Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Sivilce tedavisi görenler için fondoten ( Zaman gectıkce koyulasmayan )

emel_86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2011
364
16
Roaccutane kullanıyorum...Yan etki olarak dehset derecede kocaman sivilceler yaptı...Yaz mevsımınde fondoten kullanmam hiç ama suan mecburum resmen..Bi de ne kullandıysam kullanayım lorael,estee,dior,lancome,shisedo cildimde koyulasıyor bi süre sonra..en acıgını ya da bi ton kapalısını alıyorum yok yine de beyaz olan cildime 3 ton kapanıyor resmen...Hem sivilcelerimi saglam sekılde kapatacak,yuzumde camur gibi olmayacak su yaz mevsımınde,ve rengi atmayacak bi sey istiyorum...Yardımcı olur musunuz rica etsem...

bende aynı tedaviyi görüyorum ne kadar oldu sen başlayalı cnm benimde 2 gün önce anlımda kocaman bi sivilce çıktı normal bişe mi bu ben anlamamıştım azalmıcak mı sivilcelerimiz_?

aynı sorunu bende yaşıyordum bir zmnlar..cildin çokmu yağlanıyor gün içinde? bu tedaviyi bilmediğim için cilt temizleme rutinin nedir bilmiyorum ama temizleme jeli,tonik,peeling,maske,nemlendiriciyi aksatmadan kullanırsan bu problem büyük oranda çözülecektir..pudra kullanıp yağlı cildinin direkt üstüne fırçayı sürüyorsan bir zmn sonra pudra taşlaşacak ve daha koyu renk vermeye başlayacaktır..

yüzümün temizliğini iyi yapıyorum,zaten ilaçtan sonra cildim iyice kurudu..yüzümü kremledikten sonra emmesini bekliyorum,fondoten fırcasıyla fondotenımı sürüyorum...pudra vs kullanmıyorum,uçmasından ziyade kararmasına sinir oluyorum..ilk baslarda ısıl ısıl cok saglıklı güzel görünüyor sonradan matlasıyor koyulasıyor mat bitirişli fondotenlerden kullanmadıgım halde

yeniyim ben daha 35 gün oldu..ilk kontrole gittim her şey normal..ama 3.haftadan itibaren yüzümde acayip sivilce cıktı..yeni yeni sönüyor ama kırmızı bir sürü sivilce..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…