Sivilce izleri, güneş lekeleri

Giddoist

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2015
389
103
32
Kızlar selam,
Yüzümde sivilce izleri ve güneş lekeleri mevcut. Yüzüm çok kötü duruyor ve ne yaparsam yapayım tertemiz bir yüze sahip olamıyorum. Bu tür lekelere sahip olup kurtulan var mıdır

Kızlar selam,
Yüzümde sivilce izleri ve güneş lekeleri mevcut. Yüzüm çok kötü duruyor ve ne yaparsam yapayım tertemiz bir yüze sahip olamıyorum. Bu tür lekelere sahip olup kurtulan var mıdır
Arbutin ve niacinamide iceren serumlar leke ve sivilce icin düzenli kullanıldıgında ise yarıyor.3 aydan önce etki görmedim diye birakmadan devam etmek lazim.Denemediyseniz öneririm.

Çoğu kişinin tavsiye ettiği asitli serumlar var ama işte cilt dediğin şey o kadar farklılık gösteriyor ki hiç işe yaramadığı da oluyor. Benim güneş lekelerim derinmiş mesela doktor anca özel dermatologlara gidip işlem yaptırman gerek krem işe yaramaz dedi. Bende uzun bi süre kullanmayı bıraktım ürünleri yani sadece cilt temizleyici jel ve güneş kremi kullanıp çıkıyorum güneş kremi daha iyi geliyor diğer ürünlere nazaran cildim eskisinden daha iyi :KK70: Bu meşhur The Ordinary ürünlerini bile kullandım peeling ve gözenek için olanları bitirdim yok cilt aynı cilt gram fark yok eskisinden.

Çoğu kişinin tavsiye ettiği asitli serumlar var ama işte cilt dediğin şey o kadar farklılık gösteriyor ki hiç işe yaramadığı da oluyor. Benim güneş lekelerim derinmiş mesela doktor anca özel dermatologlara gidip işlem yaptırman gerek krem işe yaramaz dedi. Bende uzun bi süre kullanmayı bıraktım ürünleri yani sadece cilt temizleyici jel ve güneş kremi kullanıp çıkıyorum güneş kremi daha iyi geliyor diğer ürünlere nazaran cildim eskisinden daha iyi :KK70: Bu meşhur The Ordinary ürünlerini bile kullandım peeling ve gözenek için olanları bitirdim yok cilt aynı cilt gram fark yok eskisinden.
Cilt için leke lazeri yapıyorlar onu denediniz mi

Kızlar selam,
Merhaba.ben daha once hiç leke nedir bilmezdim.tatile gittigimde çok fazla güneşe maruz kaldigimdan yanaklarımda ve alnımda kahverengi lekeler oluştu...o kadar rahatsız etti ki artık cildiyeye gittim.kullandigimiz tüm ürünler ciltten cilde farklılık gosterdiginden ben doktor kontrolünde olmak istedim.bana hipokort aknelyse hametan ve expigment 4 krem yazdı.arastirdim çok etkili ama yalnis kullanımda bir o kadar tehlikeli kremler.her kremi avuç içime mercimek tanesi kadar koyup güzelce karıştırıyorum ve lekeli yerlere uyguluyorum.gece suruyorum sabah yuzumu yikiyorum.ve mutlaka 50 faktorlu gunes kremi uyguluyorum.2. Haftam normalde kremlerin soyma etkisi var.ve ne olursa olsun bu kullanma talimatının dışına çıkmadım.henuz ciltte bir soyulma olmadı ama 2 gündür yanma ve tatlı tatlı kasinti yaptı.kremlerin tek tek kullanım alanlarına baktığımda akne sivilce nemlendirme hepsi var.internetten oyle yorumlar okudum ki kremler yüze boca edildiğinde ciddi yaralanmalara sebebiyet veriyor.bakalim doktorum bana 3 ay kullanacaksın dedi.3 ay sonucunda gorecegiz sonuçları.umarim doğru kullanıyorumdur ve beklemedigim şeylerle karşılaşmam.
Kaldi ki ben dr kontrolünde böyle düşünüyorum.sen de mutlaka bir uzmana danış derim ben.
2 haftalık kullanım sonucunda cilt renginde 1 ton açılma hissediyorum aynaya baktığımda.
Bakalım sonrasında ne olacak ben de merak ediyorum.

X