahara kadar yeni lekelerin oluşumunu ve varolanların derinleşmesini önlersin, sonbaharda da leke tedavisine başlarsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…