Sipaydi ye Yardım lütfen

Başın sağolsun. Allah rahmet eylesin.[/QUOTE]

Allah rahmet eylesin canım .

sağolun kızlar....

iş çıkışı taksit yatırcaktım yemek taKIMIMDAN son taksit.. ama mağazacı sanırım yine kandırdı beni karaca senfoni düdüklü tencere aldım.. 160 tl.. 2 taksit fiyatı... hiç aklımda yoktu adam çenesiyle aldırdı valla..akannehir bi fikri olan varmı kızlar fiyat marka konusunda iyimidir... değiştirme imkanım var başka bişeyde alabilirim yerine????

günaydın kızlar opuyorumnanaktan
dün akşam güzel geçti bol bol güldük eğlendik
uzun zamandır birbirimizi tanıyo gibiydik

bugün çok yoğunum malum son 2 günüm kaldı toparlayınca işlerimi gelirim yine

Başın sağolsun. Allah rahmet eylesin.

sağolun kızlar....

iş çıkışı taksit yatırcaktım yemek taKIMIMDAN son taksit.. ama mağazacı sanırım yine kandırdı beni karaca senfoni düdüklü tencere aldım.. 160 tl.. 2 taksit fiyatı... hiç aklımda yoktu adam çenesiyle aldırdı valla..akannehir bi fikri olan varmı kızlar fiyat marka konusunda iyimidir... değiştirme imkanım var başka bişeyde alabilirim yerine????[/QUOTE]

canım düdüklü tenceren yoksa değiştirme hiç. almışın madem.

hazır yüzük mü yüksük mü o çorbadan yapıcakmış =)) :lepi: içinde mantıyla nohut oluyomuş. =))bi deniyelim bakalım
ama benimki normalde çok güzel yemekler yapar. o konuda maşallahı var =)

aman canım şaka yaptım zaten zehir olsa yine ye :asigim:

Başın sağolsun. Allah rahmet eylesin.

sağolun kızlar....

iş çıkışı taksit yatırcaktım yemek taKIMIMDAN son taksit.. ama mağazacı sanırım yine kandırdı beni karaca senfoni düdüklü tencere aldım.. 160 tl.. 2 taksit fiyatı... hiç aklımda yoktu adam çenesiyle aldırdı valla..akannehir bi fikri olan varmı kızlar fiyat marka konusunda iyimidir... değiştirme imkanım var başka bişeyde alabilirim yerine????[/QUOTE]

Canım düdüklü tencere yeni evliler için her daim kullanılacak bişey olurmu bilmiyorum.
Normal Tencere daha mantıklı az yapıcaz ee 2kişi için gerek olmaz ama aldığın marka kötü deüğil alkisalkisalkisalkisalkisalkis

Çok iyi canım yeni arkadaşlıkların oldu :lepi::lepi:
Bizde dün babam-abim-ben-hakan okey oynadık babamla ben ortak yenildik
Sonra bi güzelde çamura yattık dondurma ısmarlamadık sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

günaydın kızlar... karacanın kendi sitesinde bile fiyatı daha yüksek.. değiştirmicem illaki lazım olur.. speedyim doğru diyorsun canım.. ama misafir durumunda filan kullanırım diye düşünüyorum..

ece şafak bitti bitiyor:):):) salondamı olucak nişanınız aile arasındamı nasıl ???.

speedyim aynen canım yeni arkadaşlarım oldu iyi de oldu yani :lepi:
bende kaybettim mi hemen çamura yatarım he banane ama kaybetipte bşey almayı hiç sevmiyom

talya salonda olucak canım nişanım
son 5 eyvahedigeldismile

Benimde aynen vallahi eve giderken zaten dondurma almıştık Hakanla.
Biz yenildik ya hemen kalktım onlardan verdim alın size dondurma diye :jeyyar::jeyyar:
Dün CD çıkmadı bazı resimleri aldım flash dısk ile ama ece sana tavsiyem dışarda kesinlikle resim çekil.
Bizim salonda çekilenleri ben çok beğenmedim hatta adama da söyledim album için 20 resim çektik.
panaromim album olacak haftasonu alıcaz büyük ihtimalle cd ozaman alırız
Hemen akşam olsun istiyorum bizim nişanda anı defteri yapıldı kayınpederim yazmamıştı. meğer şiir ile birlikte yazmak için yazmamış.
Bana özel şiir yazmış hakan defteri götürdü yazacak bugün

ayy ne güzel ya
şiir yazıcak demek

bende salonda çekilcek resimlerden hiç umutlu değilim
zaten o yüzden stüdyoda çekilcek ya albüm
fırsatımız olursa hava durumuda izin verirse bize dışarda bikaç poz çektirmek istiyorum ama
diskteki resimleri atsana bi merak ettim ya da faceten yolla bi bakayım nasıl resimler
hafta sonu alıcaksanız cd yi iyi ya 2 gün kaldı zaten

Evet benimde çok hoşuma gitti
Hatta hakan doğduğunda oğluna yazmış ama gerçekten çok beğenmiştim.
Sanırım kıskandığımı anladı :1shok::1shok::1shok::1shok:-tatlicadiarzu-
Resimleri 165 tane ama facedeki albume ekledim güzellerini :teytey::teytey:
Resim boyutları çok byük canım yoksa tek tek hepsini yüklerdim ama olmuyor :kedi:
KK da avatara eklemek içn bile önce küçültüyorum :1closedeyes::1closedeyes::1closedeyes:

bizde kimsenin öyle bi yeteneği yok
babam ömrü hayatında 1 kere anneme yazmış o kadar bi daha da yok yani 20 senedir

baktım faceteki resimlere güzel kareler var ya
özellikle salona ilk girişteki ve senin coştuğun resim harikaa :lepi:

Bizde de yok ama onların aile de var Hakanda da mesela
Ben diyorum 40 yıl düşünsem tek satır gelmez ama bana 10 dakika bi anda yazabiliyor kafamçokkarıştı
Evet bende ikisini çok beğendim bakalım albumumuz nasıl olcak :1closedeyes::1closedeyes:
Dün Beşiktaş Gönül Daveti sorduk Düğün için ama 6 pahalı yahu başka yerlere bakıcaz
semtten dolayı 6600 YTL sositosositosositosositosositososito

6600 mü akannehir yemekli mi :uhm:
çokmuş yaw
ee düğün için salon araştırmaya başlamışsınız hayırdır inşş aklinialirimsmile

bizim salon belli tarih koydukmu gidip tutcaz ama kına için neresi olur onu daha bilmiyorum

dün yatak örtülerini aldık 2 tane aldık
birisi sarı gibi sütlü kahve gibi bi renk
biriside lila gibi mor gibi ikisinin ortasında bi renk
mor olan fırfırlı resmini çekemedim akşam geç gittik eve ama buakşam çekebilirsem çekerim
bi tanesini ibo götürcek bohçaya koyucaklar

yok yaw yemekli daha pahalı bakıyoruz
Bu akşam Hakanların oradaki Salona bakıcaz grand düğün salonu
Ben çok beğenmiş burayı ama fiyat konusunda bilmiyorum ne olacak dün öylesine sorduk.
Daha zaman yok ama canım
GrandSalon / Özel Organizasyonlarda 5 yıldızlı bir rüya...

Güle Güle kullan canım kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…