Sipaydi ye Yardım lütfen

annem yapucakmış hala öyle diyo
ben ona teee ne zaman yap bitsin gitsin dedim yok işte yaparımda nereye koycanda söylendi durdu
bak son hafta yapamıyo işleri çok yoğun çünkü bizede vermiyo yapalım diye
son güne kalıcak yapmış olmak için yapıcak biliyorum ya
ama yapıcak bişey yokj

ben duruma göre cumartesi ararım canım seni
pazartesi yollasan salı günü bana gelir

Ece demiştim ya benim yüzük yastığı da son gün o gece yapıldı düşün yani. Çokta güzel olmuştu. Annen yapar merak etme sen bence )

Ececim nişan yastığımı annecim yaptı sağolsun. Biz bildiğin ayakkabı kutusu var ya onun kapağıyla yaptık. Evde kare kutu vardı. onun içine gülleri dizdik. üstünden de tülle sardık. altından öle iplikle tutturduk. teelledik birazda yanlardan. belli olmuyodu hiç. nasıl yaptılar ben bile anlamadım =))
ama süper yapıştırıcı falanda kullandılar.

hmm anladım canım seninki güllü olduğu için öyle olmuştur
benim bildiğin yastık şeklinde olcak o yüzdne içinin dolması falanda var :s

ohh çok şükür bütün misafirler gitti. kızlar dün resimlerimizi aldık çok güzel ya. baktıkça bakasım geliyor. gerçi benm paylaştıklarımla aynı albüme koymuşlar. bazılarını siyah beyaz veya sepya yapmışlar. bitane de büyük çerçeveli vermişler iki tane de cep albümü vermişler =)
Yani elimde 20 tane ahşap albüm içinde var. 20 tane cep albümü var. 20 tane de ailelere dağıtmak için vermişler 1 Tane büyük çerçeveli resim var. 1 tane de cd içinde var işte müzikli falan =)

Pandomim çok güzel.
Bende çekildiklerimizi slayt yaptım nişan şarkılarımızla birlikte 350 resim bundan sonra izlemek için takıcam hem o günü izliycem hemde dans-pasta şarkımızı hatırlıycamm

bize cd vermicekler =( ya
sinir oluyorum niye vermiyolarsa
kendimiz taratmamız lazım artık e zaman bursaya gidersek

bize cd vermicekler =( ya
sinir oluyorum niye vermiyolarsa
kendimiz taratmamız lazım artık e zaman bursaya gidersek

canım ya siz resim işini ne yapmıştınız?
kaç poz çekiliceksiniz. stüdyomu dışardamı olucak.
bide mesela adam diyelim 20 poz çekti siz 10 poza anlaştınız ya 20 pozu almaya bakın bilgisayardan bi şekilde. istedğiniz zaman çıkartırsınız.

canım biz 150 liraya anlaştık
10 pozluk albüm + 12 tane tek resim + 1 tane büyük çerçeveli resim
stüdyoda olucak çekim

bende o çekilen tüm pozları almak istiyorum ama normal resimlerin bilie cd sini vermiyolar

öff nerdesiniz be
ben demiştim ama siz nişanlanınca bn tek kalıcam demiştim mafoldumben

inşallah alabilirsiniz ya. normal resimlerin cd sini niye vermiyolar anlamadım. :mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…