Makyaj Ürünleri sivilce çukurları için kapatıcı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

glpak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2013
140
5
34
kızlar çok büyük sorunum var sözleneceğim ve sivilce çukurlarım var özellikle bazı dönemler daha belirgin oluyoooo nasıl gizlemeliyim önerileriniz bildiğiniz ürünler var mıııı makyajım kuafrde olck ama eğer düzgün kapatan şeyler varsa onları kullanmasını istycğim yardımm lütfeeeeen((((

izlerinin derecesini bilemiyorum ama önce iyi bir kapatıcı kullanıp üstünede yine kapatıcı özellikli fondöten kullanabilirsin.. bence en iyisi büyük parfümerilere gidip deneyerek kendine uygun olanı al..

gözenek kapatıcı baz tarzı bir ürün kullanmalısın.
örnek vermek gerekirse; benefir porefessional.. (muadilleri içinde en başarılısı bu olduğu için bunu örnek verdim)

çukurları kapatmaya gerek yok kızlar direk yok edebilirsiniz ...bende yanaklarımda çukur ve sivilce vardı bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine forever living malzemelerini kullandım çukurlarım artık yok sivilcelerimden de kurtuldum deneyin isterseniz arkadaşın mail adresinide verebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…