Jinekoloji Sistit oldm

berivan_1991

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2023
2
0
32
Merhaba kizlar 5 gundur sistit oldum doktora gitmedim eczaneden şaşe aldim icyorma ama gecmiyo artik bobreklerme agri veryo lutfen yardamci olurmusnz
Sicak su torbasi yapyorm
ve sicak su legende oturyorm
clotrimazol kremler surdum ama daha hafiflemedi
antibiyotik kullanmak istemiyorm
baska iylesmenin yolu varmidr acaba sabaha kadar uyku yok wc cikamiyorm

Bende sistit oldum mayıs 21 de evlendim ve evlenmeden 1 hafta önce adet oldum mayıs 13 ve şuan temmuz 11 deyiz 52 gündür adet olmiyorum sanırım adet günlerimizde sayiyorsak öyle saymiyorsak 32 gündür adet olmuyorum ve çok ağır kanamalı sistit geçirdim iki kez kan tahlili verdim hamilelik olabilirdi olmayabilirde dediler ilki 1.02 ikincisi 0.05 çıktı ve beni kadin hastalıklarına yonlendirdiler ve sabah baya fenalaştı kanamalı idrar vs gittim ulturasonla baktı doktor hamilelik görünmüyor dedi idrar verdim hamilelik testi istemedi sadece normal testlere baktı enfeksiyon çıktı şuan 3 gündür bugünle 4 gündür ilaç kullanıyorum şükür ağrılarım geçti ama hala adet olmadım sizce hamilelik olabilir mi yani bende anlamadım idrar yolu enfeksiyonu adet geciktirir mi yoksa başka bisey mi yapayım bilemedim

Phyolesepthyl (sanırım böyle yazılıyor) sağlık ocağından yazdırıp alıyorum benimkini bir tek bu hap geçiriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…