Sipaydi ye Yardım lütfen

Spedim sizde , nişandada mı erkek tarafından kolye bileklik falan takılıyo yada set? :uhm:

hihoyyythihoyyythihoyyyt

Spedim sizde , nişandada mı erkek tarafından kolye bileklik falan takılıyo yada set? :uhm:

evet canım erkek tarafından kıza set olmaz aslında. yada olmak zorunda değil.
ama bilezik gibi bişey takılır sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

ohhhhh bebeğim hadi bakalım gözün aydınlar olsunnnn maşallah bebğime aman işallah bi aksilik çıkmaz yaffff yoksa bu sefer sen kesin kafayı yersin valla delikafadulden

tüh ya kimin bilgisi vardır bu konuda :uhm:
ya işlerim yoğun ya düzene sokmak için barkod okuyucu aldırcam bayağı hafifler işim o zaman
ama karşılarına direk barkod okuyucu alalım diyemem önce araştırma yapmam lazım

ececiim barkod okuyucunun çok işe yaradığını biliyorum canım hatta biziim işyerinde barkod müdürlüğü de var bende onlardan biliorum ve türkiyede herşeye bir barkot numarası verende tek bizim kurumumuz var canım bence aldır derim çok işe yarıyormuş kaydirigubbakcemile2

seçilim sağol canım bencede hem işe yarar hem işimi hafifiletir umarım
sen nerde çalışıyosun ki :uhm:

speddyim netten bakıyorum zaten ama nasıl bişey olmalı bilmiyorum
2000 € dan başlıyo fiyatları

canım ben türkiye odalar ve borsalar birliğinde çalışıorum oyyyy fiyatıda baya bi pahalıymış yaffff guclubacismile

ooo süpermiş seçilim yaa
evt çok pahalı :S yaa
speedy bikaç mobilyacıyı aradım inegölde kullanan çoğu ikinci el almış bu makinaları
yazılımı falan bayağı tutuyomuş ama alıncak yani başka çaresi yok

e canım sende temiz ikinci el bişey aldır ya zaten yazılımı çok uğraştırıcı bişeydir buna eminim o yüzden işçilik felan parasıda koyuyorlardır işin içine sende 2. el aldırabililrsin guclubacismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…