Sipaydi ye Yardım lütfen

banenee bananeeeeeeee bende yavru fil istiorum besledikçe ece kızzz seni hep anımsarımmmmmmm sırnaşık şey

ayh koptum ya

yavru fil he bide bizim adımızı takarlarsa o kötü olur bak

ya ben aynı anne babadan isterim şimdi 50 tane sevimli filcik
onlar yapsınlar hemen göndercem sizlere

hahhaa isteyenler parmak kaldırsın
dişilere ece dicez erkeklere de ibo anlaştık mı
gördükçe bizi hatırlarsınız hatta ben onları göndermeden önce süslerim birde

baktım canım hatta sabah buraya ekleyecektim çok güzel hatta başta ortadaki nazar boncuğunu anlamadım ama beğendim güzelmiş güle güle kullan.

baktım canım hatta sabah buraya ekleyecektim çok güzel hatta başta ortadaki nazar boncuğunu anlamadım ama beğendim güzelmiş güle güle kullan.
Ekleseydin canım hafta sonu benimkinin bilgisayarından ekliyim olmadı ortadakini kuyumcu yapıştırmış kutusuna sevindim beğenmene ama alyansta pek seçenek yok hakikatten...

Laydy Arkadaşımızın Resimleri
Bunlar Mükemmel alyansları

Çiçekleri :asigim::asigim::asigim:

Çikolataları çok güzel gözüküyorlar

Allah tamamına erdirsin Çıktığınız Bu yolda Allah utandırmasın :Saruboceq:

laydy canım allah mesut etsin bebğimmmm allah tamamına erdirir işallah ben en çok o çikolataları beğendim resmen ağzımın suları aktı valla hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun maşallah a.s.

Ben geldim kızlar. Çok şükür işlerimi bitirdim. Lady çok güzeller canım çiçeğin çikolatan yüzüklerin. Bir ömür mutluluklar şimdiden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…