şirin dingin sahil kasabası..

Alsef

Guru
Kayıtlı Üye
20 Mart 2009
808
471
44
merhaba ben eşim ve 2 yaşındaki oğlum ile gidebileceğim,akdeniz veya ege de bir kasaba tadında yer arıyorum.En önemlisi temiz ve sıcak denizinin olması benim için.Yerleri arnavut kaldırımlı,eski evlerle dolu dar sokakları olan,samimi sıcak dingin bir kasaba bulabilirsek ne mutlu bize..eski evlerde pansiyonlarda kalmak veya doğa içinde ahşap bungalovlarda kalmak istiyoruz..dev taş yığını oteller istemiyoruz..yardımlarınızı bekliyorum..iyi çalışmalar

merhaba cnm benim bir tavsiyem olablir sende internetten bir araştırma yapabilirsin dediğim yerlerle ilgili marmarisin orhaniye köyü ve turgut köyü harika yerlerdir mavi ile yeşilin tamamen bütünleştiği kuş cıvıltılarının hiç bitmediği çam ormanları arasında denizle iç içe harika yerler.. orhaniye iskele motel var konumu çok güzel öyle dediğin gibi de büyük taş yığını şeklinde değil... gerçi senin dediğin gibi arnavut kaldırımlar felan yok orada ama tam bir sahil köyü. eğer bungalovlarda kalmak istersenizde turgut köyün sahiline inince sol tarafta bungalov evlerin olduğu şirin bir restaurant var denize sıfır harika bir yer. biz iki sene kadar o civarda oturmuştuk şimdi ise her yaz gitmekten kendimizi alamıyoruz tavsiye ederim diyeceğim görülesi yerlerdir eğer gidersenizde turgut köy şelalesine uğramadan ve orhaniya kız kumu üstünde denizin ortasına kadar yürüyüş yapmadan dönmeyin derim ben :) umarım birazda olsa yardımcı olabilmişimdir...:)

alsef foça yı da araştır mutlaka çünkü tam senin istediğin gibi bir yer. hatta geçen hafta foça da 2 gün bir pansiyonda kaldık arkadaşlarla.eski taş ev.tam 4 kuşaktır kullanılıyor.arnavut kaldırımlarda var:)

Merhaba,

Ayvalık ve Assos bölgelerinide tavsiye ederim.

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon için
Tatil Hattımız: 0216 550 19 19

Turon9.com

Son düzenleme:

tam tarif ettigin gibi biyer biliyorum ve her yıl giderim aslada kopamıycagım vazgecmiycegim biyerdir ..eski foça...cnm tam söyledigin gibi öyle lüks oteller yok zaten cogu pansiyon yada küçük oteller heryerden denize girebiliyosun sakin cok gürültüsü patırtısı olmayan yerleri arnavut kaldırım ve heryerde tarihi evleri görebilirsin tam sahil kasabası zemuszemus temmuzu iple çekiyorum iznim ozaman hemen solugu focada alcam heryıl oldugu gibi a.s.

Kız kumu çok güzel görünüyor, bayıldım. Peki canım konaklama hakkında tavsiyen var mı? Orada yaşadığına göre bilirsin. 3,5 yaşında bir kızım var, o nedenle düzgün, temiz bir yer var mı tavsiye edebileceğin?

cnm orhaniyede sahilde iki tane konaklama yapılacak motel var benim bildiğim ikiside çok temiz nezih yerler çocuklarla çok rahat gidilebilir orhaniye motelleri yada orhaniye kız kumu motelleri diye bakarsan çıkacaktır ayrıca şunuda diyebilirim fiyatlarıda gayet uygun yerler tatil dönüşünde yeniden doğmuş gibi hissedersiniz kendinizi ona eminimmm.. kime tavsiye ettiysem herkes hayran ve mutlu mesut döndüler şimdiden iyii tatiller size.. bizde en kısa zamanda gidicez inşallah bu senede :) opuyorumnanaktan

Çandarlı Belediyesi Web Sayfalarına Hoş Geldiniz...
Canım biraz geç oldu ama çandarlı tam istediğin gibi yerdir.Ayvalık a 40 dk. izmir merkeze 1,5 saat uzaklıktadır....yeşilin ve mavinin birleştiği arnavut kaldırımlarının cogunlukta oldugu zeytınyaglıları ve doyumsuz balık sofralarının yer aldıgı hormonlu sebze meyvelerın bulunmadıgı(Kendiniz Bahçelere Girip Sebzelerinizi Toplayabilirsiniz)Şirin Tertemiz Denizi ve Kumu Olan Küçük Bodrumdur Çandarlı....Çokta Uygun Fiyata Tatilinizin Tadını Çıkarabilirsiniz.Kuzey Egede.....Attığım Bu Linkten Ziyaret Edebilirsiniz. Çandarlıyı........................Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

merhaba assosta kalabileceğimiz fiyatı çok pahalı olmayan bir pansyon/butk otel oner'n'z var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…