sırt ve bel ağrısı çeken varmı

Ç

ÇİLEK-79

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ÇİLEK-79
arkadaşlar yoğun bir şekilde sol tarafımda yani bel ve sırt tarafımda ağrılar oluyor. fazla yol yürüyemiyorum. sağ ve sol tarafıma yattığım zamanda aynı ağrı oluyor. işim gereği bütün gün sandalyede oturuyorum ortopedik yastık ta kullanıyorum ama faydası yok:1no2: herkes bana bebek büyüdüğü için ağrıları çekiyosun diyor. sizde böyle problem yaşıyormusunuz paylaşırsanız sevinirimbenneyaptımki

• Konu Sahibi ÇİLEK-79
canım bendede oluyor ama yürüyemeyecek kadar değil

• Konu Sahibi ÇİLEK-79
bende yaşıyorum. çok fazla yürüyemiyorum.yorulduğumda ağrı dayanılmaz oluyor. ama işim gereği yoruluyorum da. 29+1 haftalık hamileyim.3 hafta sonra izne ayrılcam.İnşallah ozaman azalır ağrılarım.

• Konu Sahibi ÇİLEK-79
Bendede oluyor fazla yürüyemiyorum ama dr dinlen fazla yorma kendini dedi bide boyla alakalıymış benim boyum uzun olduğu için olabilirmiş bebeğin etkiside var o yüzden bazen çok ağrıyor bide sen hareketsiz kalıyorsun sanırım sürekli oturduğun için ondan oluyor olabilir biraz yürüyünce geçer belki....

• Konu Sahibi ÇİLEK-79
evet kızlar bendede oluyo çalışmaktan kaynaklanıyo sanıyodm ama suan evdeym yine oluyo 35 haftalık hamileym ama erkek çocuğu olanlarda cok olrmuş ağrı bellden girip karından çıkarmış harbiden öle oluyo kendinize ve bebişlere ii bakın

• Konu Sahibi ÇİLEK-79
cevaplarınız için teşekkür ederim. bu arada ben hamileler için yoga ve plates dvd leri aldım birde onları deniycem bakalım faydası olucakmı. ağrılarımda azalma olursa sizinle paylaşırım.

• Konu Sahibi ÇİLEK-79
benim de kalçalarım ağrıyo.
bugün de sol taraftan bi batar girdi kasığımıa, 2- 3 dak.sonra geçti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…