Göz Makyajı Sir ağda kaş düşürür mü? (göz kapağı düşürür mü?)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

demmay

💑 ( 👶+👶) = 💙
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2007
1.843
31
40
Bir kuaföre giriyorum. Kaşı ne ile alıyorsunuz diye soruyorum. Eğer iple alıyorsa ve ben olumsuz yanıt veriyorsam pat cevabı hazır. " Ağda kaşı düşürür, o yüzden iple alıyorum". Bu söz kafamı kurcalıyor; Ayda en fazla 2 defa ağdayla alınan kaç üstelik 2-3 defa çekmeyle ( yani iki kaşı toplasan 5 dakika anca sürüyor?) nasıl kaş düşer ? Sir ağdayla aldırdığımda ayda 1 bana yetiyor ve hemen uzamıyor. İple aldırdığımda 15. gün hemen çıkıyor.. doğal olarak Sir ağdayı tercih ediyorum. Ama bu anlaşmışlar gibi söyledikleri sözde kafamı kurcalamıyor değil. Bir taraftan diyorum eğer bir insa mutsuz ve hergün somurtuyorsa o kaş zaten düşer... Ama ayda 1 ve 5 dakika süren bir şey kaş düşürür mü ? saçlarımıza o kadar bakım yapıyoruz haftada 1-2 yapınca anca etki ederken bir ağda kaşımızı düşürmeye bu kadar mı etkili ? Çözelim bakalım bu bilinmeyen Denklemi

Son düzenleme:
ben kaşlarımı bıyıklarımı kendim alıyorum ama bir kardaşım hep kaförde aldırır kuaför bıyıklarını alırken şöyle bir yöntem uyguluyor agdayla aldıysa sonraki alışında iple sonrakinde tekrar ağda ..sürekli ağda kullanınca sarkma yaparmış öyle demiş .. kaşlarını iple alıyor .. ben ağdayla kaş alındığını duymamıştım hiç ne cahilim.. ama mesela sürekli bagacakta ve genital bölgesinde ağda kullananlar sarkma olduğunu söyluyor hatta kuzenimde oldu baldırları felan bi tuhaf duruyor... yüzde etkisi nedir bilemiyorum yaptıran varmı acaba ?

Cilt tipiyle mi alakalı acaba bende hiç sarkma olmuyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…