Sipaydi ye Yardım lütfen

aslı yaw bak ben çok dikkatsiz birisiyimdir ama hep seninle çakışıyoruz şimdi de cetveller aynı

değiştiriyimm barii farklı olsun

farketmedim ben yaww. aynı olsun nolcek =) Zaten bu cetvelide yapmak için baya uğraştım sırnaşık şey kilo cetveline alıştımda bu evlilik nişan cetveli ilk yapışta tuafıma gitti =))

Teşekkür ederim canımmmopuyorumnanaktan

Ayrıca bugüne kadar bana yardımcı olan arkadaşlarımada çok çok teşekkür ederim,Allah sizlere daha güzellerini nasip etsin.

senin yüzük yastığını çok beğendim. aynısının kırmızısını yapmayı düşünüyorum. Benim kıyafetim de kırmızı olucak nişanda. çok uyumlu olur =)) Nasıl yaptın ? İçine sahte güllerden koydun galiba. Sonra dikip boncuklarla kenarlarından geçmişsin. Yoksa hazırmı aldınız. Çok hoş olmuş ya gerçekten.

tsk ederım bıtanem sen nasılsın :)
facede yasınle tv ızlerken onun elınde kumanda gıbı bıse var :KK70:
cook guzel cıkmıssnız yaa
senın gulusune bakısına hastaym zatn :KK70:

ay benmde 3 hafta 4 gun kaldı delikafadulden

Teşekkür ederim canım baksana gün saymaya devam ediyorum napim,
Yat kalk işe gel hep aynı. =))
Teşekkür ederim canım o senin güzelliğin =)) O resim çekileli tam bir sene olmuş yaw.
Yasinin arkadaşının evindeydik playstation oynuyolar hep bi araya gelince. Bizimkide devamlı yeniyo. =))

Günaydınnn :asigim::asigim:
Dün akşam süslendim falan Taksimde buluştuk önce 1 tur sonra özsüte gittik :jeyyar:
orada ikimiz başbaşa kutladık tabi ben süpriz bekliyorum ya böyle oldumm :sinifsinif::1shok:
Ondan Sonra saat 8 oldu hadi dedi ezeli izleyelim kendi kendimi yiyorum ama doğum günümde ezel mi izliycez diye sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
5 karış suratla gittik ezel kaçmasın falan diye işte koşa koşa minibüse gittik:jeyyar::jeyyar:
Eve geldik hakan lavaboya gidicem diye koşa koşa çıktı bende arkadan içeri bi girdim
dayımlar-teyzemler-ananem-annemler(iki annemde) herkez orada :sm_cool::sm_cool::sm_cool:
İYİKİ DOĞDUNNNNN dedikk :asigim::asigim::asigim:

günaydın kuzu kuuzuuuuularımmmmmmmmmmmm opuyorumnanaktan
heheheyyttttttt bugün ve dün akşam düt dütümle eve gidip geldim bundan
sonra beni kimse tutamazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz naniknanik delikafaduldenspedyyyyyyyyyyy
gel hadi çabuk sürprizi anlata yavvv merak ettim şimcikkkk sengözlerimebaksanab

oy oyyyyyyyyyy spedyimmmmm sürpriz çok güzelmiş bebğim yaaaaaaaa
eminim çok mutlu olmuşsundur kaça bastın bakiim sennn :jeyyar:

vay playstation cu enişte vay :jeyyar: kız evdede olmıcak inş evlenince
hahaha her akşam oynarsınız artık :KK70:

spedim naber çok sevndm senn adına ya dha nıce yaslara ınsallah hep hakanla yanyana

Speedy =)))))))) Süpriz doğum günü ailecek çok güzel olmuştur. Bütün sevdiklerinle beraber. Nice yaşlara inşallah sağlıkla.

X