Gece Kombinleri SIRT DEKOLTELİ ELBİSELERDE ŞIKLIĞIN İNCE ÇİZGİSİ !

pinkshow

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2014
12
0
34
SIRT DEKOLTELİ ELBİSELERDE ŞIKLIĞIN İNCE ÇİZGİSİ !

Merhaba Bayanlar,

Biz bayanlar çoğu zaman dekolteyi severiz. Birçoğumuzun dolabında dekolteli elbiseler vardır. Eğer, benim gibi dekoltede tercihiniz sırt bölgesi ise ve dolabınızda sırt dekolteli elbiseniz varsa bu yazımı okumanızı tavsiye ediyorum.

Benim Sırt Dekolteli Elbise Tercihim

Benim kombinlediğim sırt dekolteli elbiseyifotoğrafta görüyorsunuz. Öncelikle, arka görünüş hakkında konuşmak istiyorum. Saçımızı direk toplamak eminim en doğru görüntüye ulaştırır bizi. Yandan saç modellerini tercih edenlerde var fakat inanın toplanmış saç kadar elegan bir görüntü oluşturmuyor.
Sırt dekolteli bir elbise tercih ettiğimizde çok şık bir görüntüyede ulaşabiliriz rüküş görüntüyede geçiş yapabiliriz. Derin dekolteli elbiselerde şık olma konusunda çok ince bir çizgi vardır. Benim sizden dikkat etmenizi istediğim tek bir nokta var. Sadece sırtınız açıkta olsun!

Sırt Dekolteli Elbise Kombinim
Benim sırt dekolteli elbisem mini siyah.. Böyle bir elbisenin altına siz siz olun kesinlikle ten rengi bir çorap tercih etmeyin! Elbise ile aynı renk, boydan görüntüyü hiç kesmeyecek aynı renk siyah opak çorap tercih edin. Ve altına yine aynı renk siyah bir ayakkabı. Ayakkabının dokusuda farklı olmasın parlak bir ayakkabı tercih etmeyin. Ben mat deri bir bootie tercih ettim. Elbisenin boyun kısmına dikkat ederseniz tamamen kapalı. Ve doğru olanda budur. Sırtınız açık oladuğu için bacaklarınız, boynunuz, kollarınız yani sırt harici tüm bölgeniz kapalı olmalıdır. Eğer, bu bölgelerden birini açarsanız inanın bana basit bir görüntü oluşabilir.

Bugün sizler için sırt dekolteli elbiselere el attım umarım beğenmişsinizdir :)

Son düzenleyen: Moderatör:
X