Şişli Memorial tüp bebek ilaçları

esmaasamsun

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2022
66
11
33
Şişli Memorial hastanesinde tüp bebek tedavisine başlayacağım. İlaçları uygun fiyatlı ve kolay bulabileceğim ECZANE hangileri bilen var mıdır ?

Şişli Memorial hastanesinde tüp bebek tedavisine başlayacağım. İlaçları uygun fiyatlı ve kolay bulabileceğim ECZANE hangileri bilen var mıdır ?
Merhaba şişli memorial dan memnun musunuz doktorunuz kim?bir de ilaçlar ve tedavi ücreti ne kadar tuttu yardımcı olabilir misiniz?çok kararsız kaldım erbil yağmuru önerdi doktorun ama burada çok fazla kötü yorum var.hastane ortamı klinikten daha iyi diye düşünüyorum.Cem Çelik düşünüyorum ya da.

Öncelikle yarı devlet olan bir hastaneden ilaçlar için rapor çıkara bilirseniz 4 de bir fiyatına ilaçları alabilirsiniz. Biz gonal f ilacını indirimli aldık rapor olduğu için diğer ilaçlarımızın raporu yoktu normal fiyattan aldık. Hastanenin tam karsiisnda Perpa eczanesi var oradan aldık ilaçları. 3 tane eczane var 3une de sorarsınız. Toplam 100 bin tutuyor extra şeyler isterlerse 150 ye kadar rahat çıkar. Hastaneye yakın devlet hastanesi var kimi kanları biz orada verdik ücret ödememek icin. Hastaneden memnunuz şuan için. Yumurtalar bugün toplandı.

merhaba bende memoril de tedavi görüyorum idil eczanesi normal fıyattan satıyor. ben bi kısmını idilden aldım ama bir kısmını daha uygun fıyat a satan eczane buldum hastaney de yakın %20 e kadar indirim yapabiliyorlar.

X