Sivilceli Ciltler Sivilce izlerinden Kurtulanlar..YARDIM!!

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Dermaroller ve Tca Peeling Sivilce İzlerinde Etkili Yöntemler midir?

• Evet.

OY: 0 0,0%
  • Hayır.

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    0

TangyAcerx

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2015
1
3
33
Merhabalar.. Ben 20 yaşında bi erkeğim topluluğunuza girip böyle bir konu açmak zorunda kaldım bu cilt işlerinden en iyi sizler anlarsınız yurdumun güzel kızları yardımlarınıza, önerilerinize, fikir alış-verişine ve deneyimlerinize ihtiyacım var. :) Çoğu kişi gibi benimde liseli zamanlarımda sivilcelerim cıktı ve iz bırakmadan hepsi geçmişti fakat üniversiteye basladıgım zaman 2. Yılımda birden yine aşırı derecede iltihaplı sivilceler çıkmaya başladı Benzaymcin ile kurtuldum fakat bu sefer aynı yerden 2-3 kere üst üste çıkan sivilceler olduğu için yanağımda ve çenemde çukur oluştu birkaç tane de gözenek tarzı küçük nokta gibi delik oluştu ve kötü görünüyo. Aşırı derecede kafaya taktığım için baya bir araştırma yaptım ama güvenilebilirlik derecesi nedir bilmiyorum. Sivilce izlerinde etkili olan Dermaroller diye bir olay varmış ve bir de TCA Peeling diye bir olay varmış. Bu uygulamaları deneyen bilen gören bilgi sahibi olan varsa beni bilgilendirebilir misiniz. Eskisi gibi sorunsuz deliksiz bir cilde dönüştürebilir mi bu yöntemler. Deliklerden tamamen kurtulabilir miyiz? Sevgiler saygılar.. :)

Son düzenleme:
Burda erkek yasak .
Terk et burayı hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…