Sipaydi ye Yardım lütfen

canım ama ıncı kupe takarsam bu sefer kolyeme uymıycak
kupelerımıde kolyeme gore aldım ya
o yuzden dıyorum ..
:uhm:

İçime sinmemek değil tatlım eğer uysaydı alırdım ama uymuyo işte :S
Toka bakayım diyorum
Mor çok az :)

İçime sinmemek değil tatlım eğer uysaydı alırdım ama uymuyo işte :S
Toka bakayım diyorum
Mor çok az :)

Ozaman başka yere çiçek yaptır istediğin modeli göster o boyutta mor çiçek yapsınlar.
Çiçek istiyorsan tabikide. ama taç istiyorsan eminönüne bak-Fatihte bi sürü var bide avm aksesuarcılara bak oralarda pahalı olur belki ama bi bak canımm alkisalkisalkis

Evet canım canlı çiçekte olabilir belki bi ihtimal
Haftasonu bohça için gittiğimdede araştrcam inş bulurum ya

buna benzıyodu o baktıgım ıncılı taslı olan tac
ama ıncılerı daha ustte duruyodu boyle arasında degılde daha belırgındı

Evet canım haklısın aslındada ne bilem düğünde takacağım taçta biraz daha gösterişli olur
Bu basit bişi mesela
Ama çiçek bulsam daha güzel olur tabi

Bende başta beğenmedim çiçeğimi kocaman geldi aslında belki sana da öyle gelir bi al bak istersen belki beğenirsin yerimsenibenyerimsenibenyerimseniben
Düğünde taç düşünmüyorum aslında ben kelebekli yandan bişey düşünüyorum ama nasıl olucak aklımda net bişey yok akannehirakannehir

Hmm anladım canım
Ama senın cıcegın cok guzel
Benım nısanlıgımın yanında verdıklerı hıc ıcıme sınmedıkı...

Bunun mor ve beyaz karısımı gullusu olsa hıc dusunmeden alırdım..:lepi:

yok canım resmı
bı ara moda evını arıyımda
ellerınde varsa makıne falan
resmını cekıp maıl atsınlar
gelemıyorum kuaforume gostermem lazım falan derm

aslıcıım bence şık bir dağınık topuz yaptır arasınada mor bir orkide koydur bence şahane duracaktır hatta dur ben sana bi resim ekliim bak bunun saçında durduğunu düşünsene bence çok hoş olur

Ay sabahtan beri yazamadım ya. Fitil oldum gene. Telefonlardan.
Aslıhan bende senin gibi kararsızım. Saçımı nasıl yaptıracağımı bile tam bilmiyorum. Yandan dağınık topuz veya lüle lüle yandan gelsin diye düşünüyodum. Şimdi tam emin olamıyorum. Diğer taraf boş ne bilim güzel durcakmı diye. Düğünde topuz yaptırmayı istemiyodum. Açık lüle lüle olsun diyodum. Şimdi ozaman güzel toplatsammı diyorum kabarık kabarık. =)) biraz düşüneyim bakalım.
Adaşım Sana nişanlığını aldığın yerden verdikleri çiçeğin resmi varmı?

adaşım , canım yok resmı ya
bende kararsızım napsakkı

seçilim orkide çok güzel olur onu bi soraym bakalım mor orkide varmı.bide spedim onu donduruyolar dedi aklıma yattı
yani doğal olarak solma ihtimalide olmaz o zaman :uhm:

spedim ne güzelmiş pasta ve diğer menüler :jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…