Sipaydi ye Yardım lütfen

yaa ama gizemmmm haftaya yapalım dimedimmii ben canım yaa (( be bu hafta hep hastanede olucam biliyosunuz dedemi ve annaneni götürüyorum memleketten geldiler

canım benim üstüme acaip düşüyorlar bide rahatsız oldukları için sürekli beni görmek istiyorlar, bugecede onlarda kalıcam hatta.. senin nişana gelirken bile saat 5'e kadar onların yanındaydım son anda çıktım giyindim süslendim ojelerimi falan sürdüm.. kaç takla attım senin yanına gelmeden bilinnmiii sennn :))))

hahha

nişandaki sıralamayı sorcaktım ya
yüzükler ne zman takıldı
pasta ne zaman kesildi
kaç kere dans ettiler

Nişanda dans ile çıktık canım dansımızı ettik.
ondan sonra nişan yüzüklerimiz için eniştemi çağırdılar yüzüklerimizde kesildi.
Ardından pastamız geldi pastamızı kestik sonra takı töreni oldu biz takıları bırakmata yukarı çıktık sonra işte yine dans müziği çaldı annemler dans ediyordu geldiğimzde yine dans ettik sonra başladık oynamaya :roflol::roflol::roflol:

anladım canım sağol ya
ben nasıl olur diye düşünoydum
ne ne zaman nasol olabilir diyodum
bu sıra güzel bi sıra
tabi bizde pasta yok orası ayrı
1 tane kurdele yetti dimi

oynamaki ne oynama :) sonra bir ara dans ederken eşleri değiştirldilerr işte ozaman çok şeker oldular :) sonra gizemi oturtabilene aşkolsun :)

hehh şimdi anladım
birde böyle değişik takanlar oluyo ya ondan sordum aceba öyle mi diye
o anki duruma bakarız artık

gizem şuan senin videonu izliyodum.. şarkıda şu çalıyo" elalem nederde desin hadi hadi hadi hadi hadiiiiiiiii" :)))

eeee hadi yolla ama :dance::dance:

hehh şimdi anladım
birde böyle değişik takanlar oluyo ya ondan sordum aceba öyle mi diye
o anki duruma bakarız artık

olabilir canım duruma göre takarsın a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…