Sivilceli Ciltler sivilce ve akneye iyi gelen sabunlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

zeyzey0101

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2017
8
13
30
İNMEX SABUNU: hassas cilt tipiniz var ise sabun ile cildinizi temizledikten sonra durulayın. her sabah düzenli kullanılırsa etkili olur.
eczanelerde bulabilirsiniz fiyatı: 30 ile 40 arasında
NEUTROGENA SABUN: sivilceye yatkın bi yüz tipiniz var ise cildi fazla kurutmadan gayet güzel temizliyor yumuşak bırakıyo cildi nemlendiriyo aynı zamanda. günde 2 defa kullanmanız yeterlidir. daha ilk kullanımdan itibaren etkisi belli oluyo yüzünüz temizleniyor.
BELLA DORA: bitkisel bir sabun içerisinde kil, biberiye, kükürt var sivilceleri yok eder cildi kurutmaz, gözenekleri açar, mikropları yok eder. mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim. fiyatı 4 ile 15 tl arasında değişiyor.
SEBAMED SABUN: sivilceleri hem yok ediyor hem gözenekleri temizliyor tekrar çıkmasını engeller. fiyatı 15 ti sanırım.
bunları kullandım sizinde kullanıp memnun kaldığınız sabun varsa paylaşa bilirsiniz. Benim en çok memnun kaldığım bella dora biberiyeli sabundu.

Cnm sabun değil de jel kullanmak gerekirmiş dr gittim tavsiyesiyle kullanmaya başladım faydasını fazlasıyla gordum
Buradan yazmak ne kadar doğru bilmiyorum reklam mi olur bilmiyorum bioderma sebium eczanede yada hb sitesinde hesaplı oradan bakabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…