Sipaydi ye Yardım lütfen

Kötü haber geldi hemen.
Boyacılar Cuma veya Cumartesi gelip başlayabilirlermiş alsanaalsanasmile:mymeka:
Ellerindeki iş bitmemiş mişşş. ıstemeden önceki hafta sonu boyayla geçicek.klava:
Temizliği de haftaya gece yarılarına kadar yaparız artık. Tabi bitirebilirlerse 2 3 günde.

aslıcım hiç üzülme ben sözde yorulduğum kadar başka yorulduğumu bilmiyorum.
herşey oluyor sen yoruluorsun ama inan boş evde oturmaktan beklemekten çok daha iyi.

aslı senin kırmızı olacak dimi. nasıl düşünüyorsun makyajını bende gri tonlarında çok güzel olur

Canım dediğin gibi gri tonlarında düşünüyorum. Çok ağır makyaj yaptırmıcam zaten.

Bide şunun makyajı hoşuma gidiyor ama biraz ağır bunun biraz hafif hali olabilir.

adaş 400 adeti 100 tl soruna cvp verıorm :)

Teşekkür ederim canım. Gayet uygun. Nerde bastırdın?

aslıcım hiç üzülme ben sözde yorulduğum kadar başka yorulduğumu bilmiyorum.
herşey oluyor sen yoruluorsun ama inan boş evde oturmaktan beklemekten çok daha iyi.

Hayırlısı olsun bakalım. Evdeki boya kokusunu koklaya koklaya otururuz sözde akannehir
Neyse ya herşeyi kafama takmak istemiyorum. Başım ağrıdı zaten mirmirmirmir

Bu zamanlar ne zor zamanlarmış. Ne stresli oluyomuş ya. Herşeyi kafasına takıyo insan. =) öYLEmi olcak bölemi olcak diye. =))

Bu zamanlar ne zor zamanlarmış. Ne stresli oluyomuş ya. Herşeyi kafasına takıyo insan. =) öYLEmi olcak bölemi olcak diye. =))

Beni söz de arkadaşlar biliyor ne dersem tersi oldu canım yeşil elbise ve kısa dedim gittim beyaz uzun aldım inan değmior ozaman bana dediklerinde düşünmüyordum kaydirigubbakcemile3
ama şimdi nişan için daha rahatım takmıyorum yine herşeyimi elimden geldiği kadar halletmem lazım ama stres yok lmaz:

Bu topiği ecenin sayesinde buldum sanırım yanlış hatırlamıyosam. Sizleri de öyle. ıyiki karşıma çıkmışsınız hepiniz ya valla. Çok seviyorum kızlar sizi. Sabah işe gelmek zor geliyo ama gidim kk ya girim bilgisayarımı açayım diye kalkıyorum =))

ne güzel işte canım birbirimize destek oluyoruz :1hug::1hug:
Bazen düşünüyorum mesela ailemin sözlümün bilmediği tüm detayları biliyorsunuz.
Ben ailemle gün saymıyorum ama sizinle sayıyorum anneme babama sorsam benim kaç günüm kaldı bilmez ama siz herşeyi biliyorsunuz :sm_cool:
Sizde iyiki Varsınız -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

ya depresyona girdim zaten bu işler yüzünden
ben yazmadım mı burayaa
cuma günü aradım dedim başladınız mı ne durumdasınız
kadın dedi şuanda kalıbı çıktı dikiliyor
mayısın 15 inden önce hazır olucak
eğer istersen provaya gelebilirsin dedi
ama 2 gün önce haber vermem lazım çünkü şehir dışında dkiliyomuş

ölçü bırakırken dedim ya ben
mümkünse prova istemeyin gelip gitmem zor diye
nişanlığı alacağımız gün erkenden gidip denicem nişanlığı
üzerinde oynanacak yer varsa onu yapıp aynı gün akşam üstü teslim edicekler
kadım eğer vaktin varsa ve istersen gel dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…