Şiştim kaldım hamile miyim?

pink_panther

Guru
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2008
626
4
Bugün yada yarın adet olmam gerekiyor. Fakat dünden beri göğsüm çok şiş karnımda öyle. Oruç tutmama rağmen gün boyunca bişey yemememe rağmen çok şiş. Şeffaf bi sıvı geldi fakat hala hastalanamadım. Normalde regl dönemlerimde bu kadar şişlikler yaşamazdm. Bu ay ilk korunmasız ayımızdı. Çocuk düşünüyoruz. İdrar testlerimde henüz hamilelik çıkmadı. Sizce hamile miyim?

canım bende senle aynı durumdayım bizde bu ay korunmadık ve bende suan 3 haftalık hamileimişim .hemen kan testi yaptır eger adet olmazsan ögrenirsin.benimde yarın adet günüm inş olmam bakalım hayırlısı.karnım şiş gögüslerimde ve feci kasık agrım var hamileliktede böle şeyler oluyormuş sanırım ...

kan testi yaptır canım. idrar testi adetin en az 5 gün geçmeden sonuç vermiyor. inşallah hamilesindir. bir de oruç tutarken mide ekşimen oluyorsa ve çok zor tutuyorsan o da bir ihtimal belirti.

Hala hastalanmadım ama küçücük bi leke geldi acaba regl başlangıcı mı??? Ama onun haricinde kanama yok. Bakalım yarını bekliycem... Hala göğüslerim şiş. Ağrı yok ama şişlik var

ben de ayn dertten muzdaribim.. karnım feci şiş ve acaip uyku hali var şu an bile gözlerim kapanıyr..bugün adet olmam gerekyordu ama olmadım gerçi bende pco var 45 günde anca oluyorum ama ne bileyim 2 yıldır aynı umutların yok oluşu .... en iyisi umutlanmamakk... olacaksa olur....

insalla hamilesindir ama cok dusunup strese girincede boyle belirtiler veriyor. benimde bir ay deli gibi
sisti karnim cok geci gazim vardi ahanda hamileyim dedim ama degilgim. tabi benim goguslerde bir degisiklik yok.
bu arada sunuda demek isterim. hemileligin erken degil ama 6 haftalikken filan gogus uclari acayip zinkluyor suya filan degince ozellikle benim bir onceki hamileligim bu sekilde oldu daha dogrusu ben hamileligimi anlayip suphelenip test yapmistim. pozitif cikti .

Maalesef hamile değilmişim regl oldum Bu ay hamile olsaydım iyi olurdu çünkü öğretmenm ve en uygunu bu aydı bundan sonraki ay kalırsam maalesef hiç bir izin hakkından faydalanamıycam çünkü doğum yaza denk gelcek offffff

canım hyrlısı boyleymısss üzülmee Rabbımin Vardır Bi Bİldiğ.. inş. herşey gönlünce olur...

bende öğretmenim seni o kadar iyi anlıyorum kiben de oturdum adet bekliyorum bugünde olmazsam 2. gün olacak olamadım...idrardan baktım test negatif.hiç gecikmezdi ( beklemek çıldırtıyor beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…