sistit sorunu ????

asya23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
546
5
kızlar gerçekten bunalımdayım desem yeridir işte yine havalar soğumaya başlaı ve ben yine idrar yolu enfeksiyonu(sistit)geçiriyorum...geçen kış artık rekor kırıcaktım bi karın ağrısı hafif bulantı oluyor dr gidiyorum tahlil ve sistit !!!!:bbo:yazın hiç böyle bi sorunum yoktu bundan 1 ay öncesi mantar enfeksiyonu oldum onunda tedavisini gördüm ve geçmişti zaten hafif atlatmıştım...şimdiye bakarsak havalar yeni yeni soğumaya başladı yine öyle bi karın ağrım oldu dr gittim yine enfeksiyon başlangıçı gibi bişey olmuş offffffffffffff ne yapmam lazım kızlarrr sebebi olarak ayaklarını üşütme çamaşırını sık değiştir hijyen falan filan hep bunlar söyleniyor ben zaten bunları hep yapıyorum geceleri sıcak su torbası ile uyuyorum tabi her zamanda uyuyamam arada ama çorabım hep ayağımda....7 aydırda korunmuyorum bebişim olmadı bu yüzdenmi acaba verilen ilaçlarıda ya hamişsem diye korkudanda içemiyorum hemen adetimede 11 gün war !!..kızlarr buna bitkisel bi çözüm yokmu fikilerinizi bekliyorum..:çok üzgünüm:

canımmm senı benım kadar anlayan olmaz sanırım cunkı yıllarca bu hastalık benımde kabusumdu hayatımı cekılmez yaptı desem yerıdır yaklasık on yıl her kıs bunu yasadım
en son gıttıgım uzman cok agır antıbıyotık kullandıgımızı buna gerek olmadıgını soyledı tahlıllerden sonra idrar kulturu dahıl her sey ıncelendı ve bırtek ılac verdı o ılac sayesınde kurtuldum bırde bol su ıc az su ıcmekte tetıklıyor rahatsızlıgı cunkı bıtkısel ılaclardan fayda goremedım ustelık bılıncsızce ıctıgım kusburnu yuzunden hastanelık oldum her derde deva dıye bende ıctım oysa aksıne sıstıt ıcın zararlıymıs guzelım ılac adı vermem dogru olurmu dıye tereddutte kaldım ıstersen yazarım gecmıs olsunnn

X