Şirince?

elonur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2010
26
0
Merhaba.
Daha önce Şirinceye gidip orada konaklayan,pansiyon/otel tavsiyesi olan arkadaşlarımdan yardım istiyorum.
Şimdiden teşekkürler.

Merhaba.
Daha önce Şirinceye gidip orada konaklayan,pansiyon/otel tavsiyesi olan arkadaşlarımdan yardım istiyorum.
Şimdiden teşekkürler.

tatlım ben hiç konaklamadım günübirlik gittik geldik genelde fakat zaten çok küçücük bir yer çok fazla şansın olabileceğini sanmıyorum neden konaklama ihtiyacı duyucaksınki orada en fazla 1-2 saatde yayan bitebilecek bir yer zatenn

incitese katılıyorum. günübirlik gezmek için güzel bir yer ama konaklamak istiyorsan köyde yaşayanların mutlaka pansiyon motel vb. yerleri vardır heralde; çünkü evlerinin bahçelerinde gözleme falan yapıyorlar, lokantaya çevirenler var. kapılarının önünde çeşitli ürünler satıyorlar. turistik bir köy olduğu içn ve çok turist geldiği için otel de vardır belki. şirince'yi niçin seçtiğini bilmiyorum ama benim gibi şile bezinden kıyafet giymeyi tercih etmeyen, çeşit çeşit muhteşem olduğu söylenen şarapların tadını merak etmeyen biriysen orada hoşuna gidecek pek bir şey yok demektir.

tatlım ben hiç konaklamadım günübirlik gittik geldik genelde fakat zaten çok küçücük bir yer çok fazla şansın olabileceğini sanmıyorum neden konaklama ihtiyacı duyucaksınki orada en fazla 1-2 saatde yayan bitebilecek bir yer zatenn

öncelikle teşekkür ederim.
bende daha önce günübirlik gittim fakat sevgilimle gidip konaklamak istiyoruz.çevreyi de gezmek amacımız.Kuşadası,Efes vs.
internnetten pansiyon fiyatlarına baktım yüksek geldi Şirince için.Kuşadasında bi otelde kalmak yerine otantik değişik bişi olsun diye orayı düşünmüştüm ama kararsız kaldım.
tekrar teşekkürler ilginiz için.

incitese katılıyorum. günübirlik gezmek için güzel bir yer ama konaklamak istiyorsan köyde yaşayanların mutlaka pansiyon motel vb. yerleri vardır heralde; çünkü evlerinin bahçelerinde gözleme falan yapıyorlar, lokantaya çevirenler var. kapılarının önünde çeşitli ürünler satıyorlar. turistik bir köy olduğu içn ve çok turist geldiği için otel de vardır belki. şirince'yi niçin seçtiğini bilmiyorum ama benim gibi şile bezinden kıyafet giymeyi tercih etmeyen, çeşit çeşit muhteşem olduğu söylenen şarapların tadını merak etmeyen biriysen orada hoşuna gidecek pek bir şey yok demektir.

öncelikle teşekkür ederim.
bi üstte anlattığım gibi durum:)daha önce günübirlik gittim.ama bu sefer kalmalı düşünüyorum.dediğim gibi Kuşadasında bi otelde kalmaktansa Şirinceyi düşünmüştüm ama kararsız kaldım.internnetten baktığım gibiyse fiyatlar Şirincede eğer,Kuşadasında bir yerde kalmak daha mantıklı olucak gibi.
Tekrar teşekkürler ilginiz için.

evet en mantıklısı Kuşadası olur sizin için bende burda yaşadığım için söylemiyorum tabiiki :KK1: halen burayı sevmemiş ve alışamamış olsamda tatil için iyidir tabiiki :KK52:
Selçuk'da olabilir ama değmez kesinlikle hiçbir şey oradada hoşçajalınn

evet en mantıklısı Kuşadası olur sizin için bende burda yaşadığım için söylemiyorum tabiiki :KK1: halen burayı sevmemiş ve alışamamış olsamda tatil için iyidir tabiiki :KK52:
Selçuk'da olabilir ama değmez kesinlikle hiçbir şey oradada hoşçajalınn

Kuşadasında önerebileceğiniz otel ya da pansiyon var mı acaba?:)

tatlım sen istediğin tarz nedir bütçen nedir ben sana bir kaç yer yazayım burada ortalama olmazsa netden adresleride varsa bakarsın .

canım biz eşimle kalmıştık memnun da kaldık.
özellikle akşam olunca köyde gezinmek sanki kendini hakkaten bu şirin köyde yaşıyormuşsun gibi hisstemene sebep oluyor.
benim hoşuma gitti ama zevk meselesi tabi. biz bir konakda kalacaktık ama yer olmayınca bir pansiyonda kaldık köyün en sonunda istanbuldan gidip oraya yerleşmiş
bir amcayla teyze işletiyordu ama evin sadece odaları otantikti normal gecekondunun odalarıydı. ama biz netten bakıp gitmiştik. vakit de olmadığından çok dolaşamadık
ama köyde bi sürü alternatif var. bir de biz yaz gittiğimiz için doluydu bayağ ama bu mevsimde bisürü yer bulursunuz gibi geliyor.
-selçuk, efes, kuşadası vs e çok yakın zaten..
bir de şu komiğimie gitmişti, köye bir gittik köy meydanı japon rus vs dolu.
nası yane flan die gülesimiz geldi pek yerli turist yoktu. üstelik biz köyün girişini biraz sorarak flan bulmuştuk dedik bu adamlar burayı nası bulmuş:KK70:
hakkaten mükremin vardı bi annesini japon turistler getiriodu eve o geldi aklıma...

tatlım sen istediğin tarz nedir bütçen nedir ben sana bir kaç yer yazayım burada ortalama olmazsa netden adresleride varsa bakarsın .

kısa bir süre internete bağlanamadığım için ancak yazabiliyorum.kusura bakmayın.
öncelikle ilginiz için teşekkürler.
benim istediğim oda+kahvaltı.2 gün kalabilicem zaten.2 günlük iki kişi için bütçem oda+kahvaltı için 150-160 lira.
teşekkürle şimdiden.

Tekrar merhabalar:)
Bu sefer kuşadası için 2 kişi en fazla 160 liraya kadar otel arıyorum.
yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkür ederim.

turon9 da çalışan arkadaşım sayesinde bi otel buldum.deneyimlerimi döndüğümde sizinle paylaşırım:KK66:

X