Sivilceli Ciltler Sivilce ve izler için çinko krem kullanan

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
Ben kullandim, cildim asiri lekeliydi. Biraz faydasini gorur gibi oldum ama tekrar sivilcelerim cikinca yeni izler geldi. Suan kullanmiyorum,sivilcelerden izlerini dusunmeye firsat gelmedi

Ben kullandim, cildim asiri lekeliydi. Biraz faydasini gorur gibi oldum ama tekrar sivilcelerim cikinca yeni izler geldi. Suan kullanmiyorum,sivilcelerden izlerini dusunmeye firsat gelmedi
Kullandığında izlerde ve sivilcelerde değişiklik oldu mu ne kadar süre kullandın?şuan kullandığın bi krem varmı

Cok uzun sure kullanman lazim ben 7 ay boyunca boyunca gunde 5 defa maskesini yapip bir saat tutuyordum.gecede yuzumu cinkoyu surup ustune sargi bezi koyup,onun uzerinede strecliyordum.uyaninca yikiyordum ve baska cilt soydurucu kremler kullaniyordum. Doktorum cok agir bir tedavi uygulamisti bana anca 7 ay kadar dayanabildim. Sivilceleri hafif kurutma etkisi var ama deri altina etkisi yok. Deri ustu uclu sivilcelere iyi gelebilir biraz. Lekeler icinse hafif lekelere iyi gwldigini duydum uzun sureli kullanimda ama benim lekeler cok oldugu icin cok farkedemedim etkisini. Kisaca ozetlersem lekeler ve sivilceler siddetli degilse iyi geliyor ama siddetliyse yan tedavi olabilir sadece.benim izlenimlerim tabi bunlar.

Suan clindoxyl kullaniyorum. Sivilcelerim artti ama sabredip sonucu bekliycem.bu sivilceler icin.lekelere baska krem vermisti ama bana uymadi cok yakti cildimi.

Anladım canım benim yüzümde küçük nokta şeklinde izler var uzaktan belli olmuyo ama kırmızı olunca tabi daha kötü duruyo yani sayarsam 4-5 tane de sivilcem var adet olucam diye çıktığını düşünüyorum çünkü son bi hafta içinde çıktı hepsi bugün adet oldum onlardan az da olsa kurtulurum herhalde

Bende clindoxyl kullanmıştım doktor sivilce tedavisinden sonra izleri soymak için vermişti bi ay falan kullandım sonra kendim bıraktım herhalde düzenli kullanmadığım için fark etmedi

Bende clindoxyl kullanmıştım doktor sivilce tedavisinden sonra izleri soymak için vermişti bi ay falan kullandım sonra kendim bıraktım herhalde düzenli kullanmadığım için fark etmedi
Clindoxyl izler icnn ve soyma icin degil ki. Baska birsey vermis olmasin.

canım çinko kremi cok önceleri bende kullandım ve faydasını görmedim hatta dahada sivilcelenme yaptı bende. leke için çözüm arıyorsan kesinlikle karbonat maskesini öneririrm ben devam ettikçe lekeleri yok denecek kadar azalttıgını gördüm ayrıca salatalık ve yumurta akı da çok etkili ama tabiki cilt tipine uygun olan bi maske seçmelisin

senin cildin kurumu

Ben şuanda kullanıyorum içinde balık yağı da var.Ve bence sivilcelere de lekelere de iyi geliyor.Gece sürüp yatıyorum sabah yıkıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…