Sipaydi ye Yardım lütfen

canım benim bugünlerde kavga etmeniz çokk doğal
sen daha çok düşündüğün için bunaldı herşey ondan kaynaklanıyo kafanı boşalt biraz erşey düzelecek

evet evet yaaaa 3 hafta kaldı oy oyyy oyyyyyyyyy heyecanlandım vallahi yafff ben ist.a geldiğimde hep beraber buluşalım yafffff guclubacismile

aslımm sabır et canımm arkadaşlarında dediği gbi çok sitresli zamanlarınız biriniz alttan alın ki problemler yavaş yavaş düzelsin inşallah. isteme günü gelip geçtikten sonra inan öyle rahatlıcaksınızki sabır et. sen sanıyormusun ki şimdi bitti desen ona ayrılsanız mutlu olacaksın hayırrr olamıcaksın daha çok üzüleceksin pişman olacaksın öfkeyle kalkıp zararla oturma gülüm

kızlar yatsam yatamıyorum. otursam oturamıyorum. arıcam ağzıma geleni sayıcam. içim daralıyo sıkılıyo.. okadar laf saydı hiç bişi demedim ağzımı açıp içimde kaldı hepsi.

bak dün ümü az çok biliyorsun eve giderkende bi yürüyüşümü görsen biri önüme çıksada geçirsem ikitane rahatlasam diye yürüyorum sonraa eve gittim tekrar giyindim markete gittim bi güzel alışveriş sonra geldim eve girdim mutfağa neler yapabildiysem yaptım veee rahatladımm sende öyle yap canımm sıkma canınııı lmaz:

aslımmmm canım sakin ol yaffff olur böyle şeyler canım takma kafana elbetteki ikinizinde sinirli stresli bir dönemede olduğunuzu sende biliyorsun teyzesi de ayıp etmiş sana öyle davranmakla canım bence ama sen iice bi sakinleş kendine gel sonra yasini al karşına konuş bencede kimseyi işinize bulaştırmayın bence sonuçta siz evleneceksiniz onlar karışmasın hertşey halolur zaten bebğim sıkma canını :1hug:

Sipaydi ye Yardımdaki Nişan Listemiz

:teytey: 18.04.2010 Pazar Clementine212 - SON 4 GÜN :teytey:
:teytey: 08.05.2010 Cumartesi Aslihasan :teytey:
:teytey: 21.05.2010 Cuma Pirlanta_a :teytey:
:teytey: 04.06.2010 Cuma Speedy_Gonzales :teytey:
:teytey: 15.06.2010 Salı Ece :teytey:

Sipaydi ye Yardımdaki Nişan Listemiz

:teytey: 18.04.2010 Pazar Clementine212 - SON 3 GÜN :teytey:
:teytey: 08.05.2010 Cumartesi Aslihasan :teytey:
:teytey: 21.05.2010 Cuma Pirlanta_a :teytey:
:teytey: 04.06.2010 Cuma Speedy_Gonzales :teytey:
:teytey: 15.06.2010 Salı Ece :teytey:

Bugün çok mutluyumm yahuuu

Dün akşam Hakanlara gittik.
Onlarda kaldım çok güzel geçti gerçi erken yattık biraz sohbet ettik falan.
Gayet zinde uyandım ve çalışmam lazımm cumartesi günü ehliyet sınavım var daha hiç bakmadım

günaydın bebişlerimmmm opuyorumnanaktan spedyimmm ne güzel yaffff insanın aşık olması ne güzel dimi amannnn maşallahhhhh cnm bu arada allah kolaylık versin canım ilk sınavınmı bu tatlım? bende sana tavsiye ilkyradım kolay ama motorla trafik zor hemde en zoru trafik ii çalış derim bebeğim

aslıhan sana bi soru euromoda nerede var.

her yerde tatlım mecıdıyekoy profıloda var mesela euromoda.com a baksana akmerkezdede var orda çeşit daha çok cuma akşamı gtcem bakcam gel kız sende

Aslının nişanında mı vallahi ben seclle olucam sonra hakanda gelir beraber gideriz nişana

inşallah bitanem bekliyorum valla öperim sizi gelmezseniz :jeyyar:
canım mecidiyeköyden fatihe nasıl gelcem ben bu arada?
senın nısan orda olcaktı dımı
cuma gunu oldugu ıcın ıs cıkısı gelcemde
o yuzden soruyorum
secıl yanıma gelır benı alır mecıdıyekoyden beraber gelırız sora sora

eee kızlar bütün kızlar toplanmanıza 3 hafta kaldı
neler yapıcaksınız anlatın bakalımm

:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

Canım Cevahirin oradan direk otobüsler falan var. ama bakmam lazım bi ara yine söylerim zaten sana da sempatiksalakcinni
Cuma günü çok güzel olur aslında vallahi yaw ama dur bakıyım napsam ki eyvahedigeldismile
Ben şimdi ne takıcam diye düşünüyorum açıkçası kolye yusufcuğum var hakanın aldığı acaba tek küpe mi taksam yoksa kolye ve küpe bi arada mı :sm_confused:​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…