Sivilceler İçin Yüz Temizleme Ürünü

falanist

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2007
1.284
7
arkadaşlar sivilceleri geçirmeye etkisi olan, antibakteriyel vs içerikli yüz temizleme ürünü kullanan ya da önerebilecek olan var mı?

Cnm ben roacuttane kullandığım dönem dr um bana DEAD SEA marka çamur sabunu önermişti 6 yıl geçti hala onu kullanmaya devam ediyorum.Çok memnunum.Bunun haricinde MORE THAN SOAP domates&fesleğenli sabununu kullandım ondan da çok memnun kaldım sivilcelerin çıkmasına kesinlikle engel oluyor bu iki ürün de.DEAD SEA çamur sabununu eczanelerde bulabilirsin domatesli&fesleğenli sabunu internetten bulabilirsin.Benim cildim jellere fazla tepki veriyor ne zmn jel ile yıkasam sivilceleniyor.O yüzden sana sadece sabun tavsiyesinde bulunabildim.Bahsettiğim sabular sıradan sabunlar değil asla yüzünün aşırı kurumasına sebep olmaz ve alerji yapmaz gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.

canım ben La Roche Posay ürünlerini tavsiye ederim , effeclar serisi sivilceli ciltler için birebir ..
ben çok faydasını gördüm umarım sende görürsün .. iyi şanslar..

arkadaşlar sivilceleri geçirmeye etkisi olan, antibakteriyel vs içerikli yüz temizleme ürünü kullanan ya da önerebilecek olan var mı?

ben biyerden duymuştum denedim olduda gülsuyu ve pudrayı birbirine karıştır cıvık olmycak şekilde sivilceli yerlerine sür sivilceleri kurutuyo yerimseniben

doğal sabunlar tavsiye ederimgamyoncuiremsu
kayısı,ardıç,papatya sabunları gibiboshayallersmile

yıllarca sivilcelerimle uğraştım 25 yaşındayım hala tek tük sivilcem çıkıyo ama sivilceli ciltlere birebir LA ROCHE POSAY EFFACLAR serisi

bende la roche kullanıyorum daha yeni başladım sayılır bir hafta olcak o yüzden yeni sivilce yapıp yapmadığını anlamadım fakat çıkmış sivilceleri çok güzel kurutuyo:)

Son düzenleme:
X