sir ağda seti alıcam tavsiyenize ihtiyacım var

Ruuuu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2009
305
2
Arkadaşlar eylülde düğünüm var artık jiletten ağdaya geçiş yapmak istiyorum. Araştırdım en iyisi sir ağda seti almak dedim. Epilatörüm var ama batığa neden oluyor hem kökünden almıyor. kkde araştırdım depilissima tavsiye edilmiş.

Happy Roll Sir Ağda ve Depilissima 50 ml Kartuş Ağda Ambalaj: Şık şeffaf makyaj çantası içinde; 1 adet Naturel, 1 adet Azülen ve 1 adet Titanyum-3 adet 50 ml.’lik Sir Ağda, 1 adet 20 adetlik (22x7 cm) hazır Kesilmiş Bez, 4 adet Depilssima Tek Kullanımlık Yağlı Mendil, İşlevi Sir Ağda için gerekli olan tüm malzemeleri içerir
24 LİRA

Depilissima 100 ml Kartuş Isıtıcı, 1adet Naturel Kartuş, 1 adet 20 adetlik özel kesilmiş bez, 4 adet yağlı mendilden oluşur. Şık çantası ile yer kaplamaz ve kolay taşınmasını sağlar.
39 LİRA

Ben bıyık, genital ve bacaklarda kullanacağım. Hangisini almalıyım bilmiyorumkismile Kendim becerebilir miyim acaba? Tüyü azalttığını okudum sir ağdanın. Bu yönde etkisi olur mu? Bir de arkadaşlar marka olarak bundan başka daha iyi dediğiniz var mı?

opuyorumnanaktan

arkadaşlar herkesın kıl köküne göre değişiyo bendede sir makınesı var kuaförlerın kullandığı bıyık çene için ideal fakat henuz bı azalma görmedim,genıtal bölge ve bacaklarla uğraşamazsınız çünkü çok yapışıo sonradan temızlemesi çok zor

Arkadaşlar eylülde düğünüm var artık jiletten ağdaya geçiş yapmak istiyorum. Araştırdım en iyisi sir ağda seti almak dedim. Epilatörüm var ama batığa neden oluyor hem kökünden almıyor. kkde araştırdım depilissima tavsiye edilmiş.

24 LİRA

39 LİRA

Ben bıyık, genital ve bacaklarda kullanacağım. Hangisini almalıyım bilmiyorumkismile Kendim becerebilir miyim acaba? Tüyü azalttığını okudum sir ağdanın. Bu yönde etkisi olur mu? Bir de arkadaşlar marka olarak bundan başka daha iyi dediğiniz var mı?

opuyorumnanaktan

Canım en doğru seti bulmuşsun depilissima sir ağdadad en iyi marka 100 ml set al bende 2. yazdığın ben aynısını aldım 3 aydır kullanıyorum çok memnunum genital bölge için titanyum küçük başlıklı kartuş al sen hangi sitede gördün yazdığın bu ürünleri ben bakimliolmak.com sitesinden aldım ertesi gün hemen geldi depilissimanın bayisiymiş çok memnunum tavsiye ederim.

Canım en doğru seti bulmuşsun depilissima sir ağdadad en iyi marka 100 ml set al bende 2. yazdığın ben aynısını aldım 3 aydır kullanıyorum çok memnunum genital bölge için titanyum küçük başlıklı kartuş al sen hangi sitede gördün yazdığın bu ürünleri ben bakimliolmak.com sitesinden aldım ertesi gün hemen geldi depilissimanın bayisiymiş çok memnunum tavsiye ederim.

Canım senin aldığın model standlı mı standsız mı ?

kozmetiksite.com da gördüm.
teşekkürler tavsiyen için. opuyorumnanaktan

Canım senin aldığın model standlı mı standsız mı ?

Canım ben bakimliolmak.com sitesinden aldım bir arkadaşım tavsiye etmişti almadan önce telefonla aradım fulya hanım sağolsun çok yardımcı oldu ben 100 ml depilissima set satın almıştım 1oo ml depilissima standsız oluyor fişte takılı kullanıyorum depilissimada 100 ml standlı yok şimdi vivolün setleride gelmiş geçen baktım standlı var vivolda daha mı kullanışlı olur bilmiyorum sanırım daha kullanışlı olabiilir fişte kullanmaya gerek kalmaz ayakta durdu devrildi derdi olmaz bizde şimdi bir arkadaşımıza vivolün 300 ml konserve setini alacağız bakimliolmak.com dan fiyatı çok iyi 45 tl ısıtıcı konserve bezi yaı herşeyi ben ezwax 800ml ısıtıcı + konserve falan almıştım baya pahallıya geldi bu set 45 tl çok iyiymiş

Arkadaşlar bende Seçile katılıyorum yaklaşık 1 hafta 10 gün önce tanıştım kadınlar külübüyle evde sir ağda yapmak istiyordum nasıl yapacağım ne alacağım konusunda hiçbir fikrim yoktu formda bazı yazıları okudum ve çok sağolsunlar bazı arkadaşlar tavsiyelerde bulundular bu seçil arkadaşımız gibi birçok kişi bakimliolmak.com sitesinde herşeyin olduğunu söylediler ve genital bölge içinde vivolun konserve setini tavsiye ettiler bende 3 gün önce spariş verdim ertesi gün geldi vivvol 300 ml konserve set aldım 45 tl ve kullandım ilk olması için biraz zorlandımm acıdı ama sonunu güzel oldu tertemiz :)

canım depilissima da iyi vivol de fakat genital bölge için konserve bacaklar için kartuş ağda makineleri çok iyi depilissimanın konserve makineleri setleri en ucuzu 100 tl nin üzeri,nde bence genital bölge için vivol 800 ml set al 1 sene yeter 60 tl başka masraf yapmazsın bacaklar içinde yine vivolün 4 kartuşlu 100ml seti var 48 tl oda baya uygun istersen sonra depilissimanın kartuşuınuda takarsın bitince yada 1 tanede depilissima kartuş al dene aradaki farkı görürsün ama vivolun ağda bezleri çok iyi değil ağda bezi testilio çok iyiymiş 100 metre aldım ben

ya konserve ne demek bilmiyorum ki ::)) neyse araştırayım bakalımm.

bakimliolmak.com sitesine gir istersen orda sağ tarafda sir ağda setleri kategorisi var bay çeşit ve yazı var orda incele istersen konserve ağda konserve içinde oluyor makinesi var ısıtıyorsun spatula ile sürüyorsun hemen kuruyor elle çekiyorsun sonra

Canım ben bakimliolmak.com sitesinden aldım bir arkadaşım tavsiye etmişti almadan önce telefonla aradım fulya hanım sağolsun çok yardımcı oldu ben 100 ml depilissima set satın almıştım 1oo ml depilissima standsız oluyor fişte takılı kullanıyorum depilissimada 100 ml standlı yok şimdi vivolün setleride gelmiş geçen baktım standlı var vivolda daha mı kullanışlı olur bilmiyorum sanırım daha kullanışlı olabiilir fişte kullanmaya gerek kalmaz ayakta durdu devrildi derdi olmaz bizde şimdi bir arkadaşımıza vivolün 300 ml konserve setini alacağız bakimliolmak.com dan fiyatı çok iyi 45 tl ısıtıcı konserve bezi yaı herşeyi ben ezwax 800ml ısıtıcı + konserve falan almıştım baya pahallıya geldi bu set 45 tl çok iyiymiş

Standlı bence de daha kullanışlı olur, standsız olduğu zaman elektrikle de temas halindesin sanki tehlikeli olurmuş gibi geliyor, evham belkide. Spatula kullanıyorsan konserve de kullanışlı olur.
100 ml standlı model geldiyse ben de bakayım, yoktu çünkü.

Standlı bence de daha kullanışlı olur, standsız olduğu zaman elektrikle de temas halindesin sanki tehlikeli olurmuş gibi geliyor, evham belkide. Spatula kullanıyorsan konserve de kullanışlı olur.
100 ml standlı model geldiyse ben de bakayım, yoktu çünkü.

canım standlı dediğin gibi bencede daha kullanışlı ağda yapmak istediğin yerde fiş olmaz fiş yetişşmez şekilden şekile girme derdi yok bakimliolmak.com sitesinde var ben daha geçen hafta aldım 4 kartuşlu stanlı 48 tl

canım standlı dediğin gibi bencede daha kullanışlı ağda yapmak istediğin yerde fiş olmaz fiş yetişşmez şekilden şekile girme derdi yok bakimliolmak.com sitesinde var ben daha geçen hafta aldım 4 kartuşlu stanlı 48 tl

Güle güle kullan canım, iyi bir seçim yapmışsın, ben de aynı modelden sipariş vericem şimdi
Çok pratik, mikrodalgada kartuş ısıtmaktan bıkmıştım süper oldu bu kaydirigubbakcemile5

Teşekkür ederim simgecim bende bu forumla tanışana kadar sir ağda yapmayı hep düşünüyordum ama nasıl yapacağım konusunda hiçbir bilgim yoktu sağolsun arkadaşların tavsiyeleriyle vivolun sir ağda setini aldım çokta memnunum tavsiye eden arkadaşlardan alalh razı olsun :) her yerdede yok bu ürünler neyseki daha önce alanlar internet sitesi bakimliolmak.com dediler ben çok memnunum benim gibi kararsız arkadaşalra duyrulur.

canım standlı dediğin gibi bencede daha kullanışlı ağda yapmak istediğin yerde fiş olmaz fiş yetişşmez şekilden şekile girme derdi yok ................. sitesinde var ben daha geçen hafta aldım 4 kartuşlu stanlı 48 tl

site adı veremiyor musunuz nerden aldınız bu setleri

canım standlı dediğin gibi bencede daha kullanışlı ağda yapmak istediğin yerde fiş olmaz fiş yetişşmez şekilden şekile girme derdi yok kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sitesinde var ben daha geçen hafta aldım 4 kartuşlu stanlı 48 tl

belli ki bu konuda tecrübelisin bi kaç bşy sorucam önceden kuaföre gidiyodum 10 dk da işim bitiyodu ama para bayılmaktansa artık kendim yapsam dha karlı olurum die düşündüm.makinayı alıcam ama önceden bilgilenmek isteyrm.kartüşlere ağdayı nasıl konuyosunuz sonuçta kartüş bitince yenisini almıyosunuzdur :KK49: bide püf noktaları önerilerileriniz uyarılarınız fln varsa yazar mısınız ? bilen herkesten yardım istiyorum şimdiden teşekkürler :80:

X